Šta je novo?

Belville - [ Stambeno poslovni kompleks | 430 000kvm ]

Jasa":1wb2jp7z je napisao(la):
Cobretti":1wb2jp7z je napisao(la):
Sve to oko odrzavanja, lepo osmisljen model, kako da se mazne velika lova, i da se neko obezbedi, za duuuugo, duuuuuugo godina.
Nama ce da prodaju marketing pricice, menadzment naselja, ekolosko naselje...

Sto se kupovine stana tice, prvo garazna mesta NISU sva iste sirine, premerite ih bar koracima, ima ih i 20 % sirih, birajte sira ne u sredini.
Za ostalo ste vec dobili smernice, samo sto dalje od GSB...

Kad pomenuste taj GSB... Da li je u nekoj bar daljoj ako ne blizoj buducnosti planirano izmestanje.? Nije logicno da na tako dobroj lokaciji bude Garaza. :roll:
Tu ce biti metro garaza,dok GSP tesko da ce se izmestiti odatle,jedino je izvesno da ce tu biti garaze sinskog sistema.

Plan GSP-a je prvo da se resi zemljista na dorcolu,dok bi im odgovoralo da prebace sve sluzbe kod Belvila.
 
Mali je belvil za sve službe. Mislim da je realno da tramvaji ostanu, a gsp može na onu oarcelu što je čika miško vratio grafu, tamo nikom u skorije vreme neće smetati.

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
Da li ima stanova u Belvilu koji imaju podrum ili neki drugi tip ostave koja nije zajednička poput onih gde se drže bicikli?
 
Podrum imamo u prostorijama sklonista. Jedna prostorija ide na ceo sprar. Pored toga postoji i prostorija za gume i prostorija za bicikle.

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
Dali je neko primetio da ima nove komsije " pregradjeni stanovi " ? Cini mi se da ce ti stanovi vecito biti prazni. Cena m2 kao da ima pogled na okejan, ajfelovu kulu ili big ben :)
 
Komsa":3nvadq4g je napisao(la):
Dali je neko primetio da ima nove komsije " pregradjeni stanovi " ? Cini mi se da ce ti stanovi vecito biti prazni. Cena m2 kao da ima pogled na okejan, ajfelovu kulu ili big ben :)


Sve živo isprodavali....Na mom ulazu pregrađeni koji gledaju na DC svi prodati, a vidim i preko puta ista stvar....sve će oni to, ne brini.
 
tomasevgoran":1jfwaaxi je napisao(la):
Koliko cene te pregardjene stanove po kvm, njih mi se čini da nema na sajtu?

Ako jos uvek nije kasno za odgovor...
Ima ih pod jednosobnim stanovima od 1D do 1G. http://www.belville.rs/stanovi/struktura/jednosobni
Sudeci po Belville sajtu, cena po kvadratu za pregradjene je 1550 evra neto, ako se racuna puna kvadratura. Dali su samo cenu za tip 1F (56.24 kvm po ceni od 87.172 evra). Ako se racuna cena po kvadratu za stan sa pola terase, onda je cifra oko 1780 evra... Pa kako ko voli...
 
Sinoć u šetnji primetim da je unutrašnjost velike staklene poslovne zgrade osvetljena i neki ljudi peru ulazni hodnik mašinama. Iza njihovih leđa primetim veliku ploču sa natpisom u mesingu US Embassy! Pošto znam da je ova ambasada iz Kneza Miloša preseljena na Dedinje, nije mi jasno šta je ovo, verovatno neko specijalizovano odeljenje. Ne znam da li su uzeli celu zgradu ili samo jedno krilo, i sada se sećam da su još pre nekog vremena uzeta sva otvorena parking mesta ispred Irisa, izuzev nekoliko uz samu zgradu, a podzemna garaža je podeljena.....gde god je strana ambasada ili bilo šta iz njenog delokruga, tu su i antene i bezbroj uređaja svakakve vrste. Koji je ovo k.....ako neko zna ili je čuo neka mi objasni.

ps. a sada je jasno i kome treba da zahvalimo za preseljenje roma, otprilike to je to.
 
dr strangelove":1cipdnrt je napisao(la):
set za snimanje filma


Aha, i meni je to palo na pamet.....


A zna li se šta je u stvari s tom zgradom? Izgleda potpuno prazno, kao da uopšte nije u upotrebi, potpuno prazna, napuštena i već zapuštena. Jel prodato nekom? Šta će biti s tim?
 
Cim misko izadje iz cz tu ce da se useli mislim da mu je to najmanja briga
 
Pa ta zgrada vredi dosta.A kao da niko i ne mari za nju, zaboravili da je tu. Zna li neko, ko tu radi? Jer je javni parking baš popunjen.
 
Delta agrar...


Jednostavo ekonomska situacija u zemlji je takva da nema tražnje za poslovnim prostorom. Čak i neke banke i velike kompanije imaju smešne poslovne prostore koje su pre za neka srednja preduzeća.

Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
 
Uzelo vremena... Pljuvaci prestali da kaslju po Belvilu .... Izgleda su zlobnici napokon ukapirali da ih niko ne slusa :)

Bese nekad zanimljiv forum.... iskreno su me zasmejavali kompleksasi.... Alo bre ajmo zar niste nasli jos nesto da nevalja .... vazduh, fasada,voda,parking,sneg.cigla,prozori....hahaha

Pozdravlja vas Komsa!!!
 
Komsa":3csjp5yz je napisao(la):
Uzelo vremena... Pljuvaci prestali da kaslju po Belvilu .... Izgleda su zlobnici napokon ukapirali da ih niko ne slusa :)

Bese nekad zanimljiv forum.... iskreno su me zasmejavali kompleksasi.... Alo bre ajmo zar niste nasli jos nesto da nevalja .... vazduh, fasada,voda,parking,sneg.cigla,prozori....hahaha

Pozdravlja vas Komsa!!!

Ko je rekao ista lose za Belvil? Jedan od kvaliteta koji bih istakao, a kome jos nije dovoljno receno, je dobra vertikalna zvucna izolacija - uvek znate da li komsija gore ili dole ima zatvor ili proliv po zvukovima, pa imate temu za razgovor kad se upoznate.

Super je naselje.. Nece biti geto kao svaki drugi blok cim se rasprodaju stanovi za koju godinu zestoko ispod cene koju ste vi platili - ma nema sanse..
 
^ Ne bih rekao da je sve tako mracno... Ima Belville i pozitivne strane: (relativno) visoki plafoni (kod mene 2,67m umesto zvanicnih 2,7m), visoka sobna vrata, veliki prozori... Ko sebi moze da priushti, uz dodatna ulaganja, moze da napravi solidan stan...

Btw, dok se mi ovde prepucavamo oko sitnica, tamo negde se privodi kraju vrhunac onoga sto novac moze da kupi: http://www.one57.com
Cisto da ilustrujem koliko smo daleko po svim parametrima...
 
Džabe to, dežurni pljuvači bi i ovome našli manu - ipak je to previše visoko, pa još na Menhetnu... Radije bi oni da budu u Kaluđerici, Bloku 63 ili Miljakovcu na prvom spratu, nego da se penju uz stepenice kada im se lift pokvari. Još kada se terasa zastakli i stavi kaca sa kupusom, pa zamiriše sve do hodnika i lifta...
 
Za par decenija???!!! Mislim, nikada. Jednostavno nikada. Mali smo mi za to.
 
Vrh