Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Nešto tipa Karingtonke na Bežanijskoj kosi. Što da ne, imamo mi bogate koji bi odmah tu došli da budu medju svojima.

Ipak, ima tu baš mnogo parcela za otkup i dovoljno je da jedan neće da proda i eto problema.
 
Tri kilometra od ove petlje na obilaznici, u blizini Becmena krece uskoro izrada glavnog projekta a zatim i izgradnja slicnog naselja kao na slici. Nekada je ta prica bila zapoceta od strane izraelaca ali se odustalo, ovih dana ceo projekat preuzeo je novi konzorciju sastavljen od vise stranih firmi. Bice uskoro vise informacija ....
 
pwl":xmth86h9 je napisao(la):
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=666608#p666608 je napisao(la):
Bole Kop - MNE » Pet Okt 04, 2019 11:14 pm[/url]":xmth86h9]Kupi led blinkere plavo crvene ko presretac ima 15e na aliju i svi se sklanjaju :)

Послато са SM-G925F помоћу Тапатока
sklanjaju se ako vozis superba ili a6. sa astrom G, 307 SW ili pasatom lubenicarom sa blinkerima se sklanjas samo u prvu pandursku stanicu.

Ma salim se ljudi... nego mi to prvo pade na pamet da se ne svadjas s narodom a da se sklone

Послато са SM-G925F помоћу Тапатока
 
Čučko iskoristio nepažnju izvođača, pa uleteo na gradilište.

Rok za puštanje obrenovačkog puta preko novog nadvožnjaka je 15.10.
 
>>> Rok za puštanje obrenovačkog puta preko novog nadvožnjaka je 15.10.

Deluje kao nemoguća misija ?
 
Dosta su ubrzali zadnjih par dana, kratka je deonica, može se završiti za 10 dana.
 
Ova ograda na mostu mi ne deluje nesto jako, ne bi zadrzala nikoga ko skrene da ne padne u Savu. Mozda ce biti jos jedna do samog asfalta?
 

Zemljani bice kao na Pupinu ( barem bi trebalo )
Ovo je Pupinov most da ne bude zabune .
 
Ma ide to odlicno. Betonski radovi su zavrseni, sto je meni najbitnije. Nasipanje ide brzo. Optimista sam sto se tice ovoga 100%! :)
 
Meni u ovoj situaciji najbitnije od svega je da zavrse Ostruznicki do tada jer će dobar deo saobraćaja ići tom trasom ka gradu i iz grada. Pa da bi se izbeglo bespotrebno guranje na jednoj polovini mosta.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=667104#p667104:3tpqfdda je napisao(la):
StaraMo » Ned Okt 06, 2019 2:54 pm[/url]":3tpqfdda]Meni u ovoj situaciji najbitnije od svega je da zavrse Ostruznicki do tada jer će dobar deo saobraćaja ići tom trasom ka gradu i iz grada. Pa da bi se izbeglo bespotrebno guranje na jednoj polovini mosta.
Pa kakva je situacija za to? Citala sam na konkretnoj temi,ali ne mogu da ukapiram da li ce biti zavrseno do kraja decembra?
I ne znam,ali mi se cini da je traka/ pravac koja se sad koristi ka
mostu je zreo za rekontrukciju? Mozfa su nesto radili ,ali ako se secam bas su bile zakrpe.
 
Samo nam ostaje da se nadamo...a generalno cela poluobilaznica je trpela žestok saobraćaj ovih 10 tak godina , verovatno će neka rekonstrukcija biti neophodna.
 
Traka kojom se vozi ostruznickim mostom je totalni haos i trebace joj rekonstrukcija. Ali ne verujem da ceo most moze biti pusten pre proleca ili leta sledece godine nazalost :|
 
Hvala forumasi na pojasnjenju! Onda je tu moguce stvaranje guzvi ako puste AP pre nego most prespoje. Realno guzva je i sad ,barem kad smo mi prolazili , a sa vecim brojem vozila.... bas su potrebne duple trake.
Kako mrzim ovo igranje sa rokovima, gledanje vremenske prognoze... jos vucem traume od Brančića i glinene.
 
Ali je ključna stvar da na Obilaznici već ima više vozila nego što izađe sa "Miloša 11" kod Obrenovca.
 
Da Dare, to bi bilo sigurnije (sad drugo je pitanje da li su estetski lepše ove betonske barijere na slici ili neko drugo rešenje, ali ok, sad manje važno). Nego na onom Čučkovom videu on kaze "postavljena je zaštitna ograda" kao da je posao oko ograda završen, pa sam to komentarisao, jer ako je kao na tvojoj slici Pupinovog mosta, onda posao sa ogradama još nije gotov, treba još jedan red ograda, tj da bude dupla.
 
Da li neko ima tacnu informaciju koji je rok za zavrsetak Ostruznickog mosta ? Pitam ovo jer me zanima kada cemo moci da se ukljucimo na novi autoput pravcem preko Ade -Ostruznicki most-petlja Surcin ?
To ce biti jedini prihvatljivi pravac za gradjane iz mnogih delova Beograda.
 
Pa ako ides sa Ade brze ti je da ides autoputem ka Surcinu nego preko Ostruznice...
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=667351#p667351:g6q2jet2 je napisao(la):
Vračarac » Pon Okt 07, 2019 9:09 am[/url]":g6q2jet2]Pa ako ides sa Ade brze ti je da ides autoputem ka Surcinu nego preko Ostruznice...
Jel to pored Stark arene? Tamo takva guzva ume da bude da se po sat ceka u koloni.
 
Vrh