Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

dsc07621.jpg

5 mi su ovako stajala kola neki celavci su jurili nekog i dosli bjkesni
 
Директоре што ниси сео у овог Пола и одвезао га, кад ионако није било никог од тих ћелаваца у колима ! :p

Колико видим на слици није наишао ни један трамвај.
 
Svinje su od vajkada volele da se valjaju u blatu, ništa čudno!

Nego nisam stigao da slikam, ali u blizini Starog Savskog mosta na keju zelena površina je na jednom delu izrovana zbog automobila koji se spuštaju dole do splavova.

I više je nego uočljivo pogotova sada kada je zelenilo pokosilo i lepo sredilo zelene površine na keju.

Evo jasno se vidi na google mapi...

capture.png


:rant:
 
astrodule":36ljyu87 je napisao(la):
StopHAM nama treba.
Ko ne zna šta je to neka malo progugla.

Poslato sa telefona


Slažem se,

http://www.youtube.com/watch?v=sCSOMvj0UIo

Nego, ova nalepnica, sviđa mi se to što kada zalepe ostavlja tragove kada ovi pokušavaju da odlepe. :D

Inače, da li se to meni čini ili sve više u gradu viđam devojke od svega dvadesetak godina kako voze SUV i kola čija vrednost prelazi cenu prosečnog stana u Beogradu.

Baš juče se jedna takva sa silikonskim usnama u SUV parkirala posred pešačkog prelaza.

@astrodule

Kao i za sve potrebna je kritična masa da bi se sličan projekat organizovao i kod nas.

Stvarno ne znam šta se dešava sa bahato parkiram, da li su aktivni ili više nisu.

Ali, da budem iskren sve ovo ostavlja gorak ukus u ustima,
to saznanje da ne živimo u uređenoj pravnoj državi, i da se sami kao
građani moramo organizovati i raditi posao koji bi trebalo država, odnosno
grad da radi.

Ovo u Rusiji jeste dobra akcija, ali nažalost nikako ne može biti deo nekog trajnijeg rešenja,
dokle god su službe korumpirane, i selektivno biraju koja će kola odneti a koje ne ništa se
neće promeniti.
 
Још мало па би Аудија "увезао" и у трафику !!!
Раскрсница Земунска-Гандијева-Војвођанска близу стајалишта 45, 71 и 601.
 
Што више гледам ове русе схватам колико је код нас стање блаже. Не могу да верујем шта тамо раде :o
 
direktor":3nh8h7op je napisao(la):
Beograd: Invalidi ostali i bez mesta za parking!
M. Lj. P. - N. V. | 18. april 2014. 10:38 | Komentara: 3
Problemi Mile Litričin koja je 100 odsto invalid od struka naniže. Pravo ostvaruje tek 1.000 sugrađana
bg-Litricin-2-150414_620x0.jpg

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74. ... za-parking

Ovo za invalide je stvarno bezveze, umesto da ostrije sankcionisu zloupotrebu rezervisanih mesta, sada ce ista da ukidaju, a ko zna da li ce na istim ostaviti opsta mesta rezervisana za invalide (dakle bez registracione oznake).
 
Dakle malopre sam prisustvovao sceni verovatno jedinstvenoj za Beograd. Lik je parkirao auto pola na trotoar, pola na kolovoz u Glavnoj u Zemunu (gde su 2 od 4 trake zatvorene zbog radova na vodovodu) sa sva cetiri i zaustavio prakticno saobracaj, posto autobusi jedva mogu da ga obidju. Posle par minuta stajanja jedne 17ce, covek izadje iz radnjei samo se malo pomeri u fazonu "ma provuci se imas gde"...
Da ne pominjem kakav je kolaps nastao od Muhara, obzirom da je verovatno svaki 3. autobus imao ovaj problem. MOra prakticno da saceka da se kontra smer isprazni, a i onda je jedva prolazio imajuci u vidu ove privremene prepreke.

Uglavnom pozvao sam saobracajce i po njihovom odgovoru razumeo da su primili vec vise poziva i da su poslali patrolu.

img20140423195531765.jpg


a u isto vreme ispred madlnijanuma ocigledno spremaju neku proslavu Samsunga i bas ih lepo promovisu ovim haosom i parkiranjem po trotoarima, zelenim povrsinama, da ima drvo i tamo bi..
img20140423195452325.jpg
 

Има и овде лепљења...
Налепница плавуша за воланом, видно је да је било покушаја да се скине :D
А плавуша, која је заиста за воланом, стварно има неке потезе у саобраћају :roll:
 
Vrh