Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Ovo sa kolima hitne pomoci u bloku 44 ako se nevaram bilo je juce u bg hronici na rts
 
Гага":3l0c0rpb je napisao(la):
Моравац, ти као да си се претплатио на Паука ! :p
А шта је сад било ?

untitledqqq.png


Ovako sam parkirao, samo jedno pola metra više ka ulici. Prednji levi točak je bio na trotoaru, možda, naglašavam opet možda i zadnji levi. Ostatak automobila je bio van trotoara, bilo je više od 1,6 metara za prolaz pešaka. Upaljena su bila sva četri migavca, u prodavnici preko puta smo se zadržali tačno 8 minuta.

Nadam se da će revnosni policajac koji mi je odneo auto novac od iste potrošiti na lekove.
 
Ali nije ugrozavao sabracaj , ostalo je pritom dovljno mjesta za pjesake 1,6m , a pritom je tu inace parking zgrade, a takodje kladim se da je u istom trenutku bilo par metara nize kola koja su daleko vise ugrozavala saobracaj
 
Moravac":5mmp7hcy je napisao(la):
Nadam se da će revnosni policajac koji mi je odneo auto novac od iste potrošiti na lekove.
Нема смисла овако нешто рећи након што си и сам написао да си делимично паркирао на тротоару.
 
Svi bismo hteli i da se poštuje zakon i da se malo progledava kroz prste.

Meni je samo žao što se selektivno primenjuje zakon i imam osećaj da ću ja kad se prvi put nepropisno budem parkirao dobiti kaznu...
 
direktor":39rf6mbh je napisao(la):
Ali nije ugrozavao sabracaj , ostalo je pritom dovljno mjesta za pjesake 1,6m , a pritom je tu inace parking zgrade, a takodje kladim se da je u istom trenutku bilo par metara nize kola koja su daleko vise ugrozavala saobracaj

To sve nema nikakve veze sa činjenicom da li je nepravilno parkirao. Tom logikom (š'a je bilo, nikoga ne ugrožavam, malo se provuci ima mesta…) se rukovode i svi ostali bahati vozači u gradu kada npr. uključe sva četiri i ostave kola u Bulevaru ili u Vojvode Stepe… Ako uključiš sva četiri to ne znači baš ništa u pogledu kršenja propisa.
 
astrodule":pg8yqig6 je napisao(la):

A pretpostavljam da na 50 metara ispred tunela je i dalje dozvoljeno preticanje pa je policijski i službenik krenuo u preticanje po propisu, baš ispred ulaska u tunel....
:lool:
 
Kako ide ono: "Vrana vrani oči ne vadi"?

edit:

Čita novine i vozi:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=acobpkjTqxM[/youtube]
 
relja":38g2045b je napisao(la):
astrodule":38g2045b je napisao(la):

A pretpostavljam da na 50 metara ispred tunela je i dalje dozvoljeno preticanje pa je policijski službenik i krenuo u preticanje po propisu, baš ispred ulaska u tunel....
:lool:
 
relja":3u0gxgdz je napisao(la):
astrodule":3u0gxgdz je napisao(la):

A pretpostavljam da na 50 metara ispred tunela je i dalje dozvoljeno preticanje pa je policijski i službenik krenuo u preticanje po propisu, baš ispred ulaska u tunel....
:lool:

Već zamišljam trust mozgova u CG ministarstvu policije kako su tražili rešenje za ovaj problem.
 
Erysimum Cheiri":2gadbf08 je napisao(la):
direktor":2gadbf08 je napisao(la):
Ali nije ugrozavao sabracaj , ostalo je pritom dovljno mjesta za pjesake 1,6m , a pritom je tu inace parking zgrade, a takodje kladim se da je u istom trenutku bilo par metara nize kola koja su daleko vise ugrozavala saobracaj

To sve nema nikakve veze sa činjenicom da li je nepravilno parkirao. Tom logikom (š'a je bilo, nikoga ne ugrožavam, malo se provuci ima mesta…) se rukovode i svi ostali bahati vozači u gradu kada npr. uključe sva četiri i ostave kola u Bulevaru ili u Vojvode Stepe… Ako uključiš sva četiri to ne znači baš ništa u pogledu kršenja propisa.

Odakle ti to da sam ja nepravilno parkirao? Odakle tebi pravo da mene nazivaš bahatim vozačem i da mene uporedjuješ sa nekima koji evidentno ugrožavaju saobraćaj?
Jel ti radiš u parkingu otimačini? Jel si ti pandur koji treba da potroši moj teško stečeni novac na lekove?
Zašto se ne baviš nekim poštenim poslom?
Zašto ne odeš dvesta metara više i probaš da podigneš neki auto ispred kafića "Park" , nego ovde selektuješ i etiketiraš bahatost.

Ti si bahat ! Ti i takvi kao ti koji se tako ponašaju.
 
Somi303":18rb0fq8 je napisao(la):
Moravac":18rb0fq8 je napisao(la):
Nadam se da će revnosni policajac koji mi je odneo auto novac od iste potrošiti na lekove.
Нема смисла овако нешто рећи након што си и сам написао да си делимично паркирао на тротоару.

Da, pa šta?
Gde na B.brdu ima zabrana parkiranja na trotoaru? Ima li neka ulica od Padine do Košutnjaka da je to zabranjeno?
Nisam ugrožavao saobraćaj, zbog mene nisu stajali tramvaji, zbog mene pešaci se nisu provlačili ili silazili na ulicu. Ništa, nije ugrožavalo saobraćaj niti ometalo kretanje pešaka.
Napominjem da je bilo više od 1,6 metara od ivice trotoara i da je auto većim delom bio parkiran na parkingu.
 
Паркирање је забрањено на сваком тротоару осим ако није другачије обележен. Било да је 10цм или 1м на тротоару, то ти је прекршај. Слажем се да је било горих кола за однети, али свакако ниси требао то да кажеш.
 
Moravac":2unzou64 je napisao(la):
Erysimum Cheiri":2unzou64 je napisao(la):
direktor":2unzou64 je napisao(la):
Ali nije ugrozavao sabracaj , ostalo je pritom dovljno mjesta za pjesake 1,6m , a pritom je tu inace parking zgrade, a takodje kladim se da je u istom trenutku bilo par metara nize kola koja su daleko vise ugrozavala saobracaj

To sve nema nikakve veze sa činjenicom da li je nepravilno parkirao. Tom logikom (š'a je bilo, nikoga ne ugrožavam, malo se provuci ima mesta…) se rukovode i svi ostali bahati vozači u gradu kada npr. uključe sva četiri i ostave kola u Bulevaru ili u Vojvode Stepe… Ako uključiš sva četiri to ne znači baš ništa u pogledu kršenja propisa.

Odakle ti to da sam ja nepravilno parkirao? Odakle tebi pravo da mene nazivaš bahatim vozačem i da mene uporedjuješ sa nekima koji evidentno ugrožavaju saobraćaj?
Jel ti radiš u parkingu otimačini? Jel si ti pandur koji treba da potroši moj teško stečeni novac na lekove?
Zašto se ne baviš nekim poštenim poslom?
Zašto ne odeš dvesta metara više i probaš da podigneš neki auto ispred kafića "Park" , nego ovde selektuješ i etiketiraš bahatost.

Ti si bahat ! Ti i takvi kao ti koji se tako ponašaju.

LOL prs'o čovek skroz. Izgleda da neko zaista treba da popije lek. Ajd' pali i plati tog pauka kao čovek, umesto što dramiš i glupiraš se ovde.
 
Чим некога критикујеш да није у праву и сл. одмах те прогласе да си "ствани пваћеник и домаћи издајник". Или у овом случају да си полицајац или радник Паркинг сервиса.
 
Erysimum Cheiri":3azyvdfh je napisao(la):
LOL prs'o čovek skroz. Izgleda da neko zaista treba da popije lek. Ajd' pali i plati tog pauka kao čovek, umesto što dramiš i glupiraš se ovde.


:blah: :blah: :blah: :blah:
 
Moravac, smiri malo strasti. Imaš pravo da se ljutiš, ali i drugi imaju pravo da iznose svoja mišljenja . Naravno bez uvreda.
 
Moravac":upzizaym je napisao(la):
Erysimum Cheiri":upzizaym je napisao(la):
LOL prs'o čovek skroz. Izgleda da neko zaista treba da popije lek. Ajd' pali i plati tog pauka kao čovek, umesto što dramiš i glupiraš se ovde.

Šta ti znači to "LOL" magarčino jedna bezobrazna?
Ti ćeš nekom da pričaš da se glupira i da je bahat, debilu?

Bahati dođošu sa Morave idi plati za pauka, pošto ti nije prvi put da bahato parkiraš. Očigledno i treba da te rebnu kada se tako ponašaš. Makar malo pravde u ovom Gradu. Jasno je da si najobičniji bahati beogradski dođoš iz neke pripizdine uz Moravu kada se tako obraćaš i pišeš takve infantilne glupsti. Zapravo očito je da je zbog takvih kao ti i otvoren ovakav thread.

Očito si nekome smetao tamo u naselju, čovek te prijavio pa se ne majmuniši, ako možeš to da utuviš u tu moravsku glavudžu.

PS: Takve što idu "na samo osam minuta i uključuju sva četiri" po džepu najviše i boli. Ne kapiraju ljudi da u Beogradu ne mogu kao u svom selu. Uglavnom može, nažalost, ali eto nekada te malo i zakači pauk. Platiš 9k RSD i teraj dalje.

Dakle, spremi kintu - nije 9000 dinara neka velika para pa da se ovoliko ponižavaš oko toga :)

LOL
 
Vrh