Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

bog":1foz9njp je napisao(la):
Nevenkovic":1foz9njp je napisao(la):
bog":1foz9njp je napisao(la):
. To pouzdano tvrdim iz bogatog licnog iskustva.
Sa sve novim prvoklasnim hrastovim parketom od 15 e/m2. :lol:
Svaka cast za memoriju, al ne kapiram sto mi se smejes? Evo ih cene:

http://www.sagadrvo.rs/proizvodi-detaljnije.php?ID=2

Znaci bio sam u pravu :) nego to sam ionako govorio samo u kontekstu da parket nije neka velika investicija za nekog ko se istrese za 100+ soma. Cek, cek, pa i ti imas cvetno ime? Da nisi i ti od onih sto paradiraju? Srecom tu su gdja sestra i anabelvilla, inace bih pomislio da sam zalutao u drustvo duginih boja :) Malo se zekimo, nema ljutnje ;)
E moj sinak nećeš ti ništa naučiti. Sramota je da ja ovako mator pamtim tvoje budalaštine a ti ni ne znaš šta si pisao.

Aj što ne znaš šta si pisao, nego ne znaš ni da čitaš. Tvoj link pokazuje cenu od 22 eura/m2 za kupovinu standardnog (ne extra klasa) hrastovog parketa bez ugradnje koja nešto košta. Sa materijalom (git, lak, lepak, šmirgla) i rukama od 8-10 e-m2. DakleM 30-32.

To ti ja već jednom pojasnio ali vidim ne vredi. Tada si napisao da si ti kod sebe menjao parket za 15 e. Pa ti ja objasnio da ne može.
Džabe sam krečio.

I sad ne kapiraš zašto se smejem. Pa nećeš nikada ni ukapirati. Na žalost.

I još malo, pošto vidim da si sa pamćenjem u svađi. Oglas o prodaji koji si naveo je već jedanput raspravljen,. Agencijska navlakuša koja na halo oglasima stoji već pola godine.I o tome je pisano na temi pre 20-30 strana.Takav stan ne postoji. Tj ima ali ne u Belvilu.
 
Sister":30hlh3m3 je napisao(la):
Postoji samo jedna stvar koju zameram prodavcu odn. Bloku 67. Samo jedna stvar, nakon vise od godinu dana zivota u Belvilu. Ono sto je moglo da bude bolje. Kada covek resi da kupi stan na nekom mestu, trudi se da stigne na vreme, da ne bude bas poslednji i da ne bude u poziciji da kupi ono sto je preostalo. Ponudili su nam konkretni stan, mi pitali da li ima kojim slucajem neki preostali u Nevenu koji gleda na istok, ili u Djurdjevku koji gleda na zapad, ka DC. Devojka nam je odlucno rekla da nema nijedan, da je sve to u prvom talasu prodato. Nas stan je lep i udoban, izuzetno , ali zaista izuzetno prijatan leti - imamo sunca ujutro sve do 11 sati - topao zimi, ima i dovoljno svetla.....ali voleli bismo i navikli smo na malo vise sunca, imamo i dosta sobnog cveca i tako to......Pre neki dan slucajno smo saznali da eto bas u nasem ulazu, samo sprat vise, ima slobodan stan, jos neprodat!!! Onda se zainteresujem i pogledam u Nevenu spisak stanara, i tamo ima jedan na toj istocnoj strani.....I u prodaji su nam potvrdili da je to tako. To im jednostavno zameram. Zasto za svoj novac da ne dobijem robu koje ima? Kojom logikom su se sluzili? Mozda je to nekome nevazno, ali eto meni je zao sto mi nisu dali ono sto sam potrazila a cega je i tada bilo, i u stvari me primorali da uzmem nesto sto je po mojim merilima ipak losije. Mislim da to nije bilo korektno s njihove strane. Izvinjavam se ako je ovo nekome nevazno.
Pa to im je standardna prica. Tako su i meni nudili stanove koji gledaju na unutrasnjost bloka, iako sam hteo neki koji gleda prema gradu. Kada su videli da im se ne javljam i da sam im otkazao gledanje jednog od stanova koje su mi nudili posle par dana su zvali. Kao oslobodio se bas jedan kakav meni odgovara cak je i visa spratnost u pitanju... To je fora "ako prodje, prodje".
 
Nevenkovic":2erabe8r je napisao(la):
I još malo, pošto vidim da si sa pamćenjem u svađi. Oglas o prodaji koji si naveo je već jedanput raspravljen,. Agencijska navlakuša koja na halo oglasima stoji već pola godine.I o tome je pisano na temi pre 20-30 strana.Takav stan ne postoji. Tj ima ali ne u Belvilu.
Tj. tog lika su valjda vec uhapsili zbog prodaje stanova u Belvilu...
 
bog":2bt8nimd je napisao(la):
Da, da, verovatno si lepsi i mirisljaviji od mene, al ja bato dizem vise iz bencha, aha!.
Barem sapun nije skup, pa se kupaj redovno - bar to mozes da dostignes, ako nista drugo... Pamet u tvom slucaju - tesko, za to ti je ocigledno kasno, sto se vidi iz tvog pisanija ovde.

Za ostalo mi je sve jasno iz ovoga sto si napisao ti si od onih likova sto idu u teretanu, smrde tamo u pocepanim patikama, a posle se druze sa desankom sakic.

Razlika izmedju tebe i mene je sto mene takve individue kao ti ne nerviraju vec mi je, u neku ruku takvih ljudi zao, - lecite komplekse po forumima praveci se pametni. Mada, opet svako je sam sebi kriv za ono sto ga je snaslo... Neki, kao ti, se loze da treba da se menja vlada da bi im bilo bolje, tese se pisanjem po forumu, pa se posle vrate u svoju budj.

Sa druge strane, meni je jako zao ako sam te vise puta, po tvom priznanju, iznervirao, ali opet tvoji ograniceni mentalni kapaciteti su krivi tome.

Idi malo prosetaj po Belvilu pre teretane, od sutra krece mozda sneg i pokvarice se vreme. Posle to ostaju samo smrdljiva teretana i forum gde svi misle da si, blago receno, retard.
 
Sister":i0bxgd63 je napisao(la):
Postoji samo jedna stvar koju zameram prodavcu odn. Bloku 67.

Pre neki dan slucajno smo saznali da eto bas u nasem ulazu, samo sprat vise, ima slobodan stan, jos neprodat!!! Onda se zainteresujem i pogledam u Nevenu spisak stanara, i tamo ima jedan na toj istocnoj strani.....I u prodaji su nam potvrdili da je to tako. To im jednostavno zameram. Zasto za svoj novac da ne dobijem robu koje ima? Kojom logikom su se sluzili? Mozda je to nekome nevazno, ali eto meni je zao sto mi nisu dali ono sto sam potrazila a cega je i tada bilo, i u stvari me primorali da uzmem nesto sto je po mojim merilima ipak losije. Mislim da to nije bilo korektno s njihove strane. Izvinjavam se ako je ovo nekome nevazno.
Bez i najmanje namere da branim itlerjugend klagenfurtsku omladinu, vrlo je moguće da u trenutku kada si došla na red nije bilo slobodnih stanova u zgradama u kojima si ti htela.

Jednostavno, sistem rezervacija i najgluplji mogući ugovor koji su mogli da smisle ( od kupovine je bez ikakvih penala moglo da se odustane u bilo kom trenutku, čak i ako je prehodno bilo isplaćeno 90% ) su doveli do toga da su mnogi nisu bili u mogućnosti da kupe stan u željenoj zgradi, a suprotno, kasnije su se pojavili slobodni stanovi na lokacijama koje su tebi bile interesantne.
 
Erysimum Cheiri":lipk2ddm je napisao(la):
Nevenkovic":lipk2ddm je napisao(la):
I još malo, pošto vidim da si sa pamćenjem u svađi. Oglas o prodaji koji si naveo je već jedanput raspravljen,. Agencijska navlakuša koja na halo oglasima stoji već pola godine.I o tome je pisano na temi pre 20-30 strana.Takav stan ne postoji. Tj ima ali ne u Belvilu.
Tj. tog lika su valjda vec uhapsili zbog prodaje stanova u Belvilu...
Taj je drugi slučaj. On je uzimao ljudima po 10K eura da bi im obezbedio kupovinu stana po ceni od 80-900 e/m2. E, i trebao je da im uzme. Što se mene tiče.

Ovaj oglas je zaista stoji već više od pola godine, ali je u stvari navlakuša da bi se ljudi javljali agenciji , a odgovor je da nije baš u pitanju Blv, ali imaju nešto drugo blizu na NBG.
 
Sister":1kn3kyju je napisao(la):
Tvrdio je da je kupio stan u Belvilu. Iznosio je hiljadu detalja kao kupac i stanovnik Belvila.
Daleko je on sestro od Belvila. Mnogo svetlosnih godina.
 
Erysimum Cheiri":2dbpa6rh je napisao(la):
YouTube ti moze vrlo lako "pojesti" tih 5 giga za par dana... Imam i ja taj Telenor Internet (firma mi placa) i koristim ga kao prvu pomoc kada ne mogu da pristupim brzem internetu. Spor je.

Planiram vec duze vreme da uvedem i digitalnu TV, ali nisam jos uvek... Danas... Sutra i tako :)
"Drapanje" YouTubea "pojede" i 20ak GB mesečno (!)... Telenor/Telekom su sporiji od "landlinea", ali kad nema ničeg drugog i oni su dobri.
Imam onaj mega digitalni paket + HD kanale i prilično je OK. Nema kretenskih kanala, a na nekima (pre nekoliko dana sam imao problemčić) nema titla. Posle poziva radiusovom CCu i "reinstalacije" risivera na sve kanale koji imaju titl se vratio (uputstvo korisničkog: ne koristiti engleski jezik za rad sa risiverom, tad "pobrljavi" i kad ima informaciju da je TV program na engleskom jeziku - risiver obustavlja insertovanje titla na ekran).
 
O Veratu sam i pre cula neke hvale od ljudi koji su ga koristili.....videcu, mozda se opredelim ipak za Telekom, samo za internet, sve u svemu nije kazu los, telenor se ne usudjujem jer nisam sigurna da mi je tih 5 gigabajta dovoljno....zaista. Verat mi je malo skuplji nego sto sam spremna da dam za to....

A u vezi sa polozajem stana, mislim da je bilo tu i pomalo onoga da se proda najpre ono malo losije, a za najbolje lokacije nece biti problem. Kad ono ispade problem, jer se vreme promenilo i nastupila kriza. Koleginica je zelela da kupi stan u Belvilu i to bas u jeku, popularnost i sve, i jos pronasla neku svoju vezu koji joj je ponudio nesto na 12 ili tako nekom spratu! I to par meseci pre nego sto smo mi bili pozvani! Pa nemoguce je da nije bilo boljeg, jednostavno se namece da je onim savetnicima za prodaju sugerisano da prvo nude losije varijante! Jednostavno se namece taj zakljucak! Pa i Erasimum je ispricao istu pricu, samo on nije prihvatio ponudjeno, pa su izasli sa boljom varijantom.....Sve je to moglo mnogo bolje da se odradi, mozda bi vise bilo i prodato, jer koleginica koju sam spomenula je odustala. Nemoguce je da ovako lepe stanove nije moglo bolje prodati nego sto je odradjeno!!! Nego nekako nije bilo onako u dobroj veri, posteno.....kako sijes, tako zanjes.
 
Nevenkovic":3akg10yh je napisao(la):
Erysimum Cheiri":3akg10yh je napisao(la):
Nevenkovic":3akg10yh je napisao(la):
I još malo, pošto vidim da si sa pamćenjem u svađi. Oglas o prodaji koji si naveo je već jedanput raspravljen,. Agencijska navlakuša koja na halo oglasima stoji već pola godine.I o tome je pisano na temi pre 20-30 strana.Takav stan ne postoji. Tj ima ali ne u Belvilu.
Tj. tog lika su valjda vec uhapsili zbog prodaje stanova u Belvilu...
Taj je drugi slučaj. On je uzimao ljudima po 10K eura da bi im obezbedio kupovinu stana po ceni od 80-900 e/m2. E, i trebao je da im uzme. Što se mene tiče.

Ovaj oglas je zaista stoji već više od pola godine, ali je u stvari navlakuša da bi se ljudi javljali agenciji , a odgovor je da nije baš u pitanju Blv, ali imaju nešto drugo blizu na NBG.
VErovatno je to taj koji sam ja zvao jos onda kada su ga objavili ovde na forumu. Javila mi se neka agnecija iz NS-a.
 
nenad78":1m67dmuw je napisao(la):
Erysimum Cheiri":1m67dmuw je napisao(la):
YouTube ti moze vrlo lako "pojesti" tih 5 giga za par dana... Imam i ja taj Telenor Internet (firma mi placa) i koristim ga kao prvu pomoc kada ne mogu da pristupim brzem internetu. Spor je.

Planiram vec duze vreme da uvedem i digitalnu TV, ali nisam jos uvek... Danas... Sutra i tako :)
"Drapanje" YouTubea "pojede" i 20ak GB mesečno (!)... Telenor/Telekom su sporiji od "landlinea", ali kad nema ničeg drugog i oni su dobri.
Imam onaj mega digitalni paket + HD kanale i prilično je OK. Nema kretenskih kanala, a na nekima (pre nekoliko dana sam imao problemčić) nema titla. Posle poziva radiusovom CCu i "reinstalacije" risivera na sve kanale koji imaju titl se vratio (uputstvo korisničkog: ne koristiti engleski jezik za rad sa risiverom, tad "pobrljavi" i kad ima informaciju da je TV program na engleskom jeziku - risiver obustavlja insertovanje titla na ekran).
A koliko je bolja slika na digitalnoj u odnosu na ovu obicnu analognu? Znam da oni ustvari provlace analogni source kroz digitalni prenos... Naravno, pricam o SD ne o HD.
 
^^^
Oštrija jeste... Nema "pikselizacije" kad ono što ti stiže kao "izvorno" digitalno prebacuješ u analogno.
Od svih televizija koje gledam, problem ima samo StudioB sa "seckanjem" i problematičnom digitalizacijom. Vide se neke, nazovimo ih čudne, tačke u vrhu ekrana koje "pulsiraju" u nekom samo njima svojstvenom kodu.
Svi satelitski kanali (kako mi se čini) stižu kao digitalni i takvi se prosleđuju krajnjim korisnicima.
A HD vredi svaku kintu otkako su ubacili Eurosport1 i Eurosport2 u standardnu ponudu. Jedva čekam FIA WTCC u HDu! :)

Položaj stana? Interesovao me je isključivo 1B i kada sam prvi put poslao mail, odgovor je (ekspresno) stigao da su svi stanovi te strukture rasprodati. Posle dva ili tri meseca, po povratku sa letovanja (u oktobru) sam zatekao mail u inboxu da se javim, ako sam još uvek zainteresovan. ;)
 
Erysimum Cheiri":2fot9eyc je napisao(la):
Nevenkovic":2fot9eyc je napisao(la):
I još malo, pošto vidim da si sa pamćenjem u svađi. Oglas o prodaji koji si naveo je već jedanput raspravljen,. Agencijska navlakuša koja na halo oglasima stoji već pola godine.I o tome je pisano na temi pre 20-30 strana. Takav stan ne postoji. Tj ima ali ne u Belvilu.
Tj. tog lika su valjda vec uhapsili zbog prodaje stanova u Belvilu...
HAHAHAA, cekaj bre, kako to coveka uhapsili, a on i dalje postavlja iste oglase iz zatvora? ja bih rekao da je neko ovde na teskoj hemiji :) ne znam dal ste taj slucaj vec raspravljali, al ja oglas video danas.

Cveticu nevencicu hvala za ono "sinak", voleo bih da je tako, nego se bojim da je mozda obrnuto, da nisam ja blizi tome da budem "tata", a ti "sin" :) vidis, i sam si me optuzio da sam izlapeo, a to nazalost dolazi s godinama :)

Bas mi se svidja ovo kako me vidi ovaj drugi cvetic EC, priznajem da sam citao post sa smeskom na licu sve vreme. Stvarno, uopste se ne foliram. Znaci takav sam ja, na nevidjeno? Pa i nije lose LOL Samo da budem iskren, i dalje mislim da si tezak kompleksas i skorojevic, to se vidi iz svakog tvog posta. Tvoje hvalisanje me iritira, znaci ne nervira, nego iritira. Nemas pojma koliko si smesan sa tim tvojim automobilima i putovanjima. Idi brate pa leci komplekse na nekom drugom mestu, em si offtopic, em smaras do jaja.

Dobro sta bi za cene, jel jos neko veruje da ce opet biti pojeftinjenja u skorijoj buducnosti?
 
Sister":2bo7gpoc je napisao(la):
... jednostavno se namece da je onim savetnicima za prodaju sugerisano da prvo nude losije varijante! Jednostavno se namece taj zakljucak!
U pravu si sele, imao sam donekle slicno iskustvo, samo to im je jedan od manjih grehova...
 
nenad78":2e1khdru je napisao(la):
^^^
Oštrija jeste... Nema "pikselizacije" kad ono što ti stiže kao "izvorno" digitalno prebacuješ u analogno.
Od svih televizija koje gledam, problem ima samo StudioB sa "seckanjem" i problematičnom digitalizacijom. Vide se neke, nazovimo ih čudne, tačke u vrhu ekrana koje "pulsiraju" u nekom samo njima svojstvenom kodu.
Svi satelitski kanali (kako mi se čini) stižu kao digitalni i takvi se prosleđuju krajnjim korisnicima.
A HD vredi svaku kintu otkako su ubacili Eurosport1 i Eurosport2 u standardnu ponudu. Jedva čekam FIA WTCC u HDu! :)

Položaj stana? Interesovao me je isključivo 1B i kada sam prvi put poslao mail, odgovor je (ekspresno) stigao da su svi stanovi te strukture rasprodati. Posle dva ili tri meseca, po povratku sa letovanja (u oktobru) sam zatekao mail u inboxu da se javim, ako sam još uvek zainteresovan. ;)
A National Geographic? Ima li smetenje? Na analognoj (bar kod mene) ima...

I ima li taj digitalni risiver opcije za EPG ili kako se to ovde zove (Program Guide?). Ima li npr. opcije da prikaze raspored TV emisija (TV Schedule)?

U Engleskoj smo imali neki eksperimentalni TIVO i to je bilo super, ali nije podrzavao HD koji se tamo vec omasovio, a vidim da polako i kod nas pocinje da uzima maha.
 
Erysimum Cheiri":1c3r7ytc je napisao(la):
A National Geographic? Ima li smetenje? Na analognoj (bar kod mene) ima...

I ima li taj digitalni risiver opcije za EPG ili kako se to ovde zove (Program Guide?). Ima li npr. opcije da prikaze raspored TV emisija (TV Schedule)?
Nat Geo je odlican, a ima ga i u HD verziji.

Ima i EPG, ali nije uvek 100% precizan. Pogotovu kod Arene HD. bosanci cesto izbudale sta je na kom od 4 kanala.

Subtitl ne postoji na svim kanalima, ali to nije stvar provajdera.
 
bog":2iqtqplc je napisao(la):
Dobro sta bi za cene, jel jos neko veruje da ce opet biti pojeftinjenja u skorijoj buducnosti?
Pa ima na sajtu Belvila - cene neće padati sve do 1. maja 2011. jer do tada traje ta akcija od 1.600 e/m2 pa kome nije hitno neka još malo sačeka - do početka juna meseca. Ako bi cene još malo pale, uz malo cenkanja i natezanja sa menadžerima prodaje, uz subvenciju države i bez plaćanja pdv-a (prvi stan), onda već može da se razmišlja o 3.5s ili 4.0s pored ruske škole, naravno ko može i kome treba tako velik stan, a lokacija i raspored prostorija su dosta dobri. Po meni, u ovom trenutku realna cena je između 1.200 i 1.400 evra, a šta će biti za nekoliko godina - ko to zna...
Mislim da će se u Beogradu još dosta graditi i tako obarati cene jer prostora za zaradu investitora ima još uvek jako puno. Misterija oko podjednake cene kvadrata u Zagrebu i Beogradu, a sa velikim razlikama u platama, rešena je kada sam video ukupan broj stanova u odnosu na broj domaćinstava (u Zagrebu je skoro duplo veći) pa tako cenim da bi u Beogradu cene bile oko 800 e/m2 kada bi imali toliko stambenih jedinica po glavi stanovnika kao što sada ima Zagreb. Trenutno je kod nas blokada izgradnje od strane državnih organa, a sve u cilju da se spreči nagli pad cena i tako zaštite banke koje su dale hipotekarne kredite i veliki investitori koji su se zadužili, a nisu uspeli da prodaju. Eto, to je naša specifičnost - u svemu ima više politike nego ekonomije i zato je teško bilo šta prognozirati.
Opet se u Halo oglasima pojavio taj famozni 3s stan za 135.000 evra (nije Božin, njegovi su bili ispod 1ke/m2) pa ako neko bude proveravao o čemu se radi bilo bi lepo da nas izvesti.
I na kraju - pozdrav za Lily. Dugo je nije bilo i ja već počeo da kriziram, a pomišljao sam i na ono najgore (da je digla ruke od foruma) :)
 
Hvala grado, lepo je cuti misljenje pametnog coveka, pa jos o pravoj temi. Mislim da si totalno u pravu za cenu. Samo bih dodao da ako i dodje do te realnije cene, treba imati na umu jos jednu malu manu naselja, a to su hvalisavci i skorojevici koje treba trpeti. Evo gledam cvetice kako zaljubljeno cvrkucu, u stilu: znas HD je boji od SD, ali ja volim tu divnu digitalnu pikselizaciju u duginim bojama, koja mi se tako lepo slaze uz dezen na mojoj japi kravati, a gazda voli kad pratimo tehnologiju i kad smo trendy, e ajd sad odoh da uplatim neki aranzmancic da imam posle cime da se hvalim...

Toliko od ovog mog pojavljivanja, a valjda cete da se ispucate sa offtopic-om do sledeceg.
 
Erysimum Cheiri":14r4xobf je napisao(la):
Mada, ocigledno je da nista pametno nisam propustio time sto vec odavno preskacem da citam tvoje postove bilo da si ih ostavio kao grado ili kao stanisa: neki ljudi jednostavno nemaju potencijal za napredovanjem ni u kom smislu...
Na SezamPro BBS-u su postojale konferencije - nešto poput današnjih foruma, samo u čistom tekstualnom obliku.
Tada je postojala divna opcija "ignore". Dakle ukucaš u toj "komandnoj liniji" ignore <username> i pošteđen si postova koje želiš da preskočiš.
Prava je šteta da to ne postoji i na ovim današnjim forumima, baš šteta.

p.s. srećna kupovina! ;)
 
:)

Cool podsecanje. Koristio sam BBS Sezam jos davne 1993. godine preko 2400 bps modema (bez MNP5) lol Secam se da je tada od 15h-17h i od 21h-07h jedan poziv bio jedan impuls, ali se placao pristup Sezamu... I tamo je bilo likova, kao i ovde... Secam se lika, Piroman se bese zvase... A, joj... Vreme ide, neke stvari se ne menjaju... Mada, kompjuteri tada nisu bili dostupni, kao danas, bas svakome, pa je sve imalo neku svoju draz, a same diskusije su bile mnogo bolje... Danas je Net prepun svakakvih klinaca i dileja sto se uostalom vidi i u ovom threadu. Slazem se trebalo bi jedno ingore dugmence kao sto postoji npr. na vBulletin skripti za forume ili kao sto je bilo na slavnom Sezamu :)

Ali eto, neko od tog blejanja po BBS-ovima i Internetu napravi sebi mogucnost da zivi normalno, a neko poput takvih likova, kojih ima kao sto se vidi i danas, postane jos veci retard i ne skapira cemu zapravo sluze konferencije/forumi.

PS: Hvala na zeljama, u principu ne ocekujemo mnogo, ali cemo pogledati svakako sta se nudi i u kojim zgradama.

PPS: Na TV-u imate prikaz sa kamere ispred ulaza. Ne znam da li ste primetili, ako niste potrazite.
 
Na zvanicom sajtu belville-a stanovi od preko 90 kvadrata po ceni 1600 eur + obezbedjeno parking/garazno mesto.
 
patak daca":7i4etnsi je napisao(la):
Na zvanicom sajtu belville-a stanovi od preko 90 kvadrata po ceni 1600 eur + obezbedjeno parking/garazno mesto.
Stara vest. :kafa:
Ocekuje se novi talas snizenja. :kk:
 
Erysimum Cheiri":29d8pvxi je napisao(la):
:)

Cool podsecanje. Koristio sam BBS Sezam jos davne 1993. godine preko 2400 bps modema (bez MNP5) lol Secam se da je tada od 15h-17h i od 21h-07h jedan poziv bio jedan impuls, ali se placao pristup Sezamu... I tamo je bilo likova, kao i ovde... Secam se lika, Piroman se bese zvase... A, joj... Vreme ide, neke stvari se ne menjaju... Mada, kompjuteri tada nisu bili dostupni, kao danas, bas svakome, pa je sve imalo neku svoju draz, a same diskusije su bile mnogo bolje... Danas je Net prepun svakakvih klinaca i dileja sto se uostalom vidi i u ovom threadu. Slazem se trebalo bi jedno ingore dugmence kao sto postoji npr. na vBulletin skripti za forume ili kao sto je bilo na slavnom Sezamu :)

Ali eto, neko od tog blejanja po BBS-ovima i Internetu napravi sebi mogucnost da zivi normalno, a neko poput takvih likova, kojih ima kao sto se vidi i danas, postane jos veci retard i ne skapira cemu zapravo sluze konferencije/forumi.

PS: Hvala na zeljama, u principu ne ocekujemo mnogo, ali cemo pogledati svakako sta se nudi i u kojim zgradama.

PPS: Na TV-u imate prikaz sa kamere ispred ulaza. Ne znam da li ste primetili, ako niste potrazite.
Sezamovac sa Amigom 500 i modemom 2400 od 90-91 :)

p.s. Bilo je jos dobrih BBS-ova ali na Sezamu je jedino bio multi chat u pocetku 3, kasnije 6 i vise ljudi, ali i konferencije, a kasnije je stigao i YUPACK, ako se neko seca :) (razmena poruka sa foruma, medju bbs-ovima koja se npr odvijala svako jutro u 1).
 
Delta je zbog nemogucnosti da vrati dugove firmama dala jedan broj stanova u Belvilu kao kompenzaciju, i kako stvari stoje davace sve vise. Za vlasnike biznisa Belvil nije mesto gde bi ziveli, pa mozete ocekivati da prodaju stanove ispod cene.

Posto sam procitao par stranica, sto se tice diskutanata, primecuje se jedna razlika i crta koja uvek prati ljude koji su inteligentniji, a to je da ih oni prosecni ili tek malo iznad proseka smatraju za glupe,
ovaj me forum podsetio na skolske dane, uglavnom je malo ko mogao razumeti ono sto sam objasnjavao drugarima tinejdzerima kako ce u Srbiji biti kapitalizam, ali ne onakav kao u EU, vec slican Juzno Americkom sistemu gde ces imati bogate i siromasne tj. njihove sluge, svi su govorili da nemam pojma da sam glup itd.

E sad najgore je kad se sluga uobrazi, a takvih ima na pretek, cak i na ovom forumu, hvala Bogu danas imam malu firmu sa 30tak zaposlenih, a ti koji su stalno pametovali, pametuju i danas, a rade za druge.

Ono sto je glupo je hvaliti se automobilima, to uglavnom sirotinja radi, posto se najela, uzela kredit za stan, a potom i automobil,
budite skromni, i manje pametujte, dalje cete stici.

Sto se mene tice, ovim sam samo hteo objasniti kako je moguce da se stanovi u Belvilu prodaju preko oglasa, ispod cene, velika je verovatnoca da ce se pojaviti jedan broj stanova ispod cene, sto ne znaci da je bilo koji oglas koji se pojavi istinit.

toliko od mene,
pozdrav!
 
Vrh