Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Meni licno Mimis ne smeta iako sam u toj zgradi. Doduse, ne znam kako je onima iznad kafica :/ Muzika nije glasna, jeste zauzeo pola prolaza, ali osim promaje ne vidim da je to moglo biti pametnije iskorisceno. Meni vise smetaju parikirana kola ispred kafica, po pravilu budu parkirana 2-3 vozila :mad:
Vidim da ne spustaju rampe, pretpostavljam da je tako jeftinije nego da ih stalno popravljaju. Jadi ljudi koji su platili parkinge :rant:
Sve u svemu, Belville lepo izgleda u prolece :)
 
Ako se ne varam, postojanje i rad tih rampi se placa kroz ono papreno odrzavanje zgrade. Ako vec ne rade, onda bi stanari trebali da se bune.
 
Zvali me danas da dođem po "prekodiranu" karticu što znači da će verovatno ubrzo aktivirati rampe.
 
Rampe na svim parkinzima funkcionisu normalno. Sporan je samo praking kod DeltaCity-ja, jer tu rampu lome non-stop. To nema veze sa ovim ostalim privremeno podignutim rampama. Dakle, ove rampe koje su bile podignute nisu u funkciji poslednjih desetak dana.

Rampa koju lome je lomljena vec 5-6 puta i sada je takodje polomljena.
 
U toku je promotivna akcijska ponuda stanova/lokala u naselju Belville:

• Stanovi preko 90m2 po neto ceni od 1.600€/m2. U cenu je uračunato i garažno mesto

• Lokali svih struktura po neto ceni od 1.900€/m2. U cenu je uračunato i parking / garažno mesto

• Akcija traje do 1. maja 2011. godine

• Iskoristite najpovoljnije kreditne uslove
1.600€/m2. mogu da se kladim da će do kraja godine da bude 1500
 
Erysimum Cheiri":2hiabzmg je napisao(la):
Dzabe kada su ostali samo oni 3.5 i 4.0 stanovi sa kosim zidovima...
? како косим, вертикално, или хоризонтално?
 
Pustolov":238hcls8 je napisao(la):
Erysimum Cheiri":238hcls8 je napisao(la):
Dzabe kada su ostali samo oni 3.5 i 4.0 stanovi sa kosim zidovima...
mislis na ovaj
http://www.belville.rs/stanovi/4b.jsp
Да ли је коментар о косим зидовима био негативан?
Све у свему, то уопште није лоша ствар, људи ангажују ентеријеристе да их ослободе квадратних просторија, а овде се то добија у старту и може јако лепо да се среди.
 
Lepo bi bilo da se do kraja popuni naselje......da sam na njihovom mestu napravila bih deal sa vojskom ili univerzitetom onako djuture, sve stanove da uzmu pa i za 1000 evra.....mislim da bi opet imali zaradu.....nego treba i za to povuci neke veze, a Miskovica ostavili ovi iz vlasti.....koji su 10 puta gori od njega.
Ovako lepo neselje i zaista lepi stanovi, udobni, topli....ako se ceka da ih pokupuju pojedinci, gradjani, kakva je situacija u zemlji i koliko su visoki porezi.....tesko.....
 
stf":qjqgiho5 je napisao(la):
Pustolov":qjqgiho5 je napisao(la):
Erysimum Cheiri":qjqgiho5 je napisao(la):
Dzabe kada su ostali samo oni 3.5 i 4.0 stanovi sa kosim zidovima...
mislis na ovaj
http://www.belville.rs/stanovi/4b.jsp
Да ли је коментар о косим зидовима био негативан?
Све у свему, то уопште није лоша ствар, људи ангажују ентеријеристе да их ослободе квадратних просторија, а овде се то добија у старту и може јако лепо да се среди.
slazem se

nisam video ovaj stan uzivo, ali po skici bi meni izgledao jako interesnatno

ono smto mi je zanimljivo da je cena lokala pala sa 2300 na 1900eur/m2 razlika od 400 evrica nije zanemariva plus parking
 
Bulevarac":a3iis0uz je napisao(la):
Cobretti":a3iis0uz je napisao(la):
Evo slikao sam ja jednu malopre samo za tebe :)
Nije nesto ali se vidi kafic kako je u zgradi zauzeo onaj kuloar...

[url]http://www.dodaj.rs/t/D/DB/3XCS4KzA/mimisfiltered.jpg[/url]
Bio si brzi, od mene + :kk:

Taman htedoh da napisem, da ukoliko vam ne smeta toliko da ga ignorisete, ali onda primetih post od usera kum

Kum Pera":a3iis0uz je napisao(la):
Koji ste vi pacenici. Sta vas boli sto je stavio stolove ispred i kakve to veze ima sa vasim bednim zivotima?
Da sam vlasnik kafica nasao bih ovog sto fotografise i postuje slike po internetu pa bih ga odrao kao vola u kupusu.

Osim toga, meni lepse izgleda kada je kafic tu. Naselje izgleda zivlje a i ljudi mogu da sednu na kafu i suncaju se napolju
dok se deca igraju na igralistu koje je pored.
e sada mi dodje da ga ja prijavim, koji ne stanujem tamo, i to svaki dan, od jutra do kraja radnog vremena.
Bas zato sto me nazivas pacenikom i ostalo, skote nekulturni.
Sto se sedenja na kafi tice to nije bas prijatno dok gazda prilicno bucno komentarise stanare kao koji su to kreteni i "neka samo neko dodje da mi nesto kaze" a njegovi zadrigli trbati pajtosi za stolom vam merkaju 14godisnju cerku. Mozda je to kako Vi kazete "zivo" po merilima koji tamo vaze ali je zaista neprijatno. Sto se nas i nase familije i prijatelja tice mi tamo necemo vise uci.
 
Eeee, u šta se pretvori ovo naselje... čak sam i ja zatečen i iznenađen. Nisam pratio neko vreme, ali vidim da se Sestra sada zalaže da se ostatak stanova proda za 1.000 e/m2 :shok:
Ne znam šta joj bi, možda ju je ovaj gospodin Mimis malo obradio, ali kako god, samo nemojte da kupuje vojska i fakulteti, makar i za pola cene, jer ću u tom slučaju i ja morati to da platim. Neka se proda na tržištu pa kako bude.
Nego, baš pogledah pre neki dan, čini mi se da fasada već puca po mestima gde se spajaju horizontalne ploče sa spoljnim zidovima. Inače, cene stanova padaju li padaju, ne samo kod vas nego u celom gradu pa se sada može uzeti odličan salonski stan u samom centru grada za manje od 2ke/m2. Ako je za utehu onima koji su već kupili, i inflacija u evrozoni se zahuktava (u martu bila 2,6% na godišnjem nivou), ali naše cene još uvek brže padaju nego što pada evro. Gde će nas to na kraju dovesti i ko će se zadnji smejati videćemo...
 
grado":2shq0de1 je napisao(la):
Eeee, u šta se pretvori ovo naselje... čak sam i ja zatečen i iznenađen. Nisam pratio neko vreme, ali vidim da se Sestra sada zalaže da se ostatak stanova proda za 1.000 e/m2 :shok:
Ne znam šta joj bi, možda ju je ovaj gospodin Mimis malo obradio, ali kako god, samo nemojte da kupuje vojska i fakulteti, makar i za pola cene, jer ću u tom slučaju i ja morati to da platim. Neka se proda na tržištu pa kako bude.
Nego, baš pogledah pre neki dan, čini mi se da fasada već puca po mestima gde se spajaju horizontalne ploče sa spoljnim zidovima. Inače, cene stanova padaju li padaju, ne samo kod vas nego u celom gradu pa se sada može uzeti odličan salonski stan u samom centru grada za manje od 2ke/m2. Ako je za utehu onima koji su već kupili, i inflacija u evrozoni se zahuktava (u martu bila 2,6% na godišnjem nivou), ali naše cene još uvek brže padaju nego što pada evro. Gde će nas to na kraju dovesti i ko će se zadnji smejati videćemo...
Kao i obicno, svako slovo na svom mestu. :grand:
 
@poslednja dva posta

znate sta mi je bila prva asocijacija na ovo sto ste napisali? Ne znam kako se tacno zove, stavlja se konjima sa svake strane da im se vidno polje suzi, kako se bese to zove? E, vi ste kao ti konji sa suzenim vidikom. U beskraj gledate samo sebe i sebe i sebe, i jos uvek niste postigli to sto zelite za sebe, svejedno....ne menjate taktiku ni strategiju, idete i dalje u istom pravcu meni se cini otprilike ste na road to nowhere, ali svejedno......da su ovi iz Bloka 67 umeli, vec bi napravili deal sa vojskom ili univerzitetom, ili nekom drugom drzavnom ustanovom, tako da je mala verovatnoca da to ucine sada. I dalje mislim da bi u sadasnjim prilikama to bio dobar potez jer bi se do kraja prodali svi stanovi, sto je velika stvar. Neprodatih stanova po Bg koliko god hoces!
A sto se tice fasada, video si da se nesto radi pa pozurio da zakljucis sto ti je milo...obavesti se sta je radjeno mrzi me da ti objasnjavam.
 
Sister":1ahruwuh je napisao(la):
@poslednja dva posta

znate sta mi je bila prva asocijacija na ovo sto ste napisali? Ne znam kako se tacno zove, stavlja se konjima sa svake strane da im se vidno polje suzi, kako se bese to zove? E, vi ste kao ti konji sa suzenim vidikom. U beskraj gledate samo sebe i sebe i sebe, i jos uvek niste postigli to sto zelite za sebe, svejedno....ne menjate taktiku ni strategiju, idete i dalje u istom pravcu meni se cini otprilike ste na road to nowhere, ali svejedno......da su ovi iz Bloka 67 umeli, vec bi napravili deal sa vojskom ili univerzitetom, ili nekom drugom drzavnom ustanovom, tako da je mala verovatnoca da to ucine sada. I dalje mislim da bi u sadasnjim prilikama to bio dobar potez jer bi se do kraja prodali svi stanovi, sto je velika stvar. Neprodatih stanova po Bg koliko god hoces!
A sto se tice fasada, video si da se nesto radi pa pozurio da zakljucis sto ti je milo...obavesti se sta je radjeno mrzi me da ti objasnjavam.
O, Sestro, Sestro, skini mi taj mračni povez sa konjskih očiju i prosvetli me! Pruži mi šansu da i ja vidim nešto od života.
Ako su te cene u naselju toliko pale kao što ti špekulišeš, sada mi nešto pade na pamet... mislim da je još uvek u toku Dekada Roma, bili su pre neki dan i u Narodnoj Skupštini gde su istakli da je rešavanje stambenog problema prioritet...
Ah, da, uopšte me nisi uvredila poređenjem sa konjem. Konj je plemenita životinja. Uvreda bi bila kada bi ja npr. rekao da si glupa kao guska, ćurka i sl. To su pernate životinje sa vrlo malo mozga, a konji su ok.
 
"Ako su te cene u naselju toliko pale kao što ti špekulišeš......"


Gde sam to spekulisala o padanju cena stanova???!!! Samo sam iznela neku svoju ideju, nicim potkrepljenu, kako je trebalo MOZDA pristupiti prodaji ostatku stanova u Belvilu, a to je sve u kompletu samo po snizenoj ceni. Mozda je to potpuno luda ideja, mozda bi izgubili na toj prodaji, mozda je blesava ideja 100 posto! Eto ja bih to tako, jer ono nikad zavrseni posao me u principu nervira....

Ne spekulisem ja nista, nemam nikakvu osnovu za to, samo vremena su JAKO teska, a u pogledu nekretnina....strasno. I ako ih je kvadrat kostao recimo 800 evra, ako prodaju za tih 1000 opet su obavili posao, vratili ulozeno i jos zaradili, i to odmah. Sto nije malo.
 
Pustolov":pmxbrbzi je napisao(la):
hmmm ako cena padne od 2000 na 1000eur/m2
za koliko ce onda pasti renta stanova?
Mislim da je renta stanova vec pala u prethodnoj godini, a mozda nastavi i dalje da pada, ko ce ga znati.
 
Ja sam čuo da sada daju stanove za dinar, ako potpišeš da ga dve godine nećeš izdavati za više od 50 EUR mesečno, kvadratura nebitna.
 
Dobro vam dodje bar onima koji zive pad cene kvadrata zbog manjeg poreza na imovinu.
 
Požar u romskom naselju Belvil, izgorelo šest baraka

Tanjug | 10. 04. 2011. - 23:24h 00:01h | Foto: Ilustracija | Komentara: 0
BEOGRAD - U požaru koji je večeras izbio u romskom naselju ''Belvil'' u Beogradu, izgorelo je šest baraka, a niko nije povređen, rečeno je u Vatrogasno-spasilačkoj brigadi Beograda.

Požar je u potpunosti ugašen, a ekipa od sedam vozila i 27 vatrogasaca je izašla na teren odmah po prijemu poziva u 21.13 sati.

info sa - http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/247219/Pozar-u-romskom-naselju-Belvil-izgorelo-sest-baraka
 
Vrh