Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=896092#p896092:23wimbh8 je napisao(la):
lukakaludjerovic » Čet Nov 04, 2021 12:32 pm[/url]":23wimbh8]Glupost. Sada ce voziti natovareni sa 39 tona i opet nece ici autoputem. Ibarsku treba zatvoriti za sva vozila osim za automobile.

neće, jer nosivost je u pitanju, a ne ternutna natovarenost.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=896092#p896092:q0gs8eoq je napisao(la):
lukakaludjerovic » Čet Nov 04, 2021 11:32 am[/url]":q0gs8eoq]Glupost. Sada ce voziti natovareni sa 39 tona i opet nece ici autoputem. Ibarsku treba zatvoriti za sva vozila osim za automobile.
Mogu da idu i prazni opet moraju da plate,suština je da se veliki kamioni sklone sa ibarske magistrale i ja mislim da je ovo pametan i svrsishodan potez.
 
Ako se bude gledalo po ukupnoj masi, svi kamioni bez prikolice će nesmetano moći da i dalje voze ibarskom kao i manji vučni vozovi. Poređenja radi prosečan dvoosovinski kamion je oko 20T, troosovinski sa pratećom osovinom oko oko 24t, troosovinac kiper do 30t, četvoroosovinci od 35 do 41 tone.
 
Гледам и не верујем! Ово само има код нас!
 
Simpatičan mi je bio, a i ona pogubljena, vesela.
A onih 40t se odnosi na najveću dozvoljenu masu, ne nosivost.
Gledam kako Ča naglo narastaju kolotrazi jer četvoroosovinci sa dvadestak i više kubika kamena, rizle ili jalovine, uveliko prelaze max dozvoljenubnajveću dozvoljenu masu na našim putevima i približavaju se prekoračenju od 50%.
A ostali svakodnevno bivaju mereni od Prijanovića do Sušice. Ali oko Ča, vage nema.
 
E, ljudi, a koja obilaznica oko Pž?! Od Kosjerića? Pa njih stvarno nije sramota, ali ni malo. Pa gde je obilaznica? Ni na papiru je nema

Edit. Da li se ovaj čovek drogira? Da li mu treba neki lek? Kakve su ovo rečenice i izjave i ponasanje coveka na javnoj funkciji?!
Pa prodavac na pijaci ima vise šlifa od buzdovana ovde.

Boze dragi ko nama sve radi javne funkcije....
 
Čovek zvuči kao da ima samo završenu osnovnu školu i pod gasom :)
Inače poznato je da je veliki ljubitelj kapljice :lool:
Da nije tužno bilo bi smešno...
 
Koliko njega boli k***c za sve što radi, ponaša se kao da će biti VD direktor još 20 godina.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=896285#p896285:2g6ajffy je napisao(la):
Cheyenne » Pet Nov 05, 2021 10:38 am[/url]":2g6ajffy]Koliko njega boli k***c za sve što radi, ponaša se kao da će biti VD direktor još 20 godina.

Upravo suprotno, ponaša se kao neko ko je potpuno svestan da trezan i stručan ne može da podnese okolnosti koje nema snage da napusti.
 
Ovako da sad spucaš pare, kolosalno mnogo para da ga doteraš do granice sa CG, gde nema ničega je baš bacanje para,i pritom pričamo o verovatno najtežoj deonici do sada, gde tek kreću izazovi, ovo do sada je bilo pussy smoke.

Samo da te demantujem delimicno, posto sam vise puta prosao trasom Ivanjica - Kusici - Sjenica, to je dobar deo puta kroz visoravan, dakle nije kataklizma za gradjenje, ima dosta delova koji su bas ravni ili blago valoviti. Na Pesteru nisam bio, ali i to je visoravan, te i to ne bi trebao biti problem. Meni deluje da ce mozda i najveci problem biti Arilje - Ivanjica (eksproprijacija i teren), i naravno sami uslovi rada (Kusici su na 800m nadmorske visine, Sjenica na 1000, Pester 1200), sto drasticno skracuje sezonu rada.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=896308#p896308:1amr67cw je napisao(la):
nesharm » Pet Nov 05, 2021 11:35 am[/url]":1amr67cw]
Ovako da sad spucaš pare, kolosalno mnogo para da ga doteraš do granice sa CG, gde nema ničega je baš bacanje para,i pritom pričamo o verovatno najtežoj deonici do sada, gde tek kreću izazovi, ovo do sada je bilo pussy smoke.

Samo da te demantujem delimicno, posto sam vise puta prosao trasom Ivanjica - Kusici - Sjenica, to je dobar deo puta kroz visoravan, dakle nije kataklizma za gradjenje, ima dosta delova koji su bas ravni ili blago valoviti. Na Pesteru nisam bio, ali i to je visoravan, te i to ne bi trebao biti problem. Meni deluje da ce mozda i najveci problem biti Arilje - Ivanjica (eksproprijacija i teren), i naravno sami uslovi rada (Kusici su na 800m nadmorske visine, Sjenica na 1000, Pester 1200), sto drasticno skracuje sezonu rada.

Kusici su 1000 m nadmorske visine, slazem se da ce biti zahtevno i sto se tice terena i eksproprijacije. Narocito deo od Divljake kroz klisuru do Ivanjice. Ivanjica je skroz u kotlini, dobar deo trase je tunelima, mostovima i nadvoznjacima.
 
Дробњак је краљ ,колико ја видим мораће Жељко да причува Јовану... :D :D :D :D :D
Него,утисам дана за мене је када погледах мало његове податке и видех да је 1956 годиште , да ли то значи да ове године иде у пензију ???
Ја сам био убеђен да је млађи,заиста ми је млађе изгледао...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=896317#p896317:3r55t86k je napisao(la):
Niko Kažanegra » Пет Нов 05, 2021 12:51 pm[/url]":3r55t86k]Дробњак је краљ ,колико ја видим мораће Жељко да причува Јовану... :D :D :D :D :D
Него,утисам дана за мене је када погледах мало његове податке и видех да је 1956 годиште , да ли то значи да ове године иде у пензију ???
Ја сам био убеђен да је млађи,заиста ми је млађе изгледао...
Мени се чини да њега ништа не може изнервирати...јер га боле к...ц за све. Најбоља ми је изјава да ће притиснути кинезе! Мада и како мери дебљину асфалта није лоша.
 
Kusici su 1000 m nadmorske visine, slazem se da ce biti zahtevno i sto se tice terena i eksproprijacije. Narocito deo od Divljake kroz klisuru do Ivanjice. Ivanjica je skroz u kotlini, dobar deo trase je tunelima, mostovima i nadvoznjacima.

Vidis i ja se zeznuo, ne idu na Kusice, nego na sumovit teren od Medjurecja, preko Kosovice do Bratljeva, doduse nemas sta da otkljupljujes. Sad gledam topografsku kartu, pa to je sve na preko 1000m nadmorske visine, bas cudno :shock: . Kada dodje do Duge Poljane, onda krece bas visoravan i relativno normalna gradnja do Boljara.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=896338#p896338:1z6dzbka je napisao(la):
nesharm » Pet Nov 05, 2021 1:14 pm[/url]":1z6dzbka]
Kusici su 1000 m nadmorske visine, slazem se da ce biti zahtevno i sto se tice terena i eksproprijacije. Narocito deo od Divljake kroz klisuru do Ivanjice. Ivanjica je skroz u kotlini, dobar deo trase je tunelima, mostovima i nadvoznjacima.

Vidis i ja se zeznuo, ne idu na Kusice, nego na sumovit teren od Medjurecja, preko Kosovice do Bratljeva, doduse nemas sta da otkljupljujes. Sad gledam topografsku kartu, pa to je sve na preko 1000m nadmorske visine, bas cudno :shock: . Kada dodje do Duge Poljane, onda krece bas visoravan i relativno normalna gradnja do Boljara.
Bas tako, poprilicno zeznut teren.
 
Niko Kažanegra":1pi4k24p je napisao(la):
Дробњак је краљ ,колико ја видим мораће Жељко да причува Јовану... :D :D :D :D :D
Него,утисам дана за мене је када погледах мало његове податке и видех да је 1956 годиште , да ли то значи да ове године иде у пензију ???
Ја сам био убеђен да је млађи,заиста ми је млађе изгледао...
Najduze je direktor nekog javnog preduzeca u Srbiji, dovela ga je proevropska demokrarska vlast mislim 2008 tamo.

Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=896317#p896317:1ohdtzmd je napisao(la):
Niko Kažanegra » Pet Nov 05, 2021 12:51 pm[/url]":1ohdtzmd]Дробњак је краљ ,колико ја видим мораће Жељко да причува Јовану... :D :D :D :D :D
Него,утисам дана за мене је када погледах мало његове податке и видех да је 1956 годиште , да ли то значи да ове године иде у пензију ???
Ја сам био убеђен да је млађи,заиста ми је млађе изгледао...

Naravno da izgleda mlađano kad je direktor javnog preduzeća već 13 godina, zaustavio se u 52. godini :D
 
Бесплатно печење уз ракију подмлађује. Само да не сазна Лореал...
 
Па креће се од 1150-1500, сад не знам куда ће ићи тачно пут, али Бољаре су на 1300 тако да висине преко 1200 свакако неће избећи.
 
Vrh