Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Људи, шта ви овде оправдавате? Зна се какво је овде паркирање. То што службе не раде свој посао је прича за себе. Нема паркирања у левој траци. До пре 12 година пола улица по Новом Београду је тако изгледало, па је сређено да буду проходне. Осим Гоце Делчева где никада то нису успели.
И ко каже да нема саобраћаја? Делта, Белвил, ГСП, А Блок, Савада и у скорије време приступ мосту на Ади.
 
nekome smetao znak

IMG_20170322_151127_1.jpg


djordja stanojevica, parkirani su i u levoj i u desnoj traci
 
vladimir79":27n10udq je napisao(la):
Људи, шта ви овде оправдавате? Зна се какво је овде паркирање. То што службе не раде свој посао је прича за себе. Нема паркирања у левој траци. До пре 12 година пола улица по Новом Београду је тако изгледало, па је сређено да буду проходне. Осим Гоце Делчева где никада то нису успели.
И ко каже да нема саобраћаја? Делта, Белвил, ГСП, А Блок, Савада и у скорије време приступ мосту на Ади.
Sva ta naselja , gsp i delta i i dalje nije potrebno da ulica uopste i ima dve trake u jednom smeru a tu verovatno parkiraju ovi iz gspa jer de ce drugde

Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
 
Поновићу. До радова је било нормално паркирање. То што није било саобраћаја неколико месеци не значи да када се успостави старо стање може да остане како је тренутно. Уосталом, речено је. Нема паркирања уз разделно острво.
И из ГСП-а се ту никада нису паркирали за све ове године јер највећи број радника долази тим истим превозом.
 
Istina. Jedino malo smeta što postoje ulice gde je takvo parkiranje "dozvoljeno", kao što je Goce Delčeva od Megatrenda do B.N.Tesle.

Mislim da sam čak svojevremeno pisao mnogima da tu iscrtaju parking mesta i time ozvaniče trenutno stanje.
 
Da se tu parkiraju radnici GSP-a onda bi se oni parkirali bliže GSP-u, što znači sa druge strane razdelnog ostrva.
Ali pošto se nikada i niko ne parkira sa suprotne strane znači da to nisu radnici GSP-a.
U toj ulici ima dosta saobraćaja, i biće ga sve više, prolazi i javni prevoz, ulaz je u depo GSP-a tako da je opravdano da ta ulica ima bar dve saobraćajne trake, mada projektovana je sa tri saobraćakjne trake po smeru ali krajnje desna je pretvorena u parking sa obe strane ulice.
Osim stambenih celina Belville, Abloka, Savade, tu ima i dosta poslovnih objekata GSP, Simens, Raiffeisen, Generali, Nectar, Belgrade office park, MercedesBenz, VIP, pa i Airport city je u ulici Đorđa Stanojevića.
 
Није дозвољено ни у Гоце Делчева. Постојао је тренутак када је и она била очишћена, али је то било кратког даха.
 
Ne znam da li je za ovu temu, ali da li je neko primetio veliki broj teretnjaka, čak i sa prikolicama, na beogradskim ulicama? Zar teškim kamionima nije zabranjen saobraćaj po Beogradu od kad je otvoren Pupinov most?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=441869#p441869:3dz26h7v je napisao(la):
vladimir79 » Wed Mar 22, 2017 11:21 pm[/url]":3dz26h7v]Поновићу. До радова је било нормално паркирање. То што није било саобраћаја неколико месеци не значи да када се успостави старо стање може да остане како је тренутно. Уосталом, речено је. Нема паркирања уз разделно острво.
И из ГСП-а се ту никада нису паркирали за све ове године јер највећи број радника долази тим истим превозом.

Slažem se, dpre 7-8 meseci sam relativno češće koristio baš ovu ulicu i gledajući sa te tačke totalno mi je nelogično da bude dozvoljeno parkiranje u levoj traci.
 
Наравно ко би други него БМВ Х6

VRHUNAC BAHATOSTI Parkirao BMW nasred Zelenog venca i BLOKIRAO AUTOBUSE
A.Đ. , D.T. , | 29. 03. 2017 - 18:06h


Zbog samo jednog vozača danas oko 18 sati došlo je do zakrčenja gradskog saobraćaja na Zelenom vencu, a stotine građana zakasnilo je na svoje odredište.

http://www.blic.rs/vesti/beograd/vrhuna ... se/fjzdr5z
 
Na Ceraku su kod prilaza skoli Ujedinjene nacije postavljeni zeleni stubici kako se ne bi moglo parkirati na zelenu povrsinu. Neko je naravno pocupao deo stubica tako da se i dalje vozi preko zelene povrsine.

Ne znam ko je postavljao stubice ali svaka mu cast stim sto treba to lepo uraditi da se ne mogu tek tako izvaditi iz zemlje. To treba uraditi na mnogo vise mesta na Ceraku.
Pogledajte prilog 1
 
Слике 02.април 2017., блок 38
Кошаркашко игралиште између зграда број 5 и 7 и ош "Ратко Митровић". Некада се овде орило од навијања тада, крајем седамдесетих и до средине осамдесетих година, Партизановим и Звездиним кошаркашима, Кићи, Праји, Славнићу, Бора Џаковић (касније и тренер Партизана),.., који су играли на овом игралишту. Било је право уживање гледати и навијати. Наравно и ми друштво из краја смо пикали између кошева. Граја и бука навијања није никоме од станара сметала.

Сада ето, тужна судбина, служи бахатим инвалидима у мозак да "паркирају" своје лимене крнтије на игралишту, иако садашњи клинци по неки пут, кад прођем туда и видим их, заиграју мали фудбал. Кошаркашких табли нема више !

Pogledajte prilog 1
 
U 38 bloku mora nešto ozbiljno da se odradi oko parkinga.

Ja sam kao klinac ovde živeo i sada ponekad prođem čisto da iz znatiželje blokom i prosto mi je neverovatno kako se parkira oko ove "gliste" paralelne za Milutina Milankovića. I naravno tuga me uhvati. Automobili svuda i u svim prolazima, ali što je najgore i trotoar sa parkovske strane zgrade (ka ovom izgralištu) su pretvorili u ulicu i parkiraju vozila. tako i dolaze do ovog igrališta.

Generalno smatram da bi se u ovom bloku morala napraviti neka garaža (ali je to teško moguće) ili bar da se nažalost deo zelenih površina oko mercedesa preuredi u dodatni parking. Štaviše uz internu saobraćajnicu bi takođe trebalo oduzeti deo zelene površine i napraviti paralelni parking kako bi se dobilo još mesta.

Ovako kako je sada je najgora solucija, niti ima mesta niti ima totoara.
 
Tako će vrv i da se odradi. To je jedino rešenje za NBG blokove (pravljenje parkinga po obodima zelenih površina kojih ima sasvim dovoljno i ne koriste se nizašta.

To je urađeno u Bloku 1, Bloku 3 i uopšte se ne primećuje manjak zelenila.
 
06.04.2017., терминал 1, аеродром Никола Тесла.
Тип, на слици у кошуљи, је прво стао са Аудијем по сред стајалишта 72 и 607, а кад је наишла 72-ка и заградила га, он је препаркирао на тротоара. Из кола је изашло неколико манекенки, а из пртљажника су вадиле гардеробу, јер је у терминалу 1 нека модна ревија.

Pogledajte prilog 1
 
Ова бљузга од "човека" стварно није нормална, шта је бре он умислио, да је нека величина. Можда и јесте, али у негативном смислу. Дно од "човека".

PROSTAK Aca Lukas psovao radnike "Parking servisa" jer mu je "pauk" odneo "mečku".

http://www.clip.rs/prostak-aca-lukas-ps ... ref=alo.rs
 
Iz trake za pravo, levo. Onda mu je smetalo što ne idem dovoljno brzo, a zona škole. Onda je flipnuo što nisam dodao gas, već usporio i nisam prošao na žuto.
Mlatio je po svojim kolima i odlučio da pređe preko pune linije i da stana ukoso ispred mene na pešački prelaz taman ispred škole, naravno na crveno. A kada sam izvadio mobilni fotografisao ga onda je izašao iz kola i krenuo da mi otvara vrata od kola.
Samo sam mu sa obe ruke pokazao da nastavi sa vožnjom. Galamio je zašto nisam vozio brže.
Kako se napravila iza kolona gde su ljudi svirali on se pokupio i seo u kola i nastavio na crveno. Onda se zaustavio i ponovo me preprečio i cimao kolima da me uplaši. Našta sam se nasmejao i samo produžio.

Nejasno je kako je imao vremena da šizi, ako je već toliko žurio.
 
Klasičan kr****.

Treba se samo zaključati u kolima ako neko krene ka vama. Rukama ne može da razbije staklo nikako. Pa čak ni sa kamenom nije lako.
 
Vrh