Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

 
U vladetinoj ovde ima jedno privatno parking mesto. Uglavnom se tu neki fiat 500 parkira...
LBfmwy.jpg
 
Данас код мене у парку иза зграде. Власнику Реноа, комшија (млад дечко) из суседне зграде, сам залепио на ветробранско стакло ону моју налепнице "Бахато паркиран" и кратка порука, "следећи пут скидам вентиле и бацам их" ....
IMG_20230316_115019_resized_20230316_115900700.jpg
IMG_20230316_111759_resized_20230316_115214486.jpg
IMG_20230316_111815_resized_20230316_115214096.jpg
 
Ljiga rđava. Eh, kako se sedi u 'Lipovačkoj noći' i po kafanama niz Ibarsku od 11 prepodne pa dok ne popadaju glave, i onda se vozi kući sa 2,5 promila...

Mogu da se opkladim da je zato i pobegao.
 
Још стране табле, изгледа да су српски закони и правосуђе опште познати по својој екстремно благој казненој политици, па се више ни странци не плаше да се бахате овде.
 
Da, Grčke tablice. Ali me zaprepastilo kad sam izašao iz prevoza tu i ugledao grdosiju bačenu posred trotoara. I to još pod uglom kako je i ušao na trotoar, onako bez ikakvog truda da se posle makar malo poravna i smanji preprečenost prostora...

Krme.
 
Још стране табле, изгледа да су српски закони и правосуђе опште познати по својој екстремно благој казненој политици, па се више ни странци не плаше да се бахате овде.
Напишу казну, умеморишу те у бази, не можеш да напустиш Србију док не платиш. Буде је**** на граници, за власнике таквих возила.
Аванзовали смо по том питању. Странци немају никакве могућности да побегну.
 
Nije prvi put da grčki autobus tako parkira. Ne znam šta je problem te agencije koja rezerviše baš u tom hotelu?? Pa ako nema mesta gde da ti stane autobus uzmi drugi hotel...
 
Vrh