Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 244 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,1%

  • Ukupno glasača
    257
Kaže mi drugar da rade 2 Kineza na 202

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Nije moguce da se niko do sada nije provozao da javi utiske... :)
 
markobg":2wf11mt1 je napisao(la):
Nije moguce da se niko do sada nije provozao da javi utiske... :)
Ja se provozao sa 3387 na 304. Vuku odlično i motor mi deluje dosta bolje na Turcima, a problem su vrata kao na Ikarbusu, otvaraju se samo od sebe i tako se desilo jedno 5 puta za redom dok vozač nije rekao čoveku da ih gurne. A i treća vrata baš škripe, kao da malo kače pod ili staklo. Iz prozora sasvim dobro pirka vazduh i ispred motora imaju jastuci da se nalegneš na njih kad sediš, idealno kad si umoran.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Kako mozes da vec znas da su bolji motori na Turcima. A i da je tako bila bi katastrofa

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока
 
Zemun, 704,707,703,možda ih ima na još ali ove sam video u Glavnoj.
 
Ja kažem da je motor na Higerima bolji nego na Turcima, vidiš li šta piše

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Vinča307":10j4ydkr je napisao(la):
markobg":10j4ydkr je napisao(la):
Nije moguce da se niko do sada nije provozao da javi utiske... :)
Ja se provozao sa 3387 na 304. Vuku odlično i motor mi deluje dosta bolje na Turcima, a problem su vrata kao na Ikarbusu, otvaraju se samo od sebe i tako se desilo jedno 5 puta za redom dok vozač nije rekao čoveku da ih gurne. A i treća vrata baš škripe, kao da malo kače pod ili staklo. Iz prozora sasvim dobro pirka vazduh i ispred motora imaju jastuci da se nalegneš na njih kad sediš, idealno kad si umoran.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Napisao si pogresno

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока
 
SplashBrotherBG":3hew3gc4 je napisao(la):
Da li kosmajevi 112m idu u Pogon Zemun ili ostaju u Pogonu Kosmaj?
Trebali bi da idu svi, ali će to verovatno biti kad dođu svi Higeri

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Koliko vidim, 22a služi za izložbu Higera... bezveze šta rade...

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
A i ta izložba im je očajna, jer su im klošari stavili predugačak interval pa su večito prepuni. Bukvalno više vremena u toku dana provedu stojeći kod Albanije i na Slaviji nego što zapravo voze svoju liniju. Inače sami autobusi mi za sad deluju ok. Videću da se provozam opet ovih dana pa da nakupim još utisaka.
 
Najgluplja i najbeskorisnija linija ikada i još na nju stave 4 Higera, neverovatno...

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Išao sam u školu i vraćao se iz škole sa 3384 koji je bio na 304. Sjajno izgleda, ali je imao problema sa zatvaranjem srednjih vrata.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672450#p672450:1nmvzz57 je napisao(la):
Vinča307 » 22 Окт 2019, 17:26[/url]":1nmvzz57]Najgluplja i najbeskorisnija linija ikada i još na nju stave 4 Higera, neverovatno...

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Ništa novo. Kad su došli IK112N, zaduženi su na liniji 24 Dorćol - Neimar, a MB O405N su zaduženi na 406 Voždovac - Stara Lipovica. Oduvek su nove autobuse štedeli, a stare crpili.
 
Ma polako. Ipak ne dolazi mali broj autobusa,tako da ce ih biti svuda

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока
 
3224 upravo na 307

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
#3364-704

VM9wl04.jpg
 
Фојт+Cummins=много добар звук

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Pre sat vremena sam se vozio ovim novim Higerom na liniji 708. Zasad mi je to sasvim OK bus, a jedino mi smeta to sto su sedista blizu pa kolenima udaram sediste ispred mene ili staklo. Po mom misljenju mnogo su bolji od BMC-a.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672465#p672465:1sbwvrfc je napisao(la):
SBG » Uto Okt 22, 2019 6:04 pm[/url]":1sbwvrfc]Linija 405 će i dalje biti žrtva IK112N limenki.
Pre ce biti zrtva ik 103f posto su sve sami mutanti na linij jedini izuzetak je gb.506
 
Vrh