Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Gago treba naglasiti da je parking odmah tu sa strane, iskren da budem dugo nisam bio u ovom Maxiju ali cini mi se da je sa tog parkinga jos i blizi ulaz.:)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Да @Булбулдерац, паркинг је ту одмах са стране Максија, али ипак је ближе кад се паркира бахато баш испред улаза (сарказам наравно). Сликао сам од самог улаза у овај Макси. Паркинг иначе није Максијев, него је јавна површина. Ниједан Макси нема свој паркинг , као што имају рецимо тржни центри.
 
Taj lik više voli da se parkira na trotoaru nego leba da jede

Slika sa ove teme iz 2014

egesanen.jpg


http://www.beobuild.rs/forum/viewtopic. ... nd#p291786
 
Да, @Дуле, мислио сам баш на тебе, јер знам да си ти поставио слику овог бахатог босанског "Џемс Бонда".
 
На аутобуском стајалишту у Марка Челебоновића преко пута тржног центра, а близу раскрснице са Партизанске авијације и Николе Добровића, види се у позадини. Човек ту "паркирао" и отишао у оближњу "шумицу", са леве стране слике, да бере кестење са женом и дететом !!!

 
Бахати инвалид у мозак је без пардона "паркирао" мечкицу на аутобуско стајалиште 70,72,74,75,613, преко пута пијаце "Бежанијска коса" у улици Др. Хуго Клајна у правцу града, и полако одгегао до оближње књижаре. А прави и регуларни јавни паркинг је ту, на непуних 20-так метара даље и леви и десно у улици Исмета Мујезиновића.
Али баш је јако тешко препешачити још 20 метара, хм није то баш тако здраво за овог ........написао сам на почетку.

Pogledajte prilog 1
 
Jedan od pobednika na sred trake.

U ulici Kralja MIlana ka Slaviji (20m od Slavije) tacno ispred znaka da treba da predjete na desnu traku. Da prica bude zanimljivija desava se da auti stanu iza njega i cekaju dok ne ukapiraju da je se indijanac parkirao.

bJTSB3I.jpg



PS: Treba organizovati konkurs za pobednika bahatog parkiranja.
 
Ovo je za temu bahato parkiranje i malogradjanstina ;)
 
Možda nije pravo mesto za to, ali da li neko ima savet kako se odbraniti od bahatih koji se parkiraju na ulaz u dvoriste i garazu? Nekad celim autom a nekad delom auta, ali dovoljno da stanari ne mogu da funkcionisu normalno. Znak za zabranjeno parkiranje naravno postoji na kapiji ali vozači ili su slepi ili ekstremno bahati. Da li je dozvoljeno u privatnoj režiji postaviti neke stubiće?
 
Ako je vaše zemljište da ako nije ne.
U suštini pozvati pauka svaki put..
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=487128#p487128:1hub70i2 je napisao(la):
srdjanprpa » Сре Окт 25, 2017 10:06 pm[/url]":1hub70i2]Mislim da imamo pobednika za nagradu bahatog vozaca

07ly1bh.jpg
Комуналац, БМВ или овај скроз ка тротоару? :lol:
свима раде позиције, тако да су сва кола упаљена или возачи држе ногу на кочници. Мислим да се онда третира као заустављен а не паркиран.
 
Ih, kako ovuda svakodnevno prolazim, ovo skretanje ulevo se obilato koristi. Od pocetka radova, ovo je precutno skretanje, koje naravno u svakom talasu blokira ove iz pravca Beogradjanke. Sto bi iko zaobilazio i isao kroz Njegosevu...
 
Bas tako, ja samo cekam da se zakucam u prvog koji mi naidje, treba mi novi branik :)

@Duleja, da da u levo, al ovo nije nista, ujutru mozes da naidjes i na tri cetri auta koja su u toj "levoj" traci i hoce da skrenu u levo.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=470421#p470421:1x7dy9pp je napisao(la):
Saobraćajna Kamera » Čet Avg 10, 2017 6:57 am[/url]":1x7dy9pp]
Saobraćajna kamera , još jedan slučaj za prijavljivanje.
Reklamna prikolica koja zauzima trotoar celom širinom kod sajma. Pešaci su prinuđeni da izlaze na kolovoz kako bi zaobišli prikolicu.

 
Mogao bi print sa sprejom da osvane na reklami bahto parkiranje
Kao i pecat bahato reklamiranje na papirima onog magarca sto otkupljije laptopove ili pak da se uklanjaju cjepaju u sto vecem broju
 
Ako je prikolica neregistrovana odnece je pauk.
 
Hvala puno.

Znače li da će ove prikolice zauzeti gomilu parking mesta u gradu ?
 
Vrh