Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=443393#p443393:2vitk78k je napisao(la):
direktor » 30 Mar 2017 21:50[/url]":2vitk78k]Ko je odnosno sta aktiviralo alarm uopste

Ne znam, jer kao sto se vidi na slici koju je dostavio First Facility, prikazane su greske 81 i 82 a ne poslednje dve 83 i 84 (u cusku gore desno pise ukupan broj gresaka).
Inace taj rucni javljac u zgradi Suncokret A je mnogo puta okinuo alarm i bice zamenjen ovih dana ali je tu uvek rezultiralo aktiviranjem PP zastite ulaza a ne garaze.

Sto se tice radnika Sekuritasa koji bi trebao da bude tu po specifikaciji iz krovnog ugovora koji imaju Djurdjevak A i Djurdjevak B, on je u tom trenutku bio isped zgrade Djrudjevak i terao automobile parkirane na trotoaru i nije ima pojma sta se desava.

Mimoza B formalno je raskinula ugovor sa FF ali oni to NECE da prihvate vec mesec dana, nego se sklanjaju i ne odgovaraju na taj dopis o raskidu svo ovo vreme. Taj FF je jedna vrlo cudna druzina.

Kada smo vec kod raskida ugovora, paralelno sa recenim, FF je ponudio raskid ugovora svim 6 skupstinama sa parcela 2,3 i 4 (od 14) i dve su to vec prihvatile a jedna nije odgovorila nista. Za preostale tri ne znam u kakvom su statusu posto ni jedna nije do danas usvojila bilo kakvu odluku na tu temu sem nekih pravno bezvrednih izjava njihovih predsednika.
Rok za izjasnjavanje istice danas, pa cemo u ponedeljak valjda vise znati hoce li FF konacno da napusti sve tri parcele ili ne.

Nikome nije vise jasno koji su motivi FF da operise sa tri skupstine na tri parcele?!

Ovde je i predsednik skupstine Djurdjevak B i znam da ovo cita pa neka on prozbori koju rec o tome. Sve to zalazi u domen magije o cemu je ne znam mnogo.
 
Putu polako srveni nemisli na partiju izdo si je ka te je najvise trebala
Ps imate video nadzor pa mozete utvrditi ko je ukljucio alarm
 
Tako je! Dole srveni :) Živela demokratija u kojoj se 2/3 mojih postova briše...

Elem, svako zna šta je radio a vi ostali prst na čelo, kako to da baš ovaj pojedinac uvek izaziva krize...Zaigralo se derle opasnim igračkama....
 
Dokazi dokazi a ne prazne rijeci nije vam ovo 1945 crveni mundiri
 
Ako forum čitaju i prate zaposleni u ff molim ih da pokušaju da reše ovu kolonu parkiranih kola kod gsp garaže. Već sam prijavio pa da prijavim i ovde ako ima efekta.
 
Za tu kolonu parkiranih vozila u ulici Đorđa Stanojevića je nadležna komunalna i saobraćajna policija koje izgleda uopšte ne rade svoj posao.
 
[url=/forum/viewtopic.php?p=443548#p443548 je napisao(la):
Stomatolog » Pet Mar 31, 2017 10:38 pm[/url]":2eqj3ykr]Za tu kolonu parkiranih vozila u ulici Đorđa Stanojevića je nadležna komunalna i saobraćajna policija koje izgleda uopšte ne rade svoj posao.

Njima sam i prijavio ali izgleda nema nekog efekta.
 
Ko je aktivirao alarm, vidi se na snimku video nadzora (ako ga nisu bržebolje obrisali).
Ja znam da je to jedan član foruma.

Nadm se da ovaj post neće biti obrisan.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=444055#p444055:8git9sc6 je napisao(la):
skj » 03 Apr 2017 08:09[/url]":8git9sc6]Ko je aktivirao alarm, vidi se na snimku video nadzora (ako ga nisu bržebolje obrisali).
Ja znam da je to jedan član foruma.

Nadm se da ovaj post neće biti obrisan.

Ti moras da razumes da iznosenje na forumu iskaza koji nekoga optuzuju za krivicna dela moraju da budu potkrepljena nerdvosmislenim dokazima.
Ja cuo, ja video, ja znam i slicno, ne pije vodu i zato ti se brisu postovi. Iskreno to je u tvom interesu, posto da nije tako morao bi na sudu da prezentiras sve te dokaze o kojima pricas mesecima a koji nikako da se pojave. U tom slucaju bi i kazna bila neuporedivo veca.

Sto se tice te zaista komicne price o video nadozru i nekakvim snimcima ako tu referises na zajednicki video nadzor u garazi 3 onda ne znam sta te sprecava da odes do First Facility i zatrazis im snimak. AKo ga je neko brisao taj snimak, to mogu da budu samo oni i niko drugi, posto niko nema niti zeli da ima kljuceve od prostorije gde se nalazi sistem za snimanje.

Ja te razumem, tvoja opcija je dozivlea debakl i od 26 skupstina sa kojima su poslovali u naselju sada od danas su spali na 12 (tacnije na 11 posto seboj C i dalje nije potpisao krovni ugovor). Kako stvari stoje do kraja godine ce napustiti i ostatak naselja i bices jos vise ljut. I to je uredu ali optuzivanje ljudi bez dokaza, to nikada nece biti u redu.
 
Snimak je u vlasništvu ulaza Suncokret A što ti itekako dobro znaš. Budi iskren i priznaj sam šta si uradio ( ja nisam nikog lično prozvao, napisao sam "član foruma", zašto si se našao prozvan?)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=444076#p444076:2h5buhht je napisao(la):
skj » 03 Apr 2017 09:27[/url]":2h5buhht]Snimak je u vlasništvu ulaza Suncokret A što ti itekako dobro znaš. Budi iskren i priznaj sam šta si uradio ( ja nisam nikog lično prozvao, napisao sam "član foruma", zašto si se našao prozvan?)

Suncokret A nema video nadzor.

Shodno tome, nema ni video snimka u njihovom vlasnistvu.

Naravno da sam se ja prepozano posto si napisao 5 postova gde si me direktno prozvao, bez obzira sto si svi obrisani. Dakle nisam naseo na foru nego sve ima svoje logicno obrjasnjenje.
 
Ovo zaista nema smisla, šta god da odgovorim na gornje trolovanje biće prijavljeno i moj post će biti obrisan jer je pravda ovde očigledno selektivna :)

Zato ću da ponovim da je jedan član foruma koji ima neke ideje o nekim stvarima dan pre isteka roka za izjašnjavanje SS o aneksiranju ugovora sa FF namerno aktivirao PP alarm i u roku od odmah se stvorio u garaži da snima. Loš scenario, nagledali smo ih se...
Nije mu prvi put da izaziva ekscesne i krizne situacije po naselju i poznat je po tome.
Ja ne znam ko bi to mogao biti.

Možemo ovako zauvek, ja nikom nikakvu štetu naneo nisam, ne pretim nikome i ne podnosim laž niti imam "opciju", samo prepoznajem bolest.
 
I neizbežna mirodjija... ;)
Ljubi čika...
 
Prati onda i ovo, zašto proziva kad ne ume da se bije:
pinokio:
Mozda bi SKJ mogao da nam osvetli sitaciju iz ugla FF. Nema ga u poslednje vreme a bas bi bilo zanimljivo da cujemo o cemu se tamo radi.
Posle kad dobije po nosu i plače, duvaš mu u ledja... ;)

"iz ugla FF" je insinuacija i laž (koja po redu...) jer sam više puta rekao da nikakve veze nemam sa FF i tražim da se taj post obriše. Biće prijavljen.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=444181#p444181:2aw8hybg je napisao(la):
skj » 03 Apr 2017 15:42[/url]":2aw8hybg]Prati onda i ovo, zašto proziva kad ne ume da se bije:
Mozda bi SKJ mogao da nam osvetli sitaciju iz ugla FF. Nema ga u poslednje vreme a bas bi bilo zanimljivo da cujemo o cemu se tamo radi.
Posle kad dobije po nosu i plače, duvaš mu u ledja... ;)

"iz ugla FF" je insinuacija i laž (koja po redu...) i tražim da se taj post obriše. Biće prijavljen.

znas zasto ne mogu sa tobom SKJ?

zato sto mene vezuje obaveza da za svaku rec koju napisem ovde imam dokaz da je to zaista tako ali ne dokaz koji sam sam nacinio nego dokaz koji su utvrdili drugu ljudi.
moja je predpsotavka da bi neko, ne ti, mogao da me tuzi zbog ovoga pa sam onda obazriv.
sto se tebe tice, ja sam stalno ucitavo u tebe neke neki ozbiljan izvor informacija a sad vidim da ti prosto bluziras u skladu sa svojim raspolozenjem.

za razliku od mene, tebe ne vezuje nista, nikakav kodes nikakav zakon pa mozes da pricas sta hoces. srecom, da bi se zastitili od neprijatnosti administratori ti brisu poruke da i ti ne bi otisao tamo gde za optuzbe moras da imas dokaze.

kako bilo, i ovo oko video nadzora je tvoj bluz, jer svako ko ista zna o naselju zna da zgrade nemaju samosstalni video nadozor, sem mimoze b, suncokret b, nevena b i nevena a.

zali boze vremena daveci se sa tobom.
 
Klasična zamena teza - ti optužuješ komšije bez dokaza, druge predsednike SS i sve koji ne dele ideju o "jedino ispravnom konceptu" i blatiš firmu koja održava barem pola naselja (FF). Problemi postoje gde su tvoji prsti umešani. Gde te nema, nema problema. Klasičan si siledžija koji ne staje dok ne oseti tvrdo.

Pretpostavka ti je doduše verovatno dobra, nadam se da će te neko tužiti, ne smem da pišem zašto jer ne bih da mi ponovo ispari post.

Da ponovim:
Upravo si ti taj koji iznosi optužbe bez ikakvih dokaza a slučajno si vidovit pa se nalaziš na pravom mestu i u pravo vreme sa kamerom na gotovs.

Otišo si sarmu probo nisi:
Ne daj bože da si ikad i mogao sa mnom, ja s tobom sigurno nikad nisam mogao i ne bih mogao (šta god to... :) )
I ne učitavaj :D :D ništa u mene, molim te...
ja sam stalno ucitavo u tebe neke neki ozbiljan izvor informacija...
 
Ne vidim svrhu ove prepiske, mozete to resiti putem privatnih poruka ili jos bolje licno u okviru naselja.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=444192#p444192:1tall9jk je napisao(la):
Igor » 03 Apr 2017 16:09[/url]":1tall9jk]Ne vidim svrhu ove prepiske, mozete to resiti putem privatnih poruka ili jos bolje licno u okviru naselja.

potpuno si u pravu.

ja se povlacim iz diskusije sa SKJ posto ne donosi nista i ne vodi nicemu.
 
Pinokio svaka cast na istrajnosti, igrom slucaja sam cuo za probleme sa FF od prijatelja iz Belvila i manje vise poklapaju se sa ovim sto ti pises.
 
Ja zadržavam pravo da reagujem na svaku laž na koju naidjem i podsećam da do "diskusije" dolazi uglavnom kad budem lično prozvan:
pinokio:
Mozda bi SKJ mogao da nam osvetli sitaciju iz ugla FF. Nema ga u poslednje vreme a bas bi bilo zanimljivo da cujemo o cemu se tamo radi.

Na žalost svih sem par individua ova tema foruma je iskorišćena za plasiranje neistina i poluistina, ja sam se potrudio koliko mogu da odgovorim na njih. Ko je dovoljno pažljiv da pročita ono što je ostalo od diskusije, može izvesti zanimljive zaključke.
 
[url=/forum/viewtopic.php?p=444383#p444383 je napisao(la):
dr strangelove » Uto Apr 04, 2017 7:07 pm[/url]":18viyek7]Pauk odneo bahato parkirane, ulica je ponovo prohodna kao i pre zatvaranja.

Konačno se vraća saobraćaj u normalu. Još samo da nam vodovod sredi onaj haos kod raskrsnice.
 
Vrh