Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Прошао сам туда и видео из аутобуса кад је већ дошла полиција. Тип се размахао објашњавајући шта је било.
Слажем се са тобом, само по гасу и нагло закочити.

Zanimljivo, kako je objasnio zašto se nekome popeo na krov i glumio majmuna? Čak i ovo sada kada sam napisao i razmislio - nije fer prema majmunu, bolje reći "Glumio budalu". Kako sam prešao neke godine, retko kada za nekoga kažem da je "Konj", "Vo" i slično... Nije fer, pošto su ljudi mnogo gori.

Mislim, pogledajte ga na šta liči dok se vere po ovom automobilu, ovo je sramota za čoveka da se ovako nisko spušta i ponižava. Bitanga jedna neopevana.
 
Мени је инструктор вожње усадио у рефлекс да увек бацим блиц поглед на десно пре кретања. Дакле кад се скреће десно прати се шта се дешава са леве стране али увек блиц поглед на десно пре кретања.

X пута је то помогло да се избегне проблем.

Наллуђа ситуација, на кружном току код Арене, укључујем се у кружни ток са аутопута и пратим шта се дешава са леве стране. И баш у тренутку кад се ослободило наилази сакупљач секунарних сировина на неком трициклу у контра смеру. Да нисам блиц погледао десно покупио бих га, а ово је исто једна од ситуациј кад не би требало ниста десно да се појави
 
Достављач хране из Волта зарадио је лепе казне возећи кола на делу "Моста на Ади", куда саобраћају трамваји.

ВОЗИО АУТОМОБИЛ ПО ШИНАМА НА МОСТУ: Несавесни возач добио папрену казну због угрожавање безбедности саобраћаја (ВИДЕО)
Novosti online, 11. 04. 2024. у 16:31
ПРЕ пар дана на друштвеним мрежама појавио се још један снимак бахате и несавсне вожње на београдским улицама.

https://www.novosti.rs/c/beograd/ve...zbog-ugrozavanje-bezbednosti-saobracaja-video
 
Danas, u Resavskoj ulici kod SKC - a, kolona vozila se napravila u smeru ka Bulevaru, od Nemanjine do Kralja Milana. Jedan iz kolone se prestrojio u traku za suprotan smer , jer je bila prazna i uzeo da čeka zeleno. Na kraju je morao da vozi u rikverc i skreće u Masarikovu, jer mu je u susret išao tramvaj.​
 
imam osecaj da ciste samo za vreme partizanovih tekmi

IMG_3285.png
 
Aj što će da zaje*******e zakon nego će doći kazna nekom drugom pa će morati da dokazuje da nije on. A naši sudovi obožavaju takve slucajeve
 
То је лако доказиво, пошто тај неко други има сасвим другу марку аутомобила! И да има исту марку, али различит модел, па и тип возила. Лако доказиво.
 
Jeste lako dokazivo ali dovoljno neprijatno da moraš da se drndaš po sudu.
Znam jedan slučaj, čovek je iz Beograda išao u Požarevac da dokazuje da nije on....
 
U tom slučaju odeš kod tog pametnjakovića što je prepravio tablice na tvoje, platiš kaznu, uzmeš mu auto i zadržiš ga 😄
 
То је лако доказиво, пошто тај неко други има сасвим другу марку аутомобила! И да има исту марку, али различит модел, па и тип возила. Лако доказиво.​
Bio je pre par godina jedan slučaj, ne mogu da setim koje je tačno mesto u Vojvodini. Čovek je morao da ide na sud da dokazuje da nije on bio u Italiji u vreme kada je napravljen prekršaj. I to samo zato što je njegova tablica imala slovo C, a u prekršaju je bio auto koji je imao slovo Ć ili Č na tablici, ali je Italijanski policajac po automatizmu napisao sa "ošišanom" latinicom, jer kod njih ne postoje slova Ć i Č.​
 
Vrh