Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Ni ja nisam ništa pronašao za noviji pežo, izgleda da zavisi od proizvođača. Mada Volvo koristi Aisin menjače tako da zavisi i od podvrste menjača jer nije svaki Aisin isti.
 
Ako se neko seća Mikijeve radionice i crtanog o Ubici džinova, sledeći cilj je "Jednim udarcem ubio sam sedam" :D
Moraću da se dogovorim za procenat sa komunalcima :ROFLMAO:
 

Prilozi

  • 1710924005878.jpg
    1710924005878.jpg
    141 KB · Pregleda: 119
Ako se neko seća Mikijeve radionice i crtanog o Ubici džinova, sledeći cilj je "Jednim udarcem ubio sam sedam" :D
Moraću da se dogovorim za procenat sa komunalcima :ROFLMAO:

tebra svaka cast za cimanje. planiram uskoro i ja da krenem, mene nervira mnogo ovi sto blokiraju auta, jer kao ostave da ih pozoves, to je kao neka nova norma, sto mi je sizofreno. ali kao sve odugovlacim, kao kada dodje zona valjda ce to nestati... ako ne nestane, postajem karan
 
videcemo. bilo je toga u blokovima 22 i ostalim, pa se ocistilo
 
Samo da se razumemo ja da vozim neki džip stajao bi na sred ulice hahahaa država da hoće da resi resila bi,u mom kraju nema mesta za parkiranje pa parkiraju po zelenoj površini takodje ali to je zbog povecanog broja automobila odnosno sad su auta jeftinija a infrastruktura da ne pricamo
 
Poslednja izmena:
tebra svaka cast za cimanje. planiram uskoro i ja da krenem, mene nervira mnogo ovi sto blokiraju auta, jer kao ostave da ih pozoves, to je kao neka nova norma, sto mi je sizofreno. ali kao sve odugovlacim, kao kada dodje zona valjda ce to nestati... ako ne nestane, postajem karan

Od zone nema ništa u skorije vreme, moraju svi parkinzi da se iskopaju, da se drva poseku, da se novi parkinzi naprave, a nisu ni ašov udarili.... tj jesu onda pred izbore kad su ložili ljude i napravili viber grupu da piče sebi kampanju, kad sam video kuda sve vodi, samo sam izašao iz nje. Od početih radova, ostao samo komad mreže i dva izvaljena kamena, a ima tome 5 meseci.
Razumem haos oko parkinga iako svima nama stvara ogroman stres, jbg svako se bori da se sebi ugodi. ali da ulaze u blok, e to ne dam. Tuda svi vodimo decu u vrtić, dečurlija piči na trotinetima, biciklima itd i sad treba da paziš kad skrene iza ograde dal će da natrči na haubu, neće ga majci.
Ako nema parkinga, nema, prilagodi se. Nekoliko puta sam ostavio auto u 28 bloku, platio parking na 3 sata i onda posle 16h pomerio auto i vratio ga u blok, Nego su svi rođeni u kolima i ne daj Bože niko da pešači 5 minuta.
Tako da, moj je savet, kreni slobodno.
Meni to ostavljanje nije normalno, šta kao imam broj pa me zovi. Evo prvi imam malo dete i tu je verovatnoća da će neko čudo da eskalira jako realna, pa dal ću da čekam ili zovem nekoga da siđe, a ne daj Bože moram negde hitno. Ima da radi štemajz prozora, izbacivanje iz brzine, pa ga druže ti posle ostavi gde ti volja.
 
moja neka nada da ce da sredjuju parking, kada budu prosirivanje zorana djinjica u delu izmedju bloka 29 i bloka 30, jer tada cu im sva masinerija biti tu
 
prijavio sam prosle nedelje i slaba vajda izgleda posto se ovaj iz pazove opet parkirao u klupicu mozak. grijesim li u adresama (komunalna.milicija@beograd.gov.rs, usppubg@mup.gov.rs) ?
danas sam ove majstore prijaviJo..
Moja preporuka, ako nemaš nalog na twiteru ( X-u ), napravi ga samo za to.
Prvi put im pišeš sa @prijavi_problem u twitu i okačiš koja je muka. Oni ti onda traže verifikaciju, poenta je da ti njima zapratiš stranicu i da oni zaprate tebe, onda preko DM-a komunicirate nadalje. Daš ime i broj telefona i posle svaki problem kroz DM, napišeš ili pošalješ lokaciju, sliku, opis problema...oni ti odgovore da su prosledili prijavu i super stvar je što tu onda moraju da ti jave epilog. Znači ti npr slikaš ove, pošalješ sliku i lokaciju, oni proslede, kad komunalna završi javlja njima epilog, a oni tebi, kao što možeš videti iz poruke koju sam okačio.
 
videcemo. bilo je toga u blokovima 22 i ostalim, pa se ocistilo
U 22 i nije tolika navala za parking koliko sam primetio, male su one zgradice, predji u 21 da vidis, i tu je zlelena zona pa opet sa gura gde se stigne jer je mnogo više auta q svi bi da stanu ako mogu odmah ispred ulaza...

Primetio sam da jedni isti automobili stoje danima na mestu gde je zabranjeno parliranje, soko okolovo prolazi redovno i nikom ništa...
 
jasno ima smisla, blok 21 nema nikakve garaze. u bloku 29 je mislim dosta drugacija slika
 
Da i zbog garaža,
pa i tamo oko arene, na primer kod istocnog ulaza, zelena zona i uvek ima mesta u svako doba...
...mada tamo su iscrtali uzano linije ko za fiće pa ako stanu normalna kola ne možeš vrata da otvoriš
 
Решен проблем бахатог блокирања саобраћаја у Немањиној у Земуну испред Милетића, где родитељи иначе стају буквално испред капије да би оставили децу испред школе, као да су им деца неспособна да прошетају 100 метара до капије.
Screenshot_20240327_145249_com.google.android.apps.docs_edit_92286295999459.jpg
 
Решен проблем бахатог блокирања саобраћаја у Немањиној у Земуну испред Милетића, где родитељи иначе стају буквално испред капије да би оставили децу испред школе, као да су им деца неспособна да прошетају 100 метара до капије.
Pogledajte prilog 193802

Da li bi u privatnoj poruci mogao da mi kažeš kako i kome si pisao dopis, kod mene se u Milana Rakića na Zvezdari isto dešava oko OŠ "Marija Bursać", SC Olimp i Volgine ulice, bukvalno su jedno preko puta drugog i ja iz ulice ne mogu da izađem kad krene vreme dovođenja ili odvođenja i treniranja. Da ne kažem da se redovno parkiraju bukvalno na pešački prelaz kod škole, toliko koliko su im zapravo deca bitna.

Hvala ti!
 
SANJA je uspela u životu. 🙂👍

A gde je slikan taj njen auto, jel ovo nešto na Zvezdari?
 
prijavio sam prosle nedelje i slaba vajda izgleda posto se ovaj iz pazove opet parkirao u klupicu mozak. grijesim li u adresama (komunalna.milicija@beograd.gov.rs, usppubg@mup.gov.rs) ?

@Musa_Kesegia mozda je najbolje da odradis preko twiteera kao @Krstaja.

@Placitum sredice se to nekada, pitanje je vremena. bahati mogu donekle ali ne do kraja

Treba pokušati i preko twittera. Za neke stvari pomaže biti uporan. Možda je to rešenje za ovaj problem.
 
opet odose tablice i guma na istom mestu ko onomad sada kod arene
 
  • Sviđa mi se
Reagovanja: pwl
Vrh