Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

U istom smo stanju! Ovo je prevazišlo svaku meru tolerancije više, iako je odavno bahatost uzela maha.

Sad mora da se seče odmah, nema druge.

Razmišljam se da podignem sajt koji bi bio isključivo galerija gde ljudi mogu da šalju svoje fotke sa lokacijama na kojima su slikali, ne znam šta mislite jel bi to bilo korisno?

Da ne bude samo Instagram i FB, nego da ostane za amanet dok se ne reši.
bas sam razmisljao da napravim isto, i onda sam se pitao da li imamo pravo da prikazujemo tablice, posto mi bila kao ideja da ima tabelu bahatosti :D mislim nemam vremena to da pravim, samo sam random razmisljao
 
bas sam razmisljao da napravim isto, i onda sam se pitao da li imamo pravo da prikazujemo tablice, posto mi bila kao ideja da ima tabelu bahatosti :D mislim nemam vremena to da pravim, samo sam random razmisljao

Mislim da bih mogao ja nešto da relativno brzo postavim online, samo bi mi trebali administratori za pomoć, jer ipak ne možemo da baš pustimo bilo koga da kači, ali da pošalje je ok :)

Ako neko zna da li je legalno stavljati tablice, mogli bi da to uradimo, s tim što bih gleda da postoji i mapa prijava, pa da vidimo i žarišta taman..
 
jkh.jpg
 
Mislim da bih mogao ja nešto da relativno brzo postavim online, samo bi mi trebali administratori za pomoć, jer ipak ne možemo da baš pustimo bilo koga da kači, ali da pošalje je ok :)

Ako neko zna da li je legalno stavljati tablice, mogli bi da to uradimo, s tim što bih gleda da postoji i mapa prijava, pa da vidimo i žarišta taman..
Ma šta se zezaš sa time, samo prijave i neće imati šta da se slika 😂
 
jesu, ali nisam ih video da su dosli. A ako su dosli, kontam da su posle 5 kada se sve rascisti…

edit: iskreno nisam hteo da prijavljujem dok ne dodje zona, samo mi je puko film sa ovim blokiranjem auta, toliko su trubili da su mi probudili malog
 
Можете да шаљете слике бахато паркираних инвалида у мозак на сајт "Бахато паркирање" https://bahatoparkiranje.com/

Да допуним и ову иницијативу коју су осмислили у Крагујевцу, вреди прочитати чланак.

Od bahatih vozača nisu mogli da žive, a onda su smislili paklenu osvetu u Kragujevcu
Javna sramota za sve bahate vozače po Kragujevcu

https://www.telegraf.rs/vesti/srbij...cili-slike-njihovih-automobila-u-centru-grada

Греше што објављене слике су са избрисаним таблицама.
nepropisno-parkiranih-vozila-kragujevac2-830x0.jpg


Ова упозорења и текс би требало писати на ћирилици.
nepropisno-parkiranih-vozila-kragujevac3-830x0.jpg
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li sam poceo da primecujem tek sada intenzivno ili je ovo oduvek bilo u ovolikoj meri. Da li ste videli broj ljudi koji upali sva 4, ili jednostavno parkira vozila po bulevarima i uliciama, zagrade celu traku u najvecem spicu, penju se po trotoarima... neverovatan nivo bahatosti. Ne znam kako im prodje kroz glavu da je to ok?
 
Ne znam da li sam poceo da primecujem tek sada intenzivno ili je ovo oduvek bilo u ovolikoj meri. Da li ste videli broj ljudi koji upali sva 4, ili jednostavno parkira vozila po bulevarima i uliciama, zagrade celu traku u najvecem spicu, penju se po trotoarima... neverovatan nivo bahatosti. Ne znam kako im prodje kroz glavu da je to ok?
da policija naplaćuje kaznu svima ovima, budzet bi se napunio za 2 dana. Bulevar je nemoguće voziti desnom trakom
 
Ne znam da li sam poceo da primecujem tek sada intenzivno ili je ovo oduvek bilo u ovolikoj meri. Da li ste videli broj ljudi koji upali sva 4, ili jednostavno parkira vozila po bulevarima i uliciama, zagrade celu traku u najvecem spicu, penju se po trotoarima... neverovatan nivo bahatosti. Ne znam kako im prodje kroz glavu da je to ok?

To ti je ekipa "Država nam nije obezbedila parking mesta ispred svake pekare, a po Ustavu mora, a s obzirom da oni krše Ustav i mi kršimo zakone".

Protiv takvih samo po ušima.
 
Sve ove parkinge sa drvećem umetnutim na razdelnu liniju između parking mesta treba ili preurediti ili betonirati bašticu.

A pre toga, debila koji je tako projektovao treba poslati na ovakve lokacije da noktima popravi.

Posebno u nekim blokovima, na primer, gde je to zasađeno pre X godina, a korenje podiglo kocke. Od dva parking mesta ostane jedva jedno, ako imaš neki SUV.
Biser je i kada stave metalnu korpu da štiti drvo, tu više jedva ima mesta da se auto uparkira i usporava se saobraćaj.
 
Vrh