Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 267 95,4%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,6%

  • Ukupno glasača
    280
Reče jedan vozač sa Karaburme da sutra idu na obuku za nove autobuse i da će ići na potez 100

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Jesu im ugradili BusPlus? Ako jesu, uz obuku, mogu se naći do petka na ulicama sigurno, zar ne?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672131#p672131:zufz5edj je napisao(la):
Žika » Pon Okt 21, 2019 9:19 pm[/url]":zufz5edj]
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672076#p672076:zufz5edj je napisao(la):
Somi303 » Pon Okt 21, 2019 6:20 pm[/url]":zufz5edj]Solaris Urbino 18 by Somi303, on Flickr

Kako ga Đorđo mota , mama da ga vidi bila bi presrećna.


Inače desetak Higera je stiglo u Kosmaj i spremi za razbijanje.

Odlično!
 
solecar":2w2gi9bq je napisao(la):
Dugo im trebalo da ga slupaju. :)
Dobih preko messengera, ne znam izvor.
Navodno zakačen u dovoženju.
6112001b6fac23cdd52a8333d2bf4937.jpg


Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
Sto kineski? Vidi se da je zakačen negde, celom dužinom izgreban. Misliš da drugi bus ne bi bio ovoliko oštećen?
 
Jutros na 304 gb 3384

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Na 307 nema ni jedan za sad, ali ni Man nije došao odmah kad je dolazio, a 405 ne verujem za sad

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Svakako nije rešeno snabdevanje delovima. Očekivano je da će delovi karoserije uskoro početi da stadaju i trebalo je zato, odmah nabaviti izvesnu količinu stakala, spoljašnjee signalizacije, rasvete...
Već danas sutra trebaće nešto od toga. Onda taj već razbhijeni postaje donor i nikad ga više ne sastavi i ne podiže.
 
Upravo tako, ne nabave delove i onda čerupaju sa ovog što ne radi, tako rade sa Solarisima i uništili su sigurno 15-20 autobusa od 350k evra.

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
На 22А све сами кинези, изгледа су ФАПови одвозали своје.
 
Дошљак":ng26kmq6 je napisao(la):
На 22А све сами кинези, изгледа су ФАПови одвозали своје.
Možda su ih namerno većinom stavili na kraću liniju za početak. A evo ga 3387 na 304
a289dcb5e792705e6b36c566abbf7d79.jpg


Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
Samo udri i lupaj,niko neće odgovarati,narodno je, znači ničije! Sve će to mi da platimo.
 
Na 307 nema ni jedan za sad, ali ni Man nije došao odmah kad je dolazio, a 405 ne verujem za sad
Имам неки глуп осећај да ћемо ми на 405 опет да извисимо за новајлије иако долази чак 120 Кинеза у Космај, пошто сам чуо да ће расходовати углавном возила старија од 18 година, у шта се за сада не убрајају ни Конекти из 2003., а камоли Мутанти... :bash: Искрено се надам да грешим.
 
Ne vidim razlog za čerupanje autobusa koji je pretrpeo manju materijalnu štetu. Takođe, čisto sumnjam da Higeri neće imati svog predstavnika i svoj servis, a prodali čak 174 autobusa. Vozila su i osigurana na kraju krajeva. I Solarisi koji su u rashodu, uglavnom imaju kvar na nekom od vitalnih mehaničkih sklopova, a nešto ne znam da je i jedan očerupan zbog limarijskih oštećenja. Starija vozila su već druga priča. Pitanje je i ispravnosti popravke većih oštećenja. Japanac 1343 je jedan od onih koji su stradali nakon većeg udesa, a mogao se popraviti za nekih desetak hiljada evra. Srećom, takvih primera nema mnogo.
 
GSP - jer mi koljemo vola zbog kilo' mesa. To moze da im bude parola za novu reklamnu kampanju koju spremaju. Mislim da unistis bus od 200-350 k evra zbog delova od 2-3000 evra to je i u saudijskoj arabiji bahacenje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672230#p672230:we6gkfiu je napisao(la):
Рипањац 405 » Uto Okt 22, 2019 9:25 am[/url]":we6gkfiu]
Na 307 nema ni jedan za sad, ali ni Man nije došao odmah kad je dolazio, a 405 ne verujem za sad
Имам неки глуп осећај да ћемо ми на 405 опет да извисимо за новајлије иако долази чак 120 Кинеза у Космај, пошто сам чуо да ће расходовати углавном возила старија од 18 година, у шта се за сада не убрајају ни Конекти из 2003., а камоли Мутанти... :bash: Искрено се надам да грешим.
I ja imam taj osecaj ,ako vidis nekog pisi bas me zanima
 
Pa 1343 su vratili i sad. Iako mu je ja mislim drugi sudar bio, vraćen je sa Dorcola i radi. Ne znam što se uopšte razmišlja da se neće popraviti ovaj Higer?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=672225#p672225:3quywk29 je napisao(la):
Vinča307 » Уто Окт 22, 2019 8:16 am[/url]":3quywk29]
Дошљак":3quywk29 je napisao(la):
На 22А све сами кинези, изгледа су ФАПови одвозали своје.
Možda su ih namerno većinom stavili na kraću liniju za početak. A evo ga 3387 na 304

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
Mислим да је мало и зарад промоције нових аутобуса, да их виде у центру. А ту је и очигледан контраст са ФАПовима и мутантима који су возили на 22А до јуче.
 
Svuda je isto po tim drzavnim firmama. Eno u Srbija Vozu vec 10ak onih ruskih dizel motornih vozova van stroja, cerupaju se, ni 10 godina nisu napunili.
 
Vrh