Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Danas je na potpisivanju Aneksa jedna zena stavila primedbu potpuno opravdano. Kada se govori o penalima za svaki dan kasnjenja ….. kaze se u procentu tom i tom u odnosu na “neto cenu nepokretnosti koja stoji u Osnovnom ugovoru”. Da bi bilo sve precizno regulisano ovim Aneksom, treba da stoji “neto cenu nepokretnosti koja stoji u Aneksu br.1 Osnovnog ugovora”, jer nam je svima cena regulisana, odn. promenjena. Zena je rekla da se brine da joj ne uskrate penale, jer se nece slagati podaci. Iskreno, i opet iznova isto, ne verujem da bi se to dogodilo, i ja sam ‘ladno i mirno potpisala, i ocekujem penale u onom pravom iznosu, tj. u odnosu na na pravu (umanjenu) cenu stana.
Tako, postupite kako smatrate da treba. Koliko sam videla, dovoljno je da im na to skrenete paznju.
 
zizak":3snx2ziv je napisao(la):
Grado
tvoje komentare sam čitala na preskok, jer su uglavnom nezanimljivi i zlonamerni. Do sada sam se trudila da ti ne odgovaram, ali što bi ti rekao: ''nešto je bilo jače od mene...... CRKNI!''
Baš sam se sada setio jednog našeg filma, Komnenić u glavnoj ulozi kao arhitekt, i na samom kraju filma on stoji na vrhu zgrade sa namerom da skoči, kadar se fokusira na stranu i film završava rečima Branka Miljkovića - ako smo pali, bili smo padu skloni...

Da me pogrešno ne razumeš, ja tebi, sestro, ne želim ništa loše. Vidim da su ovde samo ljuti i nadrndani budući stanari Belvila pa bilo kakva diskusija osim oko uselenja izgleda da je bespredmetna.
 
grado":1wt9d3mt je napisao(la):
A možda i rekapituliraju šta se sve u međuvremenu desilo pa :bash:
Kada imaš zbog čega da :bash: , onda su to slatke muke.

Kada nemaš razlog koji te tera da :bash:, onda :bash: iz bedaka . Tada to nije slatko.Boli.
 
zizak":2cmuba42 je napisao(la):
Grado
tvoje komentare sam čitala na preskok, jer su uglavnom nezanimljivi i zlonamerni. Do sada sam se trudila da ti ne odgovaram, ali što bi ti rekao: ''nešto je bilo jače od mene...... CRKNI!''
To mu se već lagano dešava, od zlobe, muke, zavisti i praznog džepa.
 
lily of the valley":xrjye2sr je napisao(la):
Dobila sam i brisovnu dozvolu (useljena sam 25. dec.).
lily of the valley":xrjye2sr je napisao(la):
Danas je na potpisivanju Aneksa

i ja sam ‘ladno i mirno potpisala, i ocekujem penale u onom pravom iznosu, tj. u odnosu na na pravu (umanjenu) cenu stana.
.
Ček bre Lilice, jel si i ti kupila 2 stana ili šta?
 
belgrey":ruoipuww je napisao(la):
. U mom ulazu mislim da ima ukupno 5 useljenih stanova. .
Vi ste vrlo napredni u odnosu na Neven gde je u celoj zgradi useljeno 3 stana, i to interesantno, svi na B ulazu i na 7. spratu. ( dve garsonjere i jedan 2-s )
 
lily of the valley":2cv9aa51 je napisao(la):
Pa otkud onda ono tvoje "sačuvaj me bože" iščuđavanje kada sam napisao da su moji prijatelji kupili stanove za izdavanje/preprodaju ? :)
 
Da li treba da se izvinim nekim forumasima sto mi treba vremena da namestim stan ? Ako je nekome normalno da spava na podu i da nema ugradjene kuhinjske elemnte, meni nije...Cudnog li i dokonog sveta
Forum o Belvillu treba ugasiti
 
Ucutali smo se , jer uskoro dobijamo kljuc, pa nismo dokoni kao neki, koji ni ne znaju sta traze ovde.
 
Prodali smo veci roditeljski stan i kupili ovde dva, otprilike iste kvadrature. Ne da smo to zaradili, ako hoces iskreno, nista iole vece nismo zaradili. Iako fakult. obrazovani, bez roditelja koji su u medjuvremenu pomrli, bili bismo na ulici. U nasledju je bilo jos ponesto, pa smo uzeli i garazu i nov autic (bio na akciji). Ova solucija nam se cinila daleko bolja od situacije koju smo imali, da strahujes da se ne pokvari bela tehnika ili nesto vece, jer ne znas kako da kupis to od plate. Mislim da sam sada bila dovoljno jasna. Nama je Belvil nas jedini dom.
Nisam se ja iscudjavala sto ti Nevenkovicu kupujes radi investicije, samo mi je bilo iznenadjenje da je i ne mali broj tvojih prijatelja uradio to isto, i to na istom mestu. Jednostavno ne pripadam, hajde da kazem, toj klasi ljudi. Ne srecem to u realnom zivotu. Nema nista lose u tome, naprotiv. Super.
 
lily of the valley":apesa77n je napisao(la):
. Jednostavno ne pripadam, hajde da kazem, toj klasi ljudi.
Kako ne kad imaš ( aj dobro, za koji mesec ) stan viška. :) Nigde nisam napisao da su svi moji sami zaradili pare, nasledstva i kredita ima tu kol'ko hoćeš. Npr, moj šebojac je kupio 1,5-s tako što je uložio svu svoju ušteđevinu, za ostatak podigao kredit sa ratom od nekih 350 eura, a radi za državu, što znači da mu je plata zamrznuta u dinarima još od 2008. Koliko mu ovaj novac nedostaje u mesečnom budžetu, možeš da zamisliš. ( supruga i dvoje dece), a njegov plan je bio da od izdavanja stana plaća ratu.

Dobrodošla ti nama u klub investitora.
 
Nevenkovic":1z8ihtg8 je napisao(la):
lily of the valley":1z8ihtg8 je napisao(la):
. Jednostavno ne pripadam, hajde da kazem, toj klasi ljudi.
Kako ne kad imaš ( aj dobro, za koji mesec ) stan viška. :) Nigde nisam napisao da su svi moji sami zaradili pare, nasledstva i kredita ima tu kol'ko hoćeš. Npr, moj šebojac je kupio 1,5-s tako što je uložio svu svoju ušteđevinu, za ostatak podigao kredit sa ratom od nekih 350 eura, a radi za državu, što znači da mu je plata zamrznuta u dinarima još od 2008. Koliko mu ovaj novac nedostaje u mesečnom budžetu, možeš da zamisliš. ( supruga i dvoje dece), a njegov plan je bio da od izdavanja stana plaća ratu.

Dobrodošla ti nama u klub investitora.
ne mislis tu na mene nadam se?
 
Brinem. Nas niko nije zvao na potpisivanje anexa niti nam je odgovorio na email da smo za opciju bez parketa.
 
“S obzirom da ste se izjasnili za opciju 1 …”, tako sam pozvana na potpisivanje.
Duga, pozovi ih. Tako ces lakse da saznas sve sto te interesuje.
 
Nevenkovic":3ufzjd6x je napisao(la):
grado":3ufzjd6x je napisao(la):
A možda i rekapituliraju šta se sve u međuvremenu desilo pa :bash:
Kada imaš zbog čega da :bash: , onda su to slatke muke.
Jao, jao, nevenkoviću! Pa ti ne da imaš zbog čega, nego sine... Samo nemoj u noseće, ljubim te, nije to baš tako čvrsto i stabilno, bojim se srušiće se zgrada!
Samo da me sada onaj zizak ne potkači, valjda neće pošto bi trebalo da je već pokojni, ako su ga dobro našpricali.
 
Smaras, covece.

Podji na pocetak threada, pa procitaj kako je tekla diskusija dok se nije ukljucilo par vas trolova sa infantilnim komentarima.
 
panzer75":3fcghe6j je napisao(la):
belgrey":3fcghe6j je napisao(la):
Samo da se javim iz Belvila. Ovde je avetinjski prazno. U mom ulazu mislim da ima ukupno 5 useljenih stanova. Na mom spratu mislim da sam sam eventualno još jedan stan ima stanare mada ne bih mogao da garantujem. Sve izgleda zastrašujuće pusto. Uveče u 23h kada se zatvori Delta City sve umre. Nestanu i ljudi i automobili i samo se eventualno stanovnici favela koje sa svih strana okružuju Belvil razmile po celom naselju sa svojim škripećim kolicima i medvedolikim psima.

U svakoj zgradi ima više majstora nego stanara. Jedine osobe koje srećem u naselju su majstori koje su vlasnici unajmili, majstori Belvila, radnici službe održavanja, baštovani i to je sve. Stanara ni od korova. Nadam se da će sad sa prolećem i lepšim vremenom krenuti masovna useljavanja, mada se bojim da to neće biti baš tako masovno.
u kojoj si zgradi komsija :)
U Jorgovanu, ti?
 
belgrey":3ts6v3sk je napisao(la):
panzer75":3ts6v3sk je napisao(la):
belgrey":3ts6v3sk je napisao(la):
Samo da se javim iz Belvila. Ovde je avetinjski prazno. U mom ulazu mislim da ima ukupno 5 useljenih stanova. Na mom spratu mislim da sam sam eventualno još jedan stan ima stanare mada ne bih mogao da garantujem. Sve izgleda zastrašujuće pusto. Uveče u 23h kada se zatvori Delta City sve umre. Nestanu i ljudi i automobili i samo se eventualno stanovnici favela koje sa svih strana okružuju Belvil razmile po celom naselju sa svojim škripećim kolicima i medvedolikim psima.

U svakoj zgradi ima više majstora nego stanara. Jedine osobe koje srećem u naselju su majstori koje su vlasnici unajmili, majstori Belvila, radnici službe održavanja, baštovani i to je sve. Stanara ni od korova. Nadam se da će sad sa prolećem i lepšim vremenom krenuti masovna useljavanja, mada se bojim da to neće biti baš tako masovno.
u kojoj si zgradi komsija :)
U Jorgovanu, ti?
isto :) pretpostavio sam kad si pomenuo praznjenje delta city-a...
mada kod nas i ima useljenih stanova za razliku od drugih zgrada...
 
šebojac":9d2e9law je napisao(la):
, moj šebojac . ( supruga i dvoje dece),
ne mislis tu na mene nadam se?
Biće da ipak nisi moj šebojac. Tebi je supruga trudna, mom šebojcu je dosta dvoje.
 
Kad niko neće:

Za sve one koji još nisu dobili brisovnu dozvolu, kao i sve isprepadane koji nisu dobili ni stanove ni dozvole:

Brisovnu dozvolu izdaje i overava Hypo Alpe Adria Bank International AG Klagenfurt

U njihovu korist je, po dozvoli Bloka 67 doo, upisana vansudska izvršna hipoteka na objektima u izgradnji, po članu 15 zakona o hipoteci ( u brisovnoj dozvoli su taksativno nabrojani sve GP i brojevi rešenja o izgradnji ) , a radi obezbeđenja kredita datog Bloku 67 doo.( nabrojani svi krediti )

Završava sa:

Ovom brisovnom dozvolom Hypo Alpe Adria Bank International AG Klagenfurt kao Poverilac dozvoljava brisanje založnog prava- izvršnih sudskih hipoteka u smislu člana 15 Zakona o hipoteci upisanih na nepokretnosti:

Parcela : GP4
Objekat: Neven
Adresa: Jurija Gagarina 14x
Sprat: x
Broj stana: x
Tip stana: x

U potpisu:
Hypo Alpe Adria Bank International AG Klagenfurt

Overeno od strane Prvog Osnovnog suda u Beogradu.
Taksu za overu platili sami.

Mirno spavajte.

Debilni mrsomudi, nesposobni neradnici i klošari ,koji su razvijali idiotske teorije zavere, neka popiju bensedinčić. Da im, od zlobe , ne bi pukao neki krvni sud što napaja ono malo (jbg. majka priroda je stvarno surova prema nekima) sive moždane mase.
 
Vrh