Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Da li će rampa na parkingu na GP6 preživeti ponedeljak? :(
Opet postavljena obaveštenja po učazima vlasnicima vozila da ih pomere ukoliko nisu vlasnici i parking mesta.
 
Napadnuti Tejgo i Adija

B. O. | 03. 04. 2011. - 16:55h 18:52h | Komentara: 181
Fudbaleri Partizana Princ Tejgo i Dominik Adija napadnuti su u kafiću u koji svraćaju svakodnevno, zbog čega je morala da reaguje policija. Napadači šampiona Srbije nisu povređeni u incidentu.


Dvojac iz Gane je posle današnjeg treninga crno-belih svratio u kafić u naselju "Belvil", gde žive. Tamo je došlo do sukoba, a igrače su napadači vređali na rasnoj osnovi, ali i zbog kluba za koji nastupaju.

Prema nezvaničnim informacijama Adiju je jedan momak uhvatio za gušu, a bilo je tu još guranja, koškanja i vređanja.

Osoblje kafića je odmah zvalo policiju, koja je brzo reagovala i, prema nepotvrđenim informacijama, privela nekoliko osoba. Ceo incident je zabeležen kamerama.

U izjavi za Blicsport, član stručnog štaba Partizana Ljubiša Ranković rekao je da su Tejgo i Adija dobro, kao i da će večeras prespavati u sportskom centru Zemunelo.

"Bilo je koškanja i napada na naše igrače. Oni su na sreću dobro i biće u Zemunelu večeras", naglasio je Ranković.

Kako se nezvanično saznaje, na lice mesta su brzo došle i neke od vođa navijača Partizana koji su želeli da vide da li su fudbaleri dobro

.http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... go-i-Adija

znam da se pricalo o nekom kaficu, bahatosti....
 
Zato danas oko 16:20 videh tri ili četiri patrole PS NBGD kod onih kafića iza "Jedra"?
 
Po njihovom priznanju devojka im nije dopustila a oni su seli kod nje za sto i ona je nazvala ekipu koja im je počupala uši i sad je to rasna mržnja jer su bili crnci. Dobro bar se reklamira kraj i diže nam cenu :)
 
Bulevarac":20bxj5g8 je napisao(la):
Napadnuti Tejgo i Adija

B. O. | 03. 04. 2011. - 16:55h 18:52h | Komentara: 181
Fudbaleri Partizana Princ Tejgo i Dominik Adija napadnuti su u kafiću u koji svraćaju svakodnevno, zbog čega je morala da reaguje policija. Napadači šampiona Srbije nisu povređeni u incidentu.


Dvojac iz Gane je posle današnjeg treninga crno-belih svratio u kafić u naselju "Belvil", gde žive. Tamo je došlo do sukoba, a igrače su napadači vređali na rasnoj osnovi, ali i zbog kluba za koji nastupaju.

Prema nezvaničnim informacijama Adiju je jedan momak uhvatio za gušu, a bilo je tu još guranja, koškanja i vređanja.

Osoblje kafića je odmah zvalo policiju, koja je brzo reagovala i, prema nepotvrđenim informacijama, privela nekoliko osoba. Ceo incident je zabeležen kamerama.

U izjavi za Blicsport, član stručnog štaba Partizana Ljubiša Ranković rekao je da su Tejgo i Adija dobro, kao i da će večeras prespavati u sportskom centru Zemunelo.

"Bilo je koškanja i napada na naše igrače. Oni su na sreću dobro i biće u Zemunelu večeras", naglasio je Ranković.

Kako se nezvanično saznaje, na lice mesta su brzo došle i neke od vođa navijača Partizana koji su želeli da vide da li su fudbaleri dobro

.http://sport.blic.rs/Fudbal/Domaci-fudb ... go-i-Adija

znam da se pricalo o nekom kaficu, bahatosti....
Ne, bahatost se odnosila na drugi kafic. Mimis, i jos na jedan koji se u stvari nije ni otvorio, radovi su stali. Vlasnik Mimisa zauzeo prolaz u zgradi da bi "dobio" bastu, a ovaj drugi je uzeo pola decjeg igralista, ali do danas tu nema nista.....
 
Jel mozemo neke fotogtafije da vidimo kako izgleda to prosirivanje kafica, obzirom da i kod nas ima slicih situacija, a mislim da je opstina glavna krivac. Njihovi sluzbenici su najcesce potplaceni da to ne vide, ili ako ih upozorite na takve slucajeve prave se blesavi.
 
ftj":19jzzr9o je napisao(la):
Po njihovom priznanju devojka im nije dopustila a oni su seli kod nje za sto i ona je nazvala ekipu koja im je počupala uši i sad je to rasna mržnja jer su bili crnci. Dobro bar se reklamira kraj i diže nam cenu :)
^ Rasistička izjava! Ti u stvari opravdavaš napadače...

nenad78":19jzzr9o je napisao(la):
Da li će rampa na parkingu na GP6 preživeti ponedeljak? :(
Opet postavljena obaveštenja po ulazima vlasnicima vozila da ih pomere ukoliko nisu vlasnici i parking mesta.
Danas su odvalili rampu kompletno sa betonom na kojem je bila postavljena. EC Harris je već istakao poruku da će biti popravljena... Koliko puta oni misle još ovako da se vrte u krug?!
 
Rampa ovoga puta izvaljena iz zemlje :laugh:

Neko se baš zainatio da dobije besplatan parking :lool:
 
Bulevarac":1mn24ki2 je napisao(la):
Jel mozemo neke fotogtafije da vidimo kako izgleda to prosirivanje kafica, obzirom da i kod nas ima slicih situacija, a mislim da je opstina glavna krivac. Njihovi sluzbenici su najcesce potplaceni da to ne vide, ili ako ih upozorite na takve slucajeve prave se blesavi.
Vazi, slikacu Mimis i postaviti slicicu na forum.
 
Belvillé Status":iyd6ipr2 je napisao(la):
ftj":iyd6ipr2 je napisao(la):
Po njihovom priznanju devojka im nije dopustila a oni su seli kod nje za sto i ona je nazvala ekipu koja im je počupala uši i sad je to rasna mržnja jer su bili crnci. Dobro bar se reklamira kraj i diže nam cenu :)
^ Rasistička izjava! Ti u stvari opravdavaš napadače...

nenad78":iyd6ipr2 je napisao(la):
Da li će rampa na parkingu na GP6 preživeti ponedeljak? :(
Opet postavljena obaveštenja po ulazima vlasnicima vozila da ih pomere ukoliko nisu vlasnici i parking mesta.
Danas su odvalili rampu kompletno sa betonom na kojem je bila postavljena. EC Harris je već istakao poruku da će biti popravljena... Koliko puta oni misle još ovako da se vrte u krug?!
Upravo to je najveci problem, sto odgovorni retko ili nikada ne reaguju, kako zakon propisuje. Siguran sam da su mogli nekoga da nahvataju od tih sto lome i ruse, samo da su hteli. Ali zabole njih da se smaraju sa tim, ionako plata stize svaki mesec cak iako nista ne radis, pa sto bi se on tu nesto deranzirao.
 
Sister":3pryfqzn je napisao(la):
Bulevarac":3pryfqzn je napisao(la):
Jel mozemo neke fotogtafije da vidimo kako izgleda to prosirivanje kafica, obzirom da i kod nas ima slicih situacija, a mislim da je opstina glavna krivac. Njihovi sluzbenici su najcesce potplaceni da to ne vide, ili ako ih upozorite na takve slucajeve prave se blesavi.
Vazi, slikacu Mimis i postaviti slicicu na forum.
Bez obaveze, i vodi racuna kada fotografises, ti koji rade nesto nelegalno uglavnom ne vole kada im se tu neko muva i zagleda sta to oni rade.
 
Bulevarac":ewmg722v je napisao(la):
Sister":ewmg722v je napisao(la):
Bulevarac":ewmg722v je napisao(la):
Jel mozemo neke fotogtafije da vidimo kako izgleda to prosirivanje kafica, obzirom da i kod nas ima slicih situacija, a mislim da je opstina glavna krivac. Njihovi sluzbenici su najcesce potplaceni da to ne vide, ili ako ih upozorite na takve slucajeve prave se blesavi.
Vazi, slikacu Mimis i postaviti slicicu na forum.
Bez obaveze, i vodi racuna kada fotografises, ti koji rade nesto nelegalno uglavnom ne vole kada im se tu neko muva i zagleda sta to oni rade.
Slikaj ih iz pokreta jer je brisan prostor :):):)
 
FreeMason":31b939ty je napisao(la):
Bulevarac":31b939ty je napisao(la):
Sister":31b939ty je napisao(la):
Vazi, slikacu Mimis i postaviti slicicu na forum.
Bez obaveze, i vodi racuna kada fotografises, ti koji rade nesto nelegalno uglavnom ne vole kada im se tu neko muva i zagleda sta to oni rade.
Slikaj ih iz pokreta jer je brisan prostor :):):)
:cool:
 
Belvillé Status":2ul4e8jk je napisao(la):
ftj":2ul4e8jk je napisao(la):
Po njihovom priznanju devojka im nije dopustila a oni su seli kod nje za sto i ona je nazvala ekipu koja im je počupala uši i sad je to rasna mržnja jer su bili crnci. Dobro bar se reklamira kraj i diže nam cenu :)
^ Rasistička izjava! Ti u stvari opravdavaš napadače...
Ma nemoj, a ti si dežurna rasna policija? Sve u svemu napadač je osuđen na novčanu kaznu i razlog nije bio rasne prirode kako su to mediji želeli da prikažu.
 
Posto mi je kompjuter sveze reinstaliran jer mi je nedavno virus oborio ceo sistem, sada imam neke probleme u vezi sa starim aplikacijama....trenutno ne mogu da prenesem slike sa kamere na kompjuter, tako da dok to ne sredim, nema fotkica Mimisove baste......
 
Sister":2cswiwkt je napisao(la):
Posto mi je kompjuter sveze reinstaliran jer mi je nedavno virus oborio ceo sistem, sada imam neke probleme u vezi sa starim aplikacijama....trenutno ne mogu da prenesem slike sa kamere na kompjuter, tako da dok to ne sredim, nema fotkica Mimisove baste......
koji foto-aparat imas-model, i koji operativni sistem koristis, winxp, vista, win 7 ?
 
Evo slikao sam ja jednu malopre samo za tebe :)
Nije nesto ali se vidi kafic kako je u zgradi zauzeo onaj kuloar...

 
Bulevarac":lypxb1fv je napisao(la):
Sister":lypxb1fv je napisao(la):
Posto mi je kompjuter sveze reinstaliran jer mi je nedavno virus oborio ceo sistem, sada imam neke probleme u vezi sa starim aplikacijama....trenutno ne mogu da prenesem slike sa kamere na kompjuter, tako da dok to ne sredim, nema fotkica Mimisove baste......
koji foto-aparat imas-model, i koji operativni sistem koristis, winxp, vista, win 7 ?
Kodak Easy Share C663, Windows ....bilo je sve ok pre, ali sada jednostavno mi kompjuter ne detektuje aparat uopste iako je naravno instaliran ponovo softver za Kodak.....tako, slikala sam, ali ne mogu da transferujem sa aparata na kompjuter...
 
Cobretti":1mow9uib je napisao(la):
Evo slikao sam ja jednu malopre samo za tebe :)
Nije nesto ali se vidi kafic kako je u zgradi zauzeo onaj kuloar...

[url]http://www.dodaj.rs/t/D/DB/3XCS4KzA/mimisfiltered.jpg[/url]
Kada se klikne na sliku jasno se vidi prolaz u zgradi koji je podeljen na dva jednaka dela - po sredini su beli stubovi koji se vide - i "basta" kafica koja zauzima jednu polovinu tog prolaza......jedino zbog ugla se nema utisak o velicini prostora, zauzeo je bas lepo parce.
 
Zauzeo je pola prolaza koji ne bi smeo da se zauzima i zbog pravila o PP zastiti. Pitanje je naravno i da li mu je neko iz B67 precutno dao saglasnost za tako nesto da bi prodali lokal. Jer ko bi uopste planirao da pravi kafic, ako nije znao da ima obezbedjen prostor za bastu. Unutra ima svega nekoliko stolova.

Nisam video licno, ali mi je poznanik rekao da redovno blokiraju ove prolaze (pored zardinjera) u potpunosti stolovima, tako da se ne moze proci ka parkingu uopste.

B67, naravno, tvrdi da su ih prijavili i gradjevinskoj i komunalnoj inspekciji.
 
Erysimum Cheiri":1vpf6yqh je napisao(la):
Zauzeo je pola prolaza koji ne bi smeo da se zauzima i zbog pravila o PP zastiti. Pitanje je naravno i da li mu je neko iz B67 precutno dao saglasnost za tako nesto da bi prodali lokal. Jer ko bi uopste planirao da pravi kafic, ako nije znao da ima obezbedjen prostor za bastu. Unutra ima svega nekoliko stolova.

Nisam video licno, ali mi je poznanik rekao da redovno blokiraju ove prolaze (pored zardinjera) u potpunosti stolovima, tako da se ne moze proci ka parkingu uopste.

B67, naravno, tvrdi da su ih prijavili i gradjevinskoj i komunalnoj inspekciji.
Sve je ovako kao što je EC opisao, samo mala napomena: pod "zauzeo" se misli zaista zauzeo - dakle nije samo izbacio stolove i fotelje ispred kafića, ovaj je bukvalno UKRAO pola prolaza tako što je montirao rolo vrata između stubova i svog kafića. Dakle prostor je potpuno pod njegovom kontrolom, nije prohodan nakon kada "Mimis" ne radi.

Interesantno je da je vlasnik u poslednje vreme počeo da parkira na ulici, kao i ostali stanari, ne penje više kola na pešačku stazu.

Ja takođe sumnjam da je zbog ove jezive uzurpacije pokrenut neki "postupak". Čak i da jeste, očigledno je da je brzina reakcije munjevita.

Što se tiče blokiranja malih pasaža ka parkingu tačno je - tu takođe postavlja stolove, ali zauzme "samo" pola prolaza, pa uz malo oprenzosti može lako da se prođe.
 
Cobretti":3moygdyx je napisao(la):
Evo slikao sam ja jednu malopre samo za tebe :)
Nije nesto ali se vidi kafic kako je u zgradi zauzeo onaj kuloar...

[url]http://www.dodaj.rs/t/D/DB/3XCS4KzA/mimisfiltered.jpg[/url]
Bio si brzi, od mene + :kk:

Taman htedoh da napisem, da ukoliko vam ne smeta toliko da ga ignorisete, ali onda primetih post od usera kum

Kum Pera":3moygdyx je napisao(la):
Koji ste vi pacenici. Sta vas boli sto je stavio stolove ispred i kakve to veze ima sa vasim bednim zivotima?
Da sam vlasnik kafica nasao bih ovog sto fotografise i postuje slike po internetu pa bih ga odrao kao vola u kupusu.

Osim toga, meni lepse izgleda kada je kafic tu. Naselje izgleda zivlje a i ljudi mogu da sednu na kafu i suncaju se napolju
dok se deca igraju na igralistu koje je pored.
e sada mi dodje da ga ja prijavim, koji ne stanujem tamo, i to svaki dan, od jutra do kraja radnog vremena.
Bas zato sto me nazivas pacenikom i ostalo, skote nekulturni.
 
Dva kafica preko puta Jedra su uvek puna i na lepom mestu, lepo je videti zivost u bloku i .meni se dopadaju kafici po bloku, nema nista protiv, i da ih je vise ne bih imala protiv.....ali civek je uzurpirao nesto bez saglasnosti onih kojima to pripada....iako smo vec raspravljali o toj temi ovde na forumu, mislim da nismo definitivo zakljucili kome u stvari pripaju te zajednicke povrsine, opstini, gradu ili stanarima....tako da i dalje stojimo u neznanju, a stanari te zgrade verovatno nista i ne preduzimaju....ja inace ne zivim u zgradi ciji je prolaz zauzeo Mimis, ali sve mi to izgleda strasno bahato prema stanarima. Mislim da prolaz pripada njima.
 
Kume i ja cu da ga prijavim bez obzira sto ne stanujem tamo,a na to su me inspirisali tvoji zadnji postovi.

wave-smiley.gif
 
Vrh