Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Jako je počeo da me nervira istovar robe u špicu. Bukvalno ne može da se dođe do posla od kamiona u svim mogućim pozicijama. Žuta traka u Vojislava Ilića može slobodno da se zove "utovarno istovarna traka".

Jutros na Zvezdari čep, auti parkirani sa obe strane ulice, zaglavio se kamion. Svi manevrišu nebili taj kamion nekao prošao, a on na kraju pali sva 4 u sred raskrsnice jer je to zapravo istovar. Blokirao traku ipo i trotoar.
 
Zašto olakšavati bu**** pravljenje bahanalija? Svi koji nemaju tablice su na dobitku , a ne na gubitku, jer se takvi maltene ni ne sankcionišu. U više navrata smo videli da prave prekršaje i nikom ništa.​
Kamere snimaju vozila bez tablica i šalju kazne
 
Smejte se vi koliko hoćete ali skinite nekom bahatom govedu tablice pa gledajte kako se isti ponaša. Čak je i ovde neko pisao da je neko išao od vrata do vrata i kukao da mu vrate tablice.

Vađenje novih tablica je 6500+ dinara a vožnja automobila bez tablica je kažnjiva.

2 ili 3 puta kada bude mora da plati po 6500+ din naučiće
 
Smejte se vi koliko hoćete ali skinite nekom bahatom govedu tablice pa gledajte kako se isti ponaša. Čak je i ovde neko pisao da je neko išao od vrata do vrata i kukao da mu vrate tablice.
Jedna lasta ne čini proleće. Pogledaj samo koliko ima vozila po gradu, ili sa prikrivenim tablicama ili bez istih.
 
jel ovo prijavljivanje na twitteru za @prijavi_problem ima smisla uvece da se salje? koliko je brz odgovor? kontam da isprobam kada partizan bude igro u areni sledece nedelje
 
Kakva scena sad na Medaku, neka situacija, dal je neko nekom svirnuo, nebitno skroz. Izlazi "goveđi gulaš" lik iz auta, onako ogroman u trenerci, opasan, zaleće se i udara glavom lika za volanom susednog auta a zatim ga pljuje u facu, naravno salva uvreda opasnog momka. Oštećeni potpuno hladnokrvno uzima telefon i zove policiju. Dok mu se ovaj unosi u facu diktira adresu i broj tablica.
Nasili odlazi ali ga ovaj prati sa telefonom u ruci, verovatno navodi patrolu. Na sledećoj raskrsnici druga priča, lik izlazi da se pomire. Nisam cuo dijalog ali po gestikulaciji to bi bilo "zašto sad da se svađamo" i pruža mu ruku.

rasplet nisam stigao da propratim upalilo se zeleno za mene ali nadam se da je policija stigla na vreme.
 
Pre neki dan, vozio sam se autobusom sa Prokopa i vozač autobusa je već počeo da skreće iz Zorana Đunkovića u Bulčevar kneza Aleksandra Karađorđevića, kada je neki auto, tipa Punto, krenuo da daje gas i bio odlučan u nameri da prođe ispred autobusa. Da vozač autobusa nije zakočio, desio bi se sudar. Vozač Punta je otvorio vrata i izašao. Dobacio je nešto vozaču autobusa, koji mu je odgovorio. Na to je odgovorio vozač Punta, da bi vozač autobusa i na to odgovorio i produžio dalje, a vozač punta je ostao na mestu. Pretpostavljam da je i on krenuo pošto je autobus prošao.​
 
Ne znam epilog ovog incidenta, ali da sam vozač ovog auta, stisnuo bih kočnicu da ga katapultiram
Ima na telgramu u jednoj grupi snimak sa druge strane i malo duži snimak. Ne može se skine snimak iz grupe ali ništa se spektakularno nije desilo. Devojka koja je dotrčala do kola je skinula ovog lika sa haube

Edit:

Evo pomenuti snimak

 
Jako je počeo da me nervira istovar robe u špicu. Bukvalno ne može da se dođe do posla od kamiona u svim mogućim pozicijama. Žuta traka u Vojislava Ilića može slobodno da se zove "utovarno istovarna traka".

Jutros na Zvezdari čep, auti parkirani sa obe strane ulice, zaglavio se kamion. Svi manevrišu nebili taj kamion nekao prošao, a on na kraju pali sva 4 u sred raskrsnice jer je to zapravo istovar. Blokirao traku ipo i trotoar.
Sta znam,mene vise nerviraju kojekakvi mixeri i beton-pumpe . Samo rasire stabilizatore,zauzmu ulicu i bole ih medj'preponama.
 
Ne znam epilog ovog incidenta, ali da sam vozač ovog auta, stisnuo bih kočnicu da ga katapultiram
Прошао сам туда и видео из аутобуса кад је већ дошла полиција. Тип се размахао објашњавајући шта је било.
Слажем се са тобом, само по гасу и нагло закочити.
 
Vrh