Šta je novo?

Autoput Miloš Veliki / A2: Beograd-Požega-Boljare (Koridor 11)

Sto brines za petlju Obrenovac Niko, nije to nista specijalno zahtevno: par stubova (npr 2 ili 6, tj 3 ili 4 raspona), par greda (dve trake) po jednom rasponu I sve ostalo je nabacana zemlja za penjanje I spustanje na nadvoznjak plus par stotina metara do regionalnog puta. Nista specijalno. Sem tog jednog nadvoznjaka petlje, treba I jedan nadvoznjak regionalnog puta slicno kao u Ljigu. Znaci nista pretesko, ne vidim sta je problem da se to odradi za 13 meseci. Jesu to dosta kasnije od mosta poceli da rade, ali deluje da ima vremena.
 
Kao sto rece Plecko da je nadvoznjak kod Piromana skroz gotov onda je cela deonica Obrenovac- Ub gotova i spremna za crvenu traku.
Isto kao i Lajkovac- petlja Ljig sto smo videli i Earthovog snimka.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=585711#p585711:25613726 je napisao(la):
Earthmoving » Pon Dec 03, 2018 11:53 am[/url]":25613726]Sto brines za petlju Obrenovac Niko, nije to nista specijalno zahtevno: par stubova (npr 2 ili 6, tj 3 ili 4 raspona), par greda (dve trake) po jednom rasponu I sve ostalo je nabacana zemlja za penjanje I spustanje na nadvoznjak plus par stotina metara do regionalnog puta. Nista specijalno. Sem tog jednog nadvoznjaka petlje, treba I jedan nadvoznjak regionalnog puta slicno kao u Ljigu. Znaci nista pretesko, ne vidim sta je problem da se to odradi za 13 meseci. Jesu to dosta kasnije od mosta poceli da rade, ali deluje da ima vremena.
Искуство ме научило ,драги Земљанине, када видим надвожњак код Љига колико се ради и још није готов ,када виидм деоницу у равници Љиг - Лајковац која се ради годинама и касни ( у априлу ће бити 2 године ) ,када видим остала кашњења ,плашим се и најобичнијих постављања саобраћајних знакова , ако ме разумеш . А чини ми се да је Сурчинска петља далкео више одмакла ( јесте вероватно и захтевнија због пруге ) ,али... :bash: :bash: :bash:
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=585712#p585712:3c6gl6lg je napisao(la):
Darko78 » Pon Dec 03, 2018 12:00 pm[/url]":3c6gl6lg]Kao sto rece Plecko da je nadvoznjak kod Piromana skroz gotov onda je cela deonica Obrenovac- Ub gotova i spremna za crvenu traku.
Isto kao i Lajkovac- petlja Ljig sto smo videli i Earthovog snimka.
Не знам само да ли је асфалтирано оних 100 -нак метара у Рубрибрези ... Ако јесте,мислим да је онда све завршено у те 2 деонице. Остаје нам само такозвана Глинена деоница која је иначе завршена још 2014 године... :D
 
Da Niko u pravu si za tih 100- tinjak metara zaboravih to.
 
Dobro, verovatno jos nije zavrsen spoj autoputa kod Obrenovca sa putem za Beograd I Obrenovac, tj slicno kao ono privremeno sad kod Dića. Kad tih par stotina metara asfaltiraju, onda ce sledece da zatvore ono parce Mislodjinskog puta koji trenutno sece autoput I gde je sad semafor I staviti bukobrane za to parce. I onda ce moci da preko parceta sadasnjeg Mislodjinskog puta koji preseca autoput da asfaltiraju I da sposje do njive gde se zavrsava ova deonica.
Ali super vesti. Ne bi da maltretiram Plecka ali pitao bih ga kako taj spoj sa putem za Beograd ide?
I pitao bih Niku da li je stavljen zavrsni sloj asfalta na nasip starog toka Kolubare? Kad se ovo zavrsi, ove dve deonice su spremne za pustanje
 
Заиста не знам. До четвртка не могу отићи да то и проверим,али покушацу у четвртак поподне.....
 

Dok se Plecko ne javi slika 1 decembar ukljucenje Obrenovac
 
SMEDJIsmeđi se, znaci jos uvek nema asfalta ovih 200njak metara spoja autoputa I puta za Bg.
 
Obrenovačka deluje da je u zaostatku, ali manja je u odnosu na surčinsku. Za beton nema nije sezona tako da će brzo da niknu obe petlje. Čak su i sa trupom puta dosta odmakli, izdigli su se od zemlje tako da i to može bez prekida da se radi celu zimu.
 
Da Earth ali obrati paznju ovaj pravac je druge boje od dve krivine .Ne mora da znaci nista a mozda...
 
Da, u pravu si Dare samo ne znam sta je to, da li je mutan snimak ili sta? Za asfalt mi suvise bled, a cementu stabilizaciju koja je tako sivkaste boje, ne znam da li su stavljali na ovom projektu...
 
Nista čekamo Plecka to vidi i u prolazu iz kola ...
 
@Earth
Na kojih 200m mislis. Ceo ovaj krak ima oko 700m... Mislis samo na ove dve krivine? Ovaj pravac je (sto kaze Darko) druge boje.
 
Mislim na ovo od autoputa levo do ulivanja na postojeci put desno. Ima 700m? Nikad ne bi pomislio...
 
Pa baci pogled na razmeru na mapi. Ja sam utvrdio odokativnom metodom.
 
E imam oko sokolovo .Izbacio je Rtv MAG pre 20 min asfaltiraju i pustaju u saobracaj za nekoliko dana .
 
Sta pustaju u saobracaj? Deonicu Obrenovac - Ub?
 
Sta kazu na RTV Mag? Nisam trenutno u mogucnosti pa podledam video...
 
Skinuli su dobar deo bukobrana sa leve strane jer su morali bilo bi nepregledno ukljucenje. Ovo samo potvrdjuje Malog o pustanju do kraja god .Obrenovac-Ub.
Nešto sam razmisljo kao sto Niko kaze da gone zemlju sa glinene oko petlje Lajkovac cak i u pravcu prema Ljigu mozda i ne mogu radi radova na glinenoj da puste i Lajkovac- Ljig i ako je zavrseno.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=585804#p585804:10l67yme je napisao(la):
JoeBG » Pon Dec 03, 2018 3:54 pm[/url]":10l67yme]Sta kazu na RTV Mag? Nisam trenutno u mogucnosti pa podledam video...
Ovu vezu o kojoj smo pricali to zavrsavaju i asfaltiraju.
 
Kazu da je stavljen prvi sloj asfalta I da ocekuje da ce za par dana biti zavrseno.
Darko, kad sam snimao sam video da kamioni sa glinene idu do petlje Lajkovac I da se tu iskljucuju, ali nisam video ni jedan koji ide dalje.
 
To je dobro onda im ne bi smetao normalan saobracaj.
Bilo bi glupo kad ne bi pustili i Lajkovac- Ljig pa kome odgovara taj koristi kome ne taj ceka glinenu .
Pustanje Obrenovac-Ub je i pritisak da se glinena brze zavrsi i mislim da je dobro sto su to odlucili.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=585818#p585818:3v40hlc8 je napisao(la):
Earthmoving » Pon Dec 03, 2018 5:34 pm[/url]":3v40hlc8]Kazu da je stavljen prvi sloj asfalta I da ocekuje da ce za par dana biti zavrseno.
Darko, kad sam snimao sam video da kamioni sa glinene idu do petlje Lajkovac I da se tu iskljucuju, ali nisam video ni jedan koji ide dalje.
Zemljani,
To sam ja pisao jer sam vise dana to i video...Sve ozvadjeno iz glinene dovozili su do petlje pa se spustali nizvodno od novog mosta oko 500 m i tu nasipsli i pravili bedeme.Koliko sam cuo tu iza će ići trasa od obilaznice oko Lajkovca . Par dana kada je bila kisa nisu tu silazili jer je uspon nego su produzavali prema Ljigu...e sad dokle tačno, ne znam...
 
Vrh