Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Ko zna da li je privatno mesto, možda je parking za goste zgrade. Koliko sam video postoji kapija gde se verovatno dolazi do parkinga i garaže od zgrade ali se ne vidi kako se prolazi do nje. Čak se ovde gde je audi vidi obeleženo parking mesto (ili šta već) dok je ovaj iza zagradio kapiju. Uglavnom nesrećno rešenje i primer "gde vidiš slobodan cm2 ti tu zgradu posadi".
 
Komunalna danima češlja Veljka dugoševića do NTP, poskidali si i ilegalne čengele kojima su okupirali trotoar.
Ali ignorišu Dragiše Lapčevića gde je posle izgradnje Atrije zauzeta cela traka
 
Ovo je za spajanje vise tema parkiranje, bezbednost, crna strana medelje i beli komunalci
Ovo je za zatvor, ne za crne strane.

Mada imao sam i ja priliku da mi ovakav komšija drgenerik dolazi na vrata da se bije pošto sam mu "stao na mesto".
Pandur iz centrale me je pitao da li ja stvarno želim da dolaze kada već nije bilo obračuna - Samo ću da pogoršam situaciju time.. ludilo.
 
Код мене у крају, угао Виктора Новака и Рашка Димитријевића, а на зеленој површини код моје зграде. Већ дуже време овако "паркира", а предузео сам одговарајуће кораке. За сад сам му залепио на предњем ветробранском стаклу једну моју налепницу "Бахато паркиран".
IMG_20241024_130620_resized_20241024_094119806.jpg
IMG_20241024_130642_resized_20241024_094120494.jpg
 
Ali verovatno bi odgovor većine bio "ali gde ja onda da parkiram", a ne polazi se od toga da prvo treba da razmisliš o tome pre nego što kupiš automobil.

Možda mu je službeni - sredstvo za rad. Ko bi inače pri zdravoj pameti kupio crnu Škodu?
U tom slučaju pustite čoveka da radi svoj posao.
 
Možda mu je službeni - sredstvo za rad. Ko bi inače pri zdravoj pameti kupio crnu Škodu?
U tom slučaju pustite čoveka da radi svoj posao.

Pa sta ako je sluzbeni? Je l mora da ga namikeri da ga vidi s prozora? Nek parkira negde gde ima mesta i proseta do kuce

Primetio sam da velika vecina ljudi koji zive u stanovima koji gledaju na parking ili "parking" ima zelju da automobil vidi s prozora. Nek naprave kuce s parking mestima pa nek gledaju svoje sklopocije po ceo dan
 
Tu treba uspravno staviti drvene pragove celom dužinom i iza njih zasaditi živu ogradu bodljikavu
Била је жива ограда и баш бодљикава. Али је била виша од једног метра па ју је Градско зеленило (они су је и засадили давно) уклонило пошто је кривина због те ограде била баш непрегледна.
Имам неке идеје, али отом потом. Желим прво да утврдим, ко је власник овог Шкодилака.

Možda mu je službeni - sredstvo za rad. Ko bi inače pri zdravoj pameti kupio crnu Škodu?
U tom slučaju pustite čoveka da radi svoj posao.
Какве везе има то, да ли је службени или приватни аутомобил и то да ли је црне боје! Иначе и сам знаш да је службени аутомобил, најбољи аутомобил на свету. ;)
Колико људи, знам их, има црне Шкодилаке-ране моделе, а све приватни власници.
 
Била је жива ограда и баш бодљикава. Али је била виша од једног метра па ју је Градско зеленило (они су је и засадили давно) уклонило пошто је кривина због те ограде била баш непрегледна.
Имам неке идеје, али отом потом. Желим прво да утврдим, ко је власник овог Шкодилака.


Какве везе има то, да ли је службени или приватни аутомобил и то да ли је црне боје! Иначе и сам знаш да је службени аутомобил, најбољи аутомобил на свету. ;)
Колико људи, знам их, има црне Шкодилаке-ране моделе, а све приватни власници.

Ma znam sve, bio sam ironičan... Najbolju SUV je službeni auto :)
 
Magarci pustili 78 i 83 da idu kroz Gavrila Principa (u pravcu ka Slaviji) a niko nije izašao na teren da vidi da li dva autobusa mogu svuda da se mimoiđu u toj ulici (linije ka Slaviji i linije od Slavije i iz Sarajevske).

Zato kod raskrsnice sa Mihaila Bogićevića sad redovno dolazi do zastoja, jer su trake ispod propisanih širina.

Al bitno da nakaradna naškrabana ulična parking mesta Parking servisa nisu dirana ili ne d'o bog izmeštena sa kolovoza. Bož sačuvaj da neko izmesti parkiranja i automobilčine sa kolovoza tranzitne trase dok traje jedna od najza..banijih rekonstrukcija u gradu...
 
Vrh