Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 246 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,0%

  • Ukupno glasača
    259
3059
ee7f53f3a5e40c45e2d4a1be14bc1303.jpg


Poslato sa ANE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Može li neko da mi objasni ovo žuto plavo parče gde su grb i gb? Žašto i to nije farbano?
Kineze nisam video uživo, a ovde na slikama deluje da su im promašene obe boje, i crvena i drap, što je govorila moja pokojna baba.
Ima li slika bez ikakvog komentara svrhu, ako ne nosi nikakvu informaciju, ili bar ne za široke mase?
 
Nije ofarban jer je taj deo skinut sa nekog rashodovanog koji nije ofarban a gb mu nisu zalepili jer nisu imali vremena verovatno... Ofarbace to ubrzo..
 
Tužna činjenica da se Solarisi rashoduju. Nadam se da grešiš i da će taj što su mu skinuli panel biti kompletiran i u saobraćaju ponovo.
 
Ma samo ih čerupaju pa će posle tim kojima su skidali delove, da kupe nove. -6 komada su sad u Dobanovcima.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=686915#p686915:2h5293di je napisao(la):
Bonvivan » Ned Dec 08, 2019 6:50 pm[/url]":2h5293di]Tužna činjenica da se Solarisi rashoduju. Nadam se da grešiš i da će taj što su mu skinuli panel biti kompletiran i u saobraćaju ponovo.
Trenutno jeste rashodovan koji god da mu je dao deo ali ne znači da se neće vratiti na ulicu. Dosta ih je u SDT servisu u Dobanovcima i sredjuju ih. Ne znam hoce li sve krpiti jer ih je par sa kriminalno malo delova.. Koliko znam, iz servisa su vratili sklopljenog 3078 ali ne znam jel izašao napolje..
 
Danas dva nova Higera stavili na 407

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
vlada107":n1crm2b7 je napisao(la):
Danas dva nova Higera stavili na 407

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
Ima ih mnogo u garaži preko vikenda, evo na 307 2 komada ne izlaze vikendom.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Videcemo sutra. Tri dana je 3505 na jednom polasku

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=686906#p686906:1v7vbaxy je napisao(la):
branik » Ned Dec 08, 2019 6:25 pm[/url]":1v7vbaxy]Može li neko da mi objasni ovo žuto plavo parče gde su grb i gb? Žašto i to nije farbano?
Kineze nisam video uživo, a ovde na slikama deluje da su im promašene obe boje, i crvena i drap, što je govorila moja pokojna baba.
Ima li slika bez ikakvog komentara svrhu, ako ne nosi nikakvu informaciju, ili bar ne za široke mase?

Sje*******u poklopac ili na servisu ili na pranju pa skinu sa nekog ko ne ide u saobraćaj.

 
Koji je ovo zglob sa zelenom reklamom?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
1358 ja mislim da je, znam da je i od rashodovanih 1353 imao OTP reklamu ali je posle menjao..
 
Šta se sa njim desilo, meni na slici ne deluje loše (estetski)?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Отишао му је мотор негде око маја 2016.Радио је до тендера на 53 па после на 82.
 
Alal im vera. Nadam se da će ovako lepo da sređuju i ostale autobuse, ne samo Japance

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=687263#p687263:19ia8580 je napisao(la):
djole123 » 09 Dec 2019, 18:14[/url]":19ia8580]Alal im vera. Nadam se da će ovako lepo da sređuju i ostale autobuse, ne samo Japance

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Recimo Conecto iz 2003-2005 :)
 
Nisam mu video drugu stranu, sa ove uzivo izgleda super. I tockovi su mu ofarbani u crno, mozda se ne vidi na slici lepo. Ne znam da li je bolji od 1339 ali ovom 1326 bas ne visi prikolica. Jedino sto je ovo samo estetsko sredjivanje, nema veze sa mehanikom, a to je tekodje bitno..
 
Recimo Conecto iz 2003-2005 :)
И нисам баш за то, иако су још увек солидни почели су да посустају полако... А и ремонт Јапанаца, ма колико су лепо испали неки (#1312 посебно) сматрам бацањем пара будзашто. Више сам за још нових, и баш бих волео када би све старе Конекте заменили новим Конектима као што су новосадски, само на дизел. Јако жилава и квалитетна возила! :wink: :kk: Да подмладимо 90% парка, да од старих остане само Н серија из 2008.
 
Od novih Konekta ćeš videti samo slovo "K", i to u imenu države iz koje budu došla nova vozila. :)
 
Veruj mi da se isplati jer ovi neće kupiti Conecto nikad, ko zna koliko su se ugradili za ove Kineske autobuse, jer nema sile da vrede ove pare.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Vrh