Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

evil-laugh-laugh.gif


Ne vredi, malouman narod. (većinski)
 
Tako su 90ih ulazili kolima na Kalemegdan i u Knez Mihailovu.

Živele 90te! :bubanj:
Nemojmo biti tol'ko zamerljivi. Nisu se još bili navikli na promene koje su se desile osamdesetih. :D

Pisao sam pre mesec dana o liku kod arene koji je dobio ciglu po soferci. Novost je da je gospodin kupio novu soferku i opet se parkira na isto mesto sada jos bahatije
S obzirom da ga je mnogo potreslo,sta je sledeće,skroz demolirati vozilo?
Možda sva stakla potazbijati, skinuti felne, razje*******ati retrovizore, ogrebati "slučajno" kola, ako ima nalepnice ili maske preko tablica iste ukloniti...
 
necu da kacim sliku, posto ce pre ili kasnije da ga neko napenali, pa da ne bude da sam kacio metu na celo. Meni je hit sto jos ima one trake koje drze staklo posle silikoniranja, sveze iz servisa. Sta rade komunalci djubretarci to meni nije jasno i njihovo svevidece oko?
Evo gledam na slici i znak i migavci i retrovizor pocupani ali tera covek pricu
 
Poslednja izmena:
Ja imam drugare sa jako moćnim autima u Grčkoj, Italiji, Španiji, UAE, Estoniji i Nemačkoj koji se ne libe tih stvari (turiranje, pop & bangs i tako to), mnogo puta sam sa njima zajedno blejao tamo i non stop mi šalju snimke njihovih akcija i druženja tamo (neformalni auto moto skupovi) i nikad se ništa tog tipa nije desilo, niti su se oni snebivali.
A pri po ovoga što sam pričao, snimao iz Luksemburga:
Jednostavno ljudi vole da se malo izgasiraju kada voze ozbiljniji auto, nebitno da li je to Srbija ili neka zapadnoevropska zemlja.

Pogrešno je misliti "to ima samo kod nas", poenta je samo što kod nas do skoro (do pre 5-7 godina) bio je znanto manji procenat ozbiljnijih auta, pa samim tim to nije privlačilo pažnju. Sada odeš u BNV i za 5 min vidiš vrednost voznog parka kao da si u Luksemburgu ;) pa otud prosto taj ambijent
 
Postoje trkacke staze u Srbiji koje mogu da se iznajme u te svrhe. Sta bi se desilo da je bu**** izgubila kontrolu, ili da je neko dete slucajno izletelo? Ovakvima bih oduzimao i dozvolu i auto.
 
Vrh