Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

staviću ponovo preko "dodaj rs" a kako da ucrtam trasu tj.da izvučem liniju preko googl mape da vidite gde se tačno izvode radovi ?
--------------------------------------------------------
na "dodaj.rs" kad kliknem na kopiraj kod na forum mi izbacuje ovo Vaš browser ne podržava automatsko kopiranje u Clipboard!
 
1.png



evo ti slika pa obeleži u paintu.
 
Сад и јесте проблем, јер нико не жели да га исече, поготове не желе радници из Азербејџана.
 
Ma to je samo priča lokalaca, ima da ga secnu ko ništa.

Da li je negde objavljena vest da je postignut dogovor za deonicu Obrenovac-Ub? Nisam skroz siguran da ovo ipak nisu samo neki pripremni radovi od strane lokalne vlasti.
 
Bas me zanima koji je to junak koji ce ga iseci. Mislim da treba da nadju nekog iz inostranstva.
 
O kakvom junaštvu pričaš? Pa ne veruju svi u mitove, legende i mađije.
 
Mogla je da se napravi humanitarna akcija da se skupi novac kako bi se hrast premestio na drugo mesto umesto sto su resili da ga iseku.
 
ne veruju svi, ali potsvest je gadna stvar. A drugo, osuda javnosti je isto tako mocna
 
Slazem se, nema gore osude nego kad celo selo prica kako si ti taj sto je iseko drvo i da ce te stici kletva. Zato posao i moze da odbije neki lokalni gradjevinac, ali sasvim je dovoljno da potraze dva sela(opstine) dalje.
 
Ma svakako , djeca umiru od bolesti jer nema para da se lece a treba da se organizuje akcija za hrast....
 
Плећко, јел може да се види траса без отварања налога ?! https://www.google.com/maps/d/edit?auth ... KDB-NN4lJI

Google
Један налог. Све од Google-а.
Пријавите се помоћу Google налога

Остави ме пријављеног/у
Задржите ово поље означеним ради једноставнијег пријављивања. За дељене уређаје вам препоручујемо додатне мере опреза. Сазнајте више
Треба вам помоћ?
Отворите налог
 
Ja imam G nalog ali ni to ne pomaže, sadržaj je zaključan i mogu ga videti samo pozvani, ili oni koji su mu u "krugovima" pretpostavljam.
 
Гага":3k78iw8t je napisao(la):
Плећко, јел може да се види траса без отварања налога ?! https://www.google.com/maps/d/edit?auth ... KDB-NN4lJI

Google
Један налог. Све од Google-а.
Пријавите се помоћу Google налога

Остави ме пријављеног/у
Задржите ово поље означеним ради једноставнијег пријављивања. За дељене уређаје вам препоручујемо додатне мере опреза. Сазнајте више
Треба вам помоћ?
Отворите налог

није ти добар линк
 
e pa nisam znao, mislio sam da svi vide ovo, zato ste mi poslali one zahteve na goog+, pretpostavljam da bi videli [ta sam nacrtao, probao sam s paintom ali ne umem da se snađem, otvorim paint ali ne znam kako dalje...ako neko zna nek mi objasni...
 
Vrh