Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=382328#p382328:3h8jz0jm je napisao(la):
direktor » 20.Apr.2016/4:26 pm[/url]":3h8jz0jm]Bas se razbahatio niski pauk kako ne naleti na nekog advokata da ih rastavi od tog glupiranja
Tehnicki, niski pauk je upravu...
Parkiranje je tu stvarno zabranjeno, posto ne postoji znak da je dozvoljeno kako kaze novi zakon ali je cist bezobrazluk nositi automobile parkirane ispred zgrade.
Pogotovo one koji nemaju gde drugde da se parkiraju(obelezen i oznacen parking), a jos ne remete kretanje pesaka, biciklista ili drugih ucesnika u saobracaju...
 
Pa pauk mora da postuje neki prioritet ovo kod zgrada ako parcela pripada zgradi pauk nebi imao sta da trazi u dvoristu .Stanari mogu jis da dodaju znak P sa dopunskom tablom za stanare zgrade takvih primjera ima u bg plus su neki stavili i rampu Niski ce kako je krenuo da nosi iz dvorista
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=382349#p382349:1iweopg0 je napisao(la):
Dejan011 » 20 Апр 2016 06:21 pm[/url]":1iweopg0]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=382167#p382167:1iweopg0 je napisao(la):
becks89 » 19 Apr 2016, 21:23[/url]":1iweopg0]Dobro baja nije ušao u zgradu sa kolima...
Ovaj je ušao
Плусићћћ укњижен.
Таман хтедох да те питам где је ово, кад видох после у Светозара Марковића улици. Овај бахати са Пежоом 106 би требао да добије прву награду за бахатост :notok:
 
Svaki dan kad se vraćam sa posla prolazim pored Internacionalne škole "Prima" čiji se zaposleni i klijenti ponašaju onako kako internacionalno ne bi mogli ni dva dana bez masne kazne. A klijenti su uglavnom sa stranim tablicama. Par puta se desilo da se nataknu tako da ne bi moglo da se prođe npr. sa kolicima. Ne znam šta bih im radio...

265136d1ca8f73f8d81764ae509a86c7.jpg

7a86f1bb3f2bcb2cb0e82e5daa05804d.jpg

1894f869a5220885d2b8a8bb44b23106.jpg

a43d9664c7eb43948eccbf48a2e7bce5.jpg

bf1e3ce29c64502ef7b0eb640f97445a.jpg

7707d5dd73face1a3172684afee48683.jpg


Sent from my LG-H320 using Tapatalk
 
Ocu da dodam da ulaz u kom je pezo tj to je prolaz jel sa druge strane vrata je auto garaza u kojoj dugo koliko se ja secam stajao neki stari auto.
Tako da je ovaj prolaz projektocan za to ali u danasnje vreme ovakvo parkiranje u zgradi hmm.
 
Budi mastovit neka svako promjeni po gumu khm u travi se svasta nadje
 
@tripko
Jeste projektovan za prolaz, ali svakako nije za parkiranje pogotovo ako pali auto pa izduvni gasovi napune hodnik
@direktor
Svetozara Markovića mislim da je broj 17
@opetnaistommestu
Pošto gaze zelenu površinu probaj da prijaviš inspekciji ili Zelenilu da postave stubiće
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=382478#p382478:2730d164 je napisao(la):
opetnaistommestu » 21.Apr.2016/5:46 pm[/url]":2730d164]Evo danas opet bahatih kretena sa stranim tablama. I šta sad ovde može neko da uradi? Da ih prijavi - kome?
Pozovi pauka i to onog zelenog..Dobiju i bonus kaznu za zelenu povrsinu :D
Mislim nije da to njima sta smeta kao nama boraniji..
 
Увек су ту паркирана, па и данас, ова два бахата ............. охоххо Ауди Q7 и бмв 530 дизел. Ваљда ова лична таблица на Аудију траба да покаже знак дивљења шта бахати вози, како да не :notok:
Нови Београд, улица Генерала Михајла Недељковића око броја 76, насеље Бежанијска коса у првој месној заједници.
Мораћу да зовем зелени паук.
Pogledajte prilog 2
Pogledajte prilog 1
 
Није, тако стоји већ једно време са испумпаним пнеуматиком. По овоме се види колико је власник брижан тј. колико се интересује за оххохо аутић са олимпијским круговима !
 
pa valjda su odneli onog ko najviše ugrožava saobraćaj, odnosno onaj kombi na trotoaru.
 
Ja nigdje nisam je ni kometarisao obrati paznju beks milisav je ostavio komentar o kombiju gdje je ja nebih znao pozdrav sa jadrana
 
Izvinjavam se, gledao sam preko telefona, nisam dobro obratio pažnju ko je napisao.
Pozdrav i izvini još jednom! :)
 
Taj auto je tu, jer je selio prodavnicu.
BMW je ostao jos par dana tu, a ovog nesretnika su odneli, iako BMW stoji parkiran i pored zabrane, a pritom, se nalazi u raskrsnici, ali pravda je selektivna. Ovaj, jes da ne sme da parkira na stanici, ali bar nikom ne smeta, pa ni autobusima koji tu parkiraju.
 
Vrh