Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Od 3 po podne danas, pa negde do 7 - pola osam kroz Užice je sa Zlatibora kontinurano išla kola vozila. Danas je zvanični kraj raspusta, odmori se završavaju.
Kako li je večeras funkcionisala naplata, da li je bilo gužvi?
 
Nije bilo gužve na autoputu kad sam se vraćao iz pravca Beograda, veća je bila gužva na putu Lajkovac Valjevo
 
Od Mokre Gore do Preljine 3h i 20 min. katastrofa .
Naplatna guzva ali veoma brzo sam prosao u Preljini bez zastoja.
 
Duplo više od normalnog vremena. Pa i više.
Video sam kroz prozor. Naglo je krenulo oko 3.
Kod ž. stanice u Ue ima jedna rupa preko cele trake koja dramatično usporava saobraćaj i koja je uz isključenja za grad, stvorila kolonu od nekoliko kilometara
 
Jeste, danas je bio bas haos i na petlji Pz,ali mislim da nije ovo ukupan broj. Raspust je produzen, bice onih koji ce u nedelju putovati u koloni
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709386#p709386:3i29hiks je napisao(la):
branik » Pon Feb 17, 2020 9:28 pm[/url]":3i29hiks]Duplo više od normalnog vremena. Pa i više.
Video sam kroz prozor. Naglo je krenulo oko 3.
Kod ž. stanice u Ue ima jedna rupa preko cele trake koja dramatično usporava saobraćaj i koja je uz isključenja za grad, stvorila kolonu od nekoliko kilometara
U pravu si posle te rupe nije bilo zastoja , nisam mogao da verujem mislio sam da je neki udes ali opet glupost .
I deo oko Cacka nista nije bio bolji ovoliku guzvu pre nisam video a idem cesto.
Oko 2 sata izgubljenog vremena u koloni.
 
Juče sam silazio ka UE i ta rupa je napravila drastično usporenje i kolonu, a u pitanju je bio relativno mali broj vozila. Mogu zamisliti koje je rasulo danas.

T-T
 
Napredno regulisanje saobraćaja. Kopano je zbog neke instalacije i nije dobro zatrpano, sleglo se i niko da se seti da doda malo materijala. Ali, tako su omogućili ljudima koji skreću levo u Zlatiborsku ulicu da ih neko propusti. Dok se pregegaš preko rupe, ljudi nesmetano skrenu ili se uključe.
Nema domaćina!
 
pozdrav svima, foto izvestaj iz kineskog kampa- Pakovrace - dovucene metalne konstrukcije i nove metalne konstrukcije iza gotovih objekata za smestaj. Strucniji ce reci vise . . .
 

Prilozi

  • 122.jpg
    122.jpg
    145,5 KB · Pregleda: 2.474
  • 123.jpg
    123.jpg
    97,4 KB · Pregleda: 2.472
Evo jedne emisije vezano za autoputeve. Pricaju o svemu po malo ali je izneto par informacija za Preljina-Pozega za 180milona skuplje. Navodno, vec je bio potpisan projekat za manje novca pa je ponisten i potpisan za 180 miliona vise za isti put.
Moravski koridor duplo skuplji. Prica se i o isplativosti, korupciji, svrsishodnosti. Verovatno malo politicki obojeno jer nema nikog iz trenutne vlasti. Profesor Zec standardno, daleko iznad ostalih sagovornika.

https://www.youtube.com/watch?v=hC39KCfY9go
 
po tim tvrdnjama mi bi za 650 miliona evra mogli dobiti autoput od Pojate skroz do Pozege odnosno nekih 145 km. Ako je i istina onda je jos veca bruka sto ONI nisu obezbedili Srbiji taj autoput za tu smesnu cenu!

650 miliona evra za 145 km autoputa TESKO !!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709675#p709675:2k5dlrdl je napisao(la):
rema67 » Uto Feb 18, 2020 2:44 pm[/url]":2k5dlrdl]po tim tvrdnjama mi bi za 650 miliona evra mogli dobiti autoput od Pojate skroz do Pozege odnosno nekih 145 km. Ako je i istina onda je jos veca bruka sto ONI nisu obezbedili Srbiji taj autoput za tu smesnu cenu!

650 miliona evra za 145 km autoputa TESKO !!
5 MIL po pretezno ravnicarskom terenu realno, ali kod nas nemoguce . . . Koliko je kostao autoput PRISTINA SKOPLJE (65,5km skoro 700 neuporedivo tezi teren). Koliko mi placamo PRELJINA POZEGA? 30 km - 450 MIL. MISLITE O TOME .
 
Info za enpay i akciju za tag. Važi samo ako imate mastercard karticu. I ako postojeći korisnik nije registrovao na aplikaciji nijedan tag.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709690#p709690:1a1qgibk je napisao(la):
drvopro » Uto Feb 18, 2020 3:45 pm[/url]":1a1qgibk]Info za enpay i akciju za tag. Važi samo ako imate mastercard karticu. I ako postojeći korisnik nije registrovao na aplikaciji nijedan tag.
A moze li da vlasnik master card i vlasnik vozila ne bude isto lice?
Mali info: nasi vredni neimari su iskoristili rano prolece dq postave semafor u Zlakusi, srecan put i ocekujte zastoje
 
Ali nema šanse da završe do kraja 2021 kako je Vucic trazio od Dzonga :p
 
To sa 2021 je AV malo zezao narod. Odlično je ako završe do kraja 2024! Vučićevih obećanja niko se neće sećati već za 2-3 meseca. Sem nas nekoliko na forumu
 
Još prošle godine je zvanicno krenula gradnja Preljina Pozega.
Jedan ašov nisu do sada zaboli. Nijedne novine ili televizija o tome ne pišu ili da naprave neki izveštaj. Narod ćuti. Struka ćuti. Zbog ovoga bih pre napustio ovu zemlju a ne zbog visine plate. Zbog laži koje su svakog dana sve veće i veće. Odgovornosti nema nigde. A oni to rade ne od svog novca vec od novca svih gradjana. Narod se smeje na ove činjenice i i dalje gleda u poglavicu kao u Boga. Već smo i zaboravili koliko su lagali za rokove oko Obrenovac - Ljig, Obilaznica, Grdelicka, Istočni krak. Slagali su kroz izjave u medijima najmanje 100 puta i obecavali nove rokove. I nikom nista. Srbi se i dalje smeju i zezaju na svoj racun. I posle neko pita kada ce biti bolje ???......
 
Који део од 65,5 км је био неупоредиво тежи, а да није вијадукт(5+ км) кроз Качаничку клисуру?
 
Taj put je pušten? Prvi put sam za njega čuo ovde.
Sad če i Crnogorci i Grci norati da se otvore. Da ih uvežemo sa svih strana.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709799#p709799:d8jt8c03 je napisao(la):
biciklista » Uto Feb 18, 2020 8:43 pm[/url]":d8jt8c03]Još prošle godine je zvanicno krenula gradnja Preljina Pozega.
Jedan ašov nisu do sada zaboli. Nijedne novine ili televizija o tome ne pišu ili da naprave neki izveštaj. Narod ćuti. Struka ćuti. Zbog ovoga bih pre napustio ovu zemlju a ne zbog visine plate. Zbog laži koje su svakog dana sve veće i veće. Odgovornosti nema nigde. A oni to rade ne od svog novca vec od novca svih gradjana. Narod se smeje na ove činjenice i i dalje gleda u poglavicu kao u Boga. Već smo i zaboravili koliko su lagali za rokove oko Obrenovac - Ljig, Obilaznica, Grdelicka, Istočni krak. Slagali su kroz izjave u medijima najmanje 100 puta i obecavali nove rokove. I nikom nista. Srbi se i dalje smeju i zezaju na svoj racun. I posle neko pita kada ce biti bolje ???......

Laž je najmanji problem, daleko veći problem su ove najteže deonice sa prenaduvanim cenama. Kao da prave AP kroz planine Bolivije a ne kroz pitome ravnice.
Inače svuda se kasni nije problem našeg podnevlja.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709724#p709724:1mgdkuff je napisao(la):
MiraC » Tue Feb 18, 2020 5:17 pm[/url]":1mgdkuff]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=709690#p709690:1mgdkuff je napisao(la):
drvopro » Uto Feb 18, 2020 3:45 pm[/url]":1mgdkuff]Info za enpay i akciju za tag. Važi samo ako imate mastercard karticu. I ako postojeći korisnik nije registrovao na aplikaciji nijedan tag.
A moze li da vlasnik master card i vlasnik vozila ne bude isto lice?

Može, isprobao ja. Mislim da sa ovim sniženjem stvarno više ne postoji nijedan razlog da svako ne uzme tag
 
Vrh