Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Код улаза у гаражу Вуков споменик данас...

Vuk_mod.jpg
 
A da pisalju odgovor na cirilici sa fotkama odnjetih kola na pauku . Tu kod stajalista nikako da stave stubice
 
direktor":3pqqoiwe je napisao(la):
A da pisalju odgovor na cirilici sa fotkama odnjetih kola na pauku . Tu kod stajalista nikako da stave stubice

Директоре, да ли си им можда слао захтев за постављање стубића и са те стране као са оне друге стране улаза у гаражу? Да пошаљем и ја захтев, ако будемо досадни можда мало пожуре са тим? :)
 
Jesam i ignorisu evo vec 2 mjeseca nikako da mi odgovore. A kad se vrnem u bg prijavicu ponovo sa fotkom i usput posjetiti upravnu inspekciju da vidim sto nisu odgovorili do sad.Posalji i ti prijavu da ih poguramo .Ostampas fotku i iscrtas im stubice gdje da ih postave
 
direktor":1gqy28d5 je napisao(la):
Jesam i ignorisu evo vec 2 mjeseca nikako da mi odgovore. A kad se vrnem u bg prijavicu ponovo sa fotkom i usput posjetiti upravnu inspekciju da vidim sto nisu odgovorili do sad.Posalji i ti prijavu da ih poguramo .Ostampas fotku i iscrtas im stubice gdje da ih postave

Договорено. Почетком следеће недеље ћу им поднети пријаву.
 
У данашњем Телеграфу један очигледан пример бахатости вожње по зеленој површини на Савском кеју код блокова. Ту је и видео запис, а са филма сам успео да исечем један део и видим који је регистарски број овог бмв-а икс 3 :D ,
БГ 225 ЛЛ. Некако ми се учинило да је овај чичица, кад је изашао из кола, мало и под гасом !

EVO ŠTA SVE MOŽEŠ U BG KAD IMAŠ PARA: Divljao u Beogradu luksuznim džipom! (VIDEO)
Na dvominutnom snimku možete videti kako bahati vozač kruži po travi na Savskom keju, ne obazirući se na prolaznike


http://www.telegraf.rs/vesti/beograd/14 ... ipom-video
 
Ovo je ispod nasipa, u bloku 70.
Najverovatnije je probao iz Gandijeve da se popne na nasip (tu je kućica sa čuvarem koji zaključava stubić), a kada ga čuvar nije pustio, krenuo je podnožjem nasipa.

Na kraju je odjurio pešačkom stazom - u pravcu osnovne škole.
 
id***. Ili je drogiran ili mrtav pijan.
Pohvala za ove policajce u marici. Iskren da budem, dok sam gledao nisam očekivao da će da pokušaju da ga zaustave.
 
Ово је снимак стар пар година, и сад га поново све новине, по систему "копирај-налепи", објављују. Не знам који је циљ томе, а и овима што су га поставили на ју тјуб.

Погледајте мало боље пумпу Змај 1, где су ови што су снимали скренули. Пумпа је у старим црвеним бојама, а сад је у плавој, зар не. Такође, види се и на путоказу десно скретање за Нови Сад, а сад је право, јер се иде на обилазницу.

А да је овај са Омегом био тада, пијани ретардирани инвалид у мозак, јесте и то на квадрат. О томе се брујало у то време.
 
Da, brzo se pročulo da je snimak napravljen pre više godina.

"Novinari" ne proveravaju, samo se utrkuju da ne budu poslednji u tom prepisivanju i prenošenju, "eksluziva" je najvažnija...
 
Bahatije da bahatije ne može biti :bash:
Makenzijeva,obratite pažnju na registraciju Bg 001-ne
021425133935.jpg

Golsvortijeva :
011425133747.jpg
 
Milose, nemaju tablice nikakve veze, a inace moze mnogo bahatije. I nazalost gomila vozila svakog dana je parkirana mnogo bahatije od ovog linkolna
 
У Голсвордијевој је овако сваки дан, нарочито на тој раскрсници која је приказана на слици. Иначе, не знам да ли је неко приметио, али чини ми се да је четири зонирана паркинг места која се налазе иза овог БМВ-ог џипа (почев од сивог Пунта) заузео власник мењачнице која се ту налази и не дозвољава никоме да се паркира осим његовим возилима. Наиме, ту су стално паркирана два-три иста матора џипа, некада и са упаљеним моторима (ваљда да брзо дејствују ако им неко упадне на препад у мењачницу...). Када се неко од њих испаркира из мењачнице износе неке столице и фотеље којима заузимају та места и не дају никоме да се паркира. Хтео сам то да сликам пар пута, али увек туда пролазим са децом и бојим се да ми искочи нека булдог фаца из те мењачнице.

Није проблем ако су они званично закупили та места, али евидентно је да нису, јер би Паркинг сервис онда поставио таблу на којој би писало да су места одређена за ту и ту фирму или за возило тих и тих регистарских таблица. Пуно је оваквих примера по Београду где "бизбисмени" неће да плате и имају паркинг места као људи, већ "штекају" и заузимају јавно добро. А најчудније ми је што Паркинг сервис не реагује, јер им то директно смањује приходе. Мада можда их и брига за тих неколико пар места по граду која свакаква ба*** бесправно заузима када ће то надокнадити на нама који заборавимо да платимо паркинг преко доплатних карти...
 
Јуче ујутро паук односи Дачиу Логан некоме ко је вероватно стао да купи доручак на пар минута (не оправдам возача Логана), а неколико метара пре тога на аутобуској станици неколико аутомобила паркирано. Можда грешим душу, али мислим да им је лакше да некоме дигну "просечан" аутомобил, него Мерцедесов џип који је паркиран на станици...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cFu8WcEUkWY[/youtube]

Иначе, вечерас у суботу права лудница од непрописно паркираних аутомобила око гараже Вуков споменик и на почетку Захумске. Тротоари ту више као да не постоје.
 
Овде би вечерас паук имао пуне руке посла. Али паук не диже луксузнија кола посетилаца кафића да им не ремети уживање. А и саобраћајна полиција би имала посла за ове што "воле" паркирање на пешачким прелазима или "не воле" црвено светло.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FZYIwbrtCrQ[/youtube]
 
10255938_825314974172713_9179687680677895187_n.jpg

američke tablice, šta njemu može pauk :) ? ispred caribica u bulevaru
 
astrodule":359k0g6u je napisao(la):
Juče se Čučković u Bgd hronici kleo da od kada je on direktor Parking servisa ne postoji podela na skupe i jeftine sutomobile.

Mala ispravka: Čupković, ne Čučković. Ima slično prezime kao predsednik opštine Obrenovac... a i sistem upravljanja mu pokazuje slične rezultate.

Problem sa bahatim parkiranjem je sve gori jer oni čiji je to posao (među njima i direktor PS) ne preduzimaju ništa, i ovakvi vozači svakim danom pomeraju granice razuma. Što bi rekao onaj u "Ubistvu s predumišljajem": "sada se sme ono što nikad nije moglo".
 
A ja mislio da su u srodstvu :)

Nego, sinoć sam bio od 21 do 24 u Tramvaju (kod Vuka) i gledao sam kako se ljudi parkiraju na trotoar u tom delu Ruzveltove. Za ta tri sata niko nije dobio kaznu.

Ne bi mi to toliko smetalo da preko puta nije garaža.

I onda mi dođe neko na TV i ubeđuje me kako oni daju sve od sebe da reše problem nepropisnog parkiranja (znam da parkiranje na trotoaru nije u nadležnosti PS - pričam uopšteno).
 
astrodule":29bs6vn3 je napisao(la):
A ja mislio da su u srodstvu :)

Nego, sinoć sam bio od 21 do 24 u Tramvaju (kod Vuka) i gledao sam kako se ljudi parkiraju na trotoar u tom delu Ruzveltove. Za ta tri sata niko nije dobio kaznu.

Ne bi mi to toliko smetalo da preko puta nije garaža.

I onda mi dođe neko na TV i ubeđuje me kako oni daju sve od sebe da reše problem nepropisnog parkiranja (znam da parkiranje na trotoaru nije u nadležnosti PS - pričam uopšteno).

Дуле, претпостављам да мислиш на овај део тротоара испред самог Трамваја. Ту је стално по неколико непрописно паркираних аутомобила и мислим да би требало ту поставити стубиће, али вероватно власницима локала одговара да ту истоварују робу. А то што је стално саобраћај закрчен због аутомобила који ту маневришу да би се паркирали или испаркирали, па још када наиђе аутобус ГСП-а, да и не причамо.



 
Са те стране су аутомобили током дана стално паркирани, није само увече. И са те и са друге стране Рузвелтове је увек гужва на тротоару од аутомобила. Често је пешацима остављен један мали део тротоара којим могу да прођу и то нико не санкционише.
 
Djordjem":17p20478 je napisao(la):
У Голсвордијевој је овако сваки дан, нарочито на тој раскрсници која је приказана на слици. Иначе, не знам да ли је неко приметио, али чини ми се да је четири зонирана паркинг места која се налазе иза овог БМВ-ог џипа (почев од сивог Пунта) заузео власник мењачнице која се ту налази и не дозвољава никоме да се паркира осим његовим возилима. ...

Ево тачно слике мењачнице и паркинг места на које сам мислио у Голсвордијевој улици. Ова два џипа која се овде виде су још увек ту стално паркирана и још неки стално исти аутомобили. Када се они испаркирају онда се ту постављају неке столице и фотеље како нико не би могао да се паркира на та зонирана паркинг места.

https://www.google.rs/maps/@44.8038...m4!1e1!3m2!1smP1J_c4e5VP0PMdDyNwy8Q!2e0?hl=en
 
Vrh