Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Pronadji znak

Veciti problem u DZ Lestane….ali ajde da nema ona ulica ispod, uvek prazna, mesta za parking koliko hoces…ali tesko je guzici prepesaciti dodatnih 20 metara
IMG_5393.jpeg
 
Meni ovo vec nije jasno. Svaka drzava na svetu, pa i ova nasa, nije gadljiva na prihod od kazni. Sve mi deluje kao da se ovde spava za volanom, i niko nije zainteresovan da radi svoj posao, pogotovo policija. One teorije da se zbog izbora/socijalnog mira/glasackog tela popusta okacite macki o rep...Bas ce drzava da se odrekne miliona profita racunajuci da ce neko da se probudi i kaze "e bre ovi ne kaznjavaju moje balvansko ponasanje, glasam za njih".
Druga stvar, govori se o inflaciji, sve cene otisle uvis, samo kazne ostale iste :) I pre 5 godina su bile isto smesne. Ovaj balvan je zreo bar za 3 kazne, i dok god se ovakvo ponasanje ne sankcionise sa recimo 50k dinara, nema nista od promene ovih i slicnih stvari.
 
Dešava se kada se na nestu planiranog UMPa koji je trebalo da se izgradi do 2020 ti naprasno daš dozvole za zgrade sa preko 8 spratova. Elem demokrate a ne SNS.
 
Nije prvi mislim da je bio jedan jugo i lada nova samo suprotna strana mosta
Dobri su novi nisaci
 
A pauk a kazna za blokadu javnog prevoza nikom nista sve ok
A sto je ostavio nebezbedno vozilo
 
Tako je, al pre toga sam sebe kaznis, pa ako procene da si se kaznio malo, onda ides na dodatno cekanje da bi dobio dozvolu nazad.
Da nam je takav sistem, nebi imalo potrebe za prosirenje ulica i dodatnog parking mesta, bilo bi taman kako je sad, mozda cak bi imali i vise nego sto treba :)
 
Скоро је један мој другар који сада иде на мастер на ЕТХ возио бајс по трамвајским шинама неких 10м јер му је тако било најлогичније да се престроји и скрене лево. Када је скренуо сачекао га полицајац и казна 350франака.
10ак метра бициклом и каже да је улица била тотално празна , овакве би избацили из града за такво понашање.
 
Vrh