Šta je novo?

Bahato parkiranje, bahati vozači i malograđanština

Таман да се завуче испод и провери ауспух.
 
Угао Народних хероја и Булевара Милутина Миланковића, код месаре Папак, данас у 14.28 часова:

 
cgmiki":8kxs2rhs je napisao(la):
Не може да дочека нови паркинг.
Нови паркинг му је на 20 метара од месаре, гледано на слици од Хјундаија са десне стране. Али тешко је било власнику да пешачи тих 20 метара :notok:
 
Наставак приче за бахато паркирани Хјундаи са слике.

Исту ову слику сам поставио и на аутомобилски форум „Кенон Бол Комјунити“, где сам исто члан, и који има практично исту тему „Бахато паркирам“.

Један од чланова је ето видео тај Хјундаи у Новом Београду у суботу увече код Арене и ево његоворг поста:

„isti ovaj hyundai je danas predvece isao 50 na sat preko gazele ,ja sam skrenuo kod arene ,i zahvatio me prvi semafor kod onog novak kafica i vidim u retrovizoru covek vozi ,prica telefonom ,nesto ablenduje ,pa gasi svetla i pali pozicije i nastavlja voznju kroz nbgd tako bez svetla i sa telefonom u rukama .

Мислим да је коменатр понашања власника Хјундаиа Санта Фе непотребан.

http://cbc.rs/showthread.php/14419-Bahato-parkiram/page39
 
gde moze da se sazna koliko ljudi je kaznjeno za koriscenje mobilnog u voznji?
svakim danom takvih slucajeva ima sve vise, a nikad nisam cuo da je neko kaznjen zbog toga
 
Пре ћеш чути да је тим што користе израсла трећа рука и да нема потребе за кажњавањем него да их је полиција казнила.
 

Samo bahato i nikako drugacije elitno bahato [okolo je bilo gomilu praznih P mjesta cak i u debeloj ladovini ] :bash:
 
Тротоари и улази у зграде у Белвилу су натрпани са оваквима којима је изгледа проблем паркирати на празно паркинг место које 10 метара далеко. Када сам видео то први пут мислио сам да су све продали и нема места. Али чим зађеш унутра места колико хоћеш.
 
Pa mi ovde samo razmenjujemo fotke o bahatima. Pošto na takva mesta neće zaći ni komunalni ni saobraćajni policajci jedino nam ostaju komunalci da njima prijavljujemo a oni da obilaze lokacije, slikaju pa šalju sudiji ili valjda naplate kaznu ako ih zateknu.
 
Ja sam slao gomilu fotografija na adresu kom. policije pa se ispostavilo da e-mail sa zavanicne stranice grada nije tacan! Ako neko dodje do prave adrese bilo bi dobro da podeli!


Jutros, Gandijeva blok 70, Ljaki za biciklisticke staze sto skupljas :

bh3023.jpg
 
Их, колико сам им пута тако поломио тај ретровизор што вири.
 
Ево још једног бахатог паметњаковића са Хјундаијем Санта Фе. Мој крај, гледам овај СУВ сваки дан са прозора, па рекох да га "оверим" у његовој бахатости.
Комшија паркира од како се уселио у стан у Улици Недељка Гвозденовића 14 буквално у улаз. Раније је имао и ону металну запреку, па кад оде негде, њу подигне, да не може нико други осим њега ту да паркира. Е сад ту је и видео надзор (окружен црвеним кругом) ! којим увек прати из стана шта се дешава око његовог лименог љубимца. Можда је и он мене оверио са том камером док сам снимао :D .
Оригинално немаш шта. А паркинг је ту одмах на пет метара !



Непуних 20 метара даље код број 16 у истој улици, "страни држављанин" :p паркирао свој Рено на тротоару, и отишао у теретану. Обично корисници те теретане ту паркирају своје љубимце.
 
Gaga,
izvini na zvocanju ali me zanima šta bi sa metalnim rugobama od garaža. Beše ono ponovljen postupak, onda sneg, pa izbori pa.......
 
Kad pomenu metalne garaze ima cjela kolonija ispred novog naselja u ivana ribara jedno 30 komada slike kad se zavrsi mikser Gaga mi je odma pao na pamet pa sam za to i uslikao :)
 
Te u Ivana Ribara se masovno uklanjaju, bilo ih je mnogo više. Sad, da li je to neka akcija ne znam, ali biće pre ili kasnije sve uklonjene.
Meni je čak i razumljivo što su ljudi to pravili, jbg sam kraj grada, nema ništa iza, pa dok traje traje. Neki su čak i preterali pošto su uvodili i struju u garaže :)
 
@Gaga
Gago izgleda nema druge nego da pocnu da rade sprejevi i kod nas :)



TC Piramida blok 44 ovih dana i nazad od trenutka kad je izgradjena :


piramida1.jpg



piramida2.jpg



piramida3.jpg



piramida4.jpg



piramida5.jpg
 
Простор око ТЦ Пирамида је већ неколико година, ако не и деценију, једно најобичније ругло.
 
Koliko znam Tržni centar "Piramida" je ničiji, za razliku od lokala koji su nečiji. I to je problem koji traje otprilike od 1994 kada je izgradjen. To se zove pravno institucionalna neuređenost.
 
Država mora da ih na neki način natera da to sređuju, ovako je neodrživo.
Nešto kao skupština stanara u zgradama, neka se organizuju i plate održavanje. Na toliko desetina (čak i stotina?) lokala, to ne bi trebalo da košta više od nekoliko hiljada dinara mesečno, čak ni toliko.
 
Vrh