Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 238 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 12 4,8%

  • Ukupno glasača
    250
3183:
20220131_160111.jpg


Послато са SM-A805F помоћу Тапатока
 
Vozio sam se malo pre sa #83 na liniji 305,moram da kažem da za divno čudo, bus ide odlično, urađen mu je čak i displej i zadovoljava standarde, za razliku od nekih eksponata.
Radio je u isto vreme i IK #106, u čije vozno stanje nisam upoznat.

Vratiše mi posle par nedelja Higer #3521 koji su radovci urnisali, razbivši prednju šoferku.
 
@Дошљак
Краду много ови што неће сами да сликају зато и избегавам качење по форимима. Али ћу се сигурно насликати. Апарат је окинуо само 3700 фотографија и буквално је као нов. Нисам смео да га пропустим.
@Igor Хвала много.
 
Svako na internetu krade nesto na ovaj ili onaj nacin.
Nema nikoga ko je prosurfovao internetom a da nesto nije ukrao, bilo namerno bilo slucajno.

Ali to ne treba gledati kao lose, vec naprotiv, kao dobro. Jer internet i jeste nastao sa idejom da se stvari i znanje dele.
 
Poslednja izmena:
@Дошљак
Краду много ови што неће сами да сликају зато и избегавам качење по форимима. Али ћу се сигурно насликати. Апарат је окинуо само 3700 фотографија и буквално је као нов. Нисам смео да га пропустим.
@Igor Хвала много.
Немој да се оптерећујеш око тога, можеш да убациш жиг на слику, ови што узимају за портале и сл. медије су углавном лењи да секу потписе па такве слике избегавају. Мени је нпр. драго кад налетим на моје фотографијe по разним сајтовома без обзира што често изоставе да наведу аутора. Мени је фотографија ипак хоби није да живим од тога :D
 
ИК је у периоду 1996-2006 правио сасвим пристојна возила.

Све после тога више нису аутобуси.
 
B2E8DCC2-DB94-4F68-AB25-60E4E9A4FE47.jpeg

Мај 2021, сликао Шоми303:

Овде у средини се види неки жути ФАП који је
ваљда још увек паркиран у Космају. Ваљало би
да неко оде до тамо и провери да ли је још жив.
 
G.b. FAPa je 118. Nedavno je povučen na terasu i počelo je čerupanje.

Послато са SM-A805F помоћу Тапатока
 
Дивно.

Баш овај ФАП 118 је возио до фебруара 2020. када
је у Космај стигао Ивеко Дејли комби. Верујем
да су се мамлази усрећили.
 
Koliko je ovaj Higer smece moze se videti na primeru jedinke #3521.
Posle incidenta sa Radovim huliganima, u kojem su pivskom flasom razbili prednju soferku, nisu radile kamere (ni dan danas ih nisu uhvatili,a razbili su coveku glavu), kamere i dalje ne rade,kao ni grejanje za putnike (radi samo kod vozaca).

A gospoda iz GSP-a su tek hit.
Nisu ni krv sprali sa validatora kod zadnjih vrata(jedan od hiperaktivnih je lupao validator glavom jedno 7 stanica,raskrvario levo uvo), a o ostaloj stroki i da ne pricam.
 
Vrh