Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

posto sam procitao i da zvucna izolacija nije na nivou, da li je neko postavio bolju izolaciju, i ako ima naziv firme, ili jednostavno predlog.
hvala
 
Zvucna izolacija je golo g...

Kod mene se zvukovi tako jako prenose kroz ceo stan, od kosija iznad da je to uzas.

Glasovi se cuju nekako iskrivljeno kao na bazenu.

Posebno nerviraju neke tacke na podu, koje kad nagazis, dodje do nekog booom odjeka, kao da se pogodi rezonantna tacka....

Ako jos neko kupuje stan nek ide na vrh zgrade, ne smem ni da zamislim na sta ce da lici kad se zgrade napune, kad je i ovako ne podnosljivo, bar kod mene...

Valjda su legli vise, odo da probam ponovo da spavam :(
 
:) vidim pise na ulazu
nemojte da bacate so ispred zgrade
moze da osteti ploce :)

a to sto se ljudi klizaju padaju nema veze
 
Ako vam smeta buka ili "buka" od komsija iznad ispod, njihove dece, prijatelja, tramvaja, lajanje kuca pa cak iako teze ukupno 450 grama (odakle da izadje tolika buka da to moze da bilo kome na ovom svetu na zasmeta???!!!!)......ili leti ako vam smeta buka spoljne jedinice klime za koju potom servis izda potvrdu da je sve u vezi sa klimom pa i granica buke u granicama normale......SLOBODNO prijavite komunalnoj policiji! Dolaze i u slucaju kuce pola kile zive vage samo po prijavi naplacuju mandatnu kaznu ili na sud. Subotom ujutro dodju u stan, upoznaju se s kucetom, ono za sve vreme ne zalaje nijednom, ali oni naplacuju mandatne kazne, Po prijavi zateceno kuce u stanu, ne zalaja pnako majusno nijednom, a;i ne vredi.

COBRETTI zovi komunalnu na te ljude iznad koji ti ne daju da spavas ni posle ponoci, doci ce.....evidentno!!!!!

Nrema resenja za smrad od dima iz nehigijenskog naselja, a azurni i kada sami vide da su dosli po poslu verovatno nenormalne osobe....
 
To sto su nama gradjevinski radovi UVELIKO u toku, burgije rade, NIJE BAS HILTI I NIJE BAS TOLIKO STRASNO, ali buse ipak i cukaju jer nije jos zvrseno spajanje lokala i stanova namenjenih za neku kliniku, a sto je obavestenje ostavljeno da ce se radovi vrsiti dva dana od 9 do 13, a naravno produzilo se i traje danima ......i ne gledaju bas na sat, ali eto neko popodne je mirno.....sta bi mi trebalo da radimo???!! Ponekada izaberemo setnju kada bas dojadi.....
najgore je kada su ljudi psihicki oslabili....i nemaju vise strpljenja, tolerancije, ni naklonosti ni razumevanja....
 
Pokvarila su ti se kolica pa si besan? Neko te uplasio? Ko? Neki covek te uplasio? Ko? Kazi?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=r-8tCMdLjkg[/video]
 
Pustolov":2r7rrtih je napisao(la):
Pokvarila su ti se kolica pa si besan? Neko te uplasio? Ko? Neki covek te uplasio? Ko? Kazi?
[video]http://www.youtube.com/watch?v=r-8tCMdLjkg[/video]
Nisam razumela ovo sto si napisao. Niti zasto mi se obracas u muskom licu, niti uspevam da vidim sliku (?) koju si postavio......
Da ne govorimo o tome da si mi sam jednom skrenuo paznju da ti se ne obracam uopste i ja to ispostovala.

Ako se to jest tvoj post odnosi na mene.
 
Poenta je u tome da te komsija moze prijaviti za lavez pasa ili bilo koju drugu vrstu buke, onda ti dodju dva komunalna inspektora u stan i naplate mandatnu kaznu, bez obzira da li je to istina ili ne.....tako je ispalo.....ili da ides na sud.....Kazu ti da imas te dve alternative. To znaci da nekom ko ne zeli da ga pozivaju na sud, neki komsija (iz pakla) moze pakostiti do unedogled. Tako su profunkcionisali.

U isto vreme oni sto jos obavljaju gradjevinske radove po lokalima.....rade to u nedoba i dalje i mi to trpimo.
 
@Pustolov,
Pojasni nam malo.
Inace, to je jedan od mojih omiljenih filmova. :kk:
 
stanisa":qi6aezc7 je napisao(la):
@Pustolov,
Pojasni nam malo.
Inace, to je jedan od mojih omiljenih filmova. :kk:
koji film ti je jedan od najomiljenijih?
 
Opet su polomili rampu izmedju Jorgovana i Zumbula! Ovo je vec treci ili cetvrti put! Cemu sluzi obezbedjenje naselja, ako dozvoljavaju da se ovako nesto desi? Uzgred, mislim da neko iz bloka to radi, da bi minirao ostale stanare i iz nekog kvazi revolta sto mu pauk stalno odnosi kola sa trotoara...
 
Znam ja kako trajno resiti problem loma rampi, otvoriti ih...
A cuvari tu ne mogu nista da urade dok ne kog ne montiraju u kucicu pored rampe, sve te kamere i cuda su tu samo kao sredstva odvracanja, nece one zaustaviti vandale...
 
Sutra u 9 ujutru počinju radovi na postavljanju staze ispred Zumbula ka GSP-u. Izgleda da su protesti na skupštini stanara (i na žalost jedna polomljena ruka) urodili plodom. U svakom slučaju pohvalno da se ide u susret problemima i da se ovaj užasni beton zameni normalnom stazom. Nadam se da će se i dalje ići ka rešavanju problema parkinga, da se npr. ponude neke normalne cene za parking mesta (jer kao što sam ranije rekao da im po 4.700 za parče asfalta neće ići, a pogotovo što se ovo lomljenje nastavlja).
Mislim da bi za 1.000 eur sve bilo prodato. A ne bi bilo zgoreg da i nama postojećim stanarima ponude bolje cene i za garaže, kada novima poklanjaju. Ne zato što nas vole (ili što je nešto fer) nego zato što bi ih tada verovatno u znatnoj meri i prodali i dobili novac.
 
Belvillé Status":3l4apj1g je napisao(la):
Opet su polomili rampu izmedju Jorgovana i Zumbula! Ovo je vec treci ili cetvrti put!
nije množina, već jedan jedini čovek to lomi već 4. put.
Crveni pick-up Zastava parkiran ispred Zumbula. Merdevine na vrhu.
Biće preduzete određene / unofficial / mere da se to više ne desi.
 
Pritom, u periodu dok su rampe bile spuštene - između dve lomljave, genijalci su terali kola oko rampe, preko travnjaka i to sada izgleda jezivo.

Potpuno podržavam i official i unofficial mere da to prestane da se dešava.

Da li ima najava u vezi sa Mimisom - to je po mom mišljenju možda i veće ludilo od lomljenja rampi - čovek je bukvalno prisvojio pola zajedničkog prolaza (verujem da je time i duplirao ukupnu površinu na kojoj dočekuje goste) i pritom _redovno_ ostavlja vozilo na stazi za pešake ispred kafića.
 
barrcode11":51r9z2vf je napisao(la):
nije množina, već jedan jedini čovek to lomi već 4. put.
Crveni pick-up Zastava parkiran ispred Zumbula. Merdevine na vrhu.
Jao znam ta kola. Dok nije slomio rampu redovno ih je ostavljao na onoj krivini kad se iz Đ Stanojevića ulazi u naselje.
 
http://www.kurir-info.rs/stars/sasa-kapor-pao-na-ledu-i-tesko-povredio-lakat-79036.php
49397.jpg

Kapor u gipsu.
Pevač Saša Kapor se pre nekoliko okliznuo na ledu i polomio ruku, dok je izlazio iz jednog kafića na Bežanijskoj kosi. Iako je u prvom trenutku mislio da se samo ugruvao, kad je otišao na VMA, lekari su mu konstatovali tešku povredu lakta.

- Odmah su mi stavili gips, koji ću morati da nosim dve nedelje! Prvih nekoliko dana ruka me je mnogo bolela, ali sad mi je malo bolje. Kad budem nastupao u „Grandu“, verovatno ću morati da skinem gips, pa kad otpevam pesmu, odmah da jurim u bolnicu da ga ponovo stave - rekao je Saša za Kurir.
 
A gde je led na slici? Koliko vidim pise da se okliznuo na Bezanijskoj kosi, a slika je ocigledno iz neke arhive.
 
Pa koliko on dugo nosi gips, ako je slika iz arhive... :)

Ruka mu u gipsu ispred Mimisa...

Pa ovaj je nas covek, pokusava da ubije dve muve jednim udarcem, da okrivi Mimis za led u naselju, svaka cast pozdravi za S.Kapora.
Tako se brani naselje !
 
Vrh