Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 238 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 12 4,8%

  • Ukupno glasača
    250
Teško realno ijedna druga, očekujem ih u dobrom broju na 17 i 18, zajedno sa ovim što će ići na 83
 
Meni je malo neverovatno da neće biti neke ceremonije za novinare ispred skupštine grada. Valja nakupiti političke poene.

Ako je bude, ne bih se nadao da će sutra novi autobusi od jutra na svoje polaske.
 
Kosmaj je sve kršine ( #146 #179 #218) što ima, stavio kod mene na 305, i gle čuda, nije se ni zagrejao a već stoji pokvaren Conecto #175 na Bajdinoj.

Kontrola naravno redovna 🤟
 
Kosmaj je sve kršine ( #146 #179 #218) što ima, stavio kod mene na 305, i gle čuda, nije se ni zagrejao a već stoji pokvaren Conecto #175 na Bajdinoj.

Kontrola naravno redovna 🤟
Na 307 standardno, ima 2 Higera, Conecto 193 i ostalo krševi jer svaki dan po neki Higer crkne, evo juče opet 3454 problem, imao kvar ventilacionog crvena, rekao je majstor vozaču da ne može tako da ide, al nek ga tera pa dokle dogura i dogurao je do Vinče gde je baš krenuo da pršti vazduh i danas da nisam video na ulici, a pre par nedelja se pokvario jer mu je pukao neki kaiš. Inače za Bmc očekivano kao što sam i rekao, ne može sve to tako brzo i moguće da će izaći za vikend ili u ponedeljak
 
Ako je sudeći po ovome danas, 43 je izgleda ponovo 90% zglobna linija. Od sedam autobusa koliko mi je aplikacija pokazala, šest je zglobno (y):) Ovo je prvi put još od dolaska Higera da na ovoj liniji radi više od četiri zglobna autobusa. Takođe, umesto intervala od 5 minuta, linija sada saobraća u intervalu od 7-8 minuta.
 
Ako je sudeći po ovome danas, 43 je izgleda ponovo 90% zglobna linija. Od sedam autobusa koliko mi je aplikacija pokazala, šest je zglobno (y):) Ovo je prvi put još od dolaska Higera da na ovoj liniji radi više od četiri zglobna autobusa. Takođe, umesto intervala od 5 minuta, linija sada saobraća u intervalu od 7-8 minuta.
Bio kod Trga i video dva zgloba na 43 pre oko sat ipo vremena, ranije je bilo ako se jedan slučajno potrefi na liniji
 
Dva Solarisa su uvek na 43. Sve ostalo Higeri.

Edit: Izvanjavam se nisam video poruku gore da je 6 zglobno…
 
Boze mili, cuda velikoga! Zglobni autobus na 83! Zato danas pada kisa! 😳😄
IMG_20220901_134538750.jpg

_IMG_000000_000000.jpg
 
Poslednja izmena:
Не изгледа чудно. Требало је 3 зглоба скинути са 52 и ставити на 83. Таман да оправдају потребу за зглобом на 52.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
 
Vrh