Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 244 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,1%

  • Ukupno glasača
    257
@ Kesha
Ни те петљачине око електронике се не могу искључити, као ни различите контроле квалитета за различита тржишта. :wink: Чуди ме како то да се Бамироновим примерцима ништа није десило за ове 2 године (и надам се да ни неће)? :roll: Чини ми се чак да је Арива узела лагероване Темзе које је неко пре вероватно одбио због фелера (претпостављам да је тако зато што се испод види оригинална плава боја), а Бамирон потпуно нове. У том случају, да су паметни, тужили би их им и узели би им последњу пару из џепа, а потом купили нешто квалитетније. Конекте, на пример, а могу и неке МАН-ове, још боље, као ове лепотане из Будимпеште, ја скоро лепши бус нисам видео, били би врхунска и веома адекватна замена за ислужене Citte. 8)
https://www.vt-arriva.hu/vehicle-fleet
Штета што много људи неће да плаћа превоз из чистог хира, посебно средњошколци који имају пара за сва нужна зла (скупоцени телефони пре свега), осим за превоз, јер да није тако, имали бисмо пара за одличне бусеве на улицама. :evil:
 
Meni je bitno samo da Ćurdić ne uzme 307N i biće sve super

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
218М,.оно што Рипањац и Кеша дижу у небеса.

Отокар је спејс шатл међу турцима.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Ma skontao sam da je 218M, nego ciji, koji prevoznik? GSP-ov?

Slazem se da je Otokar dobar, zao mi je sto nisu oni dosli umesto BMC-a, a videcemo da li ce mi biti zao sto nece doci umesto Higera, nadam se da nece :)
 
Garažni broj 185 na liniji 83 stoji trenutno pokvaren kod Starog Merkatora.... majstor podigao poklopac zadnji od motora i već neko vreme čeka pomoć....

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
U Kosmaju situacija nikad nije bila gora, evo danas ceo dan fale bar 2 vozila na liniji 307. Preko leta su sva vozila bila tu i ostvarivali su se polasci i retko kad su slali mutante i fapove, ali ovo sad je katastrofa, busevi fale i šalju teške kršine

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
I 3206 je na 83, ne znam ko je pisao ali se secam da je neko pricao kako ga nema na 83, sa sve uzvicnicima..
 
Pa verovatno ga nije bilo par dana zbog nekog sitnijeg kvara i sad se vratio

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
218М,.оно што Рипањац и Кеша дижу у небеса.

Отокар је спејс шатл међу турцима.
Ја имам своје мишљење, ти своје, и мирна Бачка, нико се не љути, и ја ћу се трудити исто тако да не понављам своје мишљење јер мање-више сви знају какав став заузимам по питању ИК, постоје много важније ствари у животу за које треба чувати живце.
А што се 218М тиче, сигурно није најбољи аутобус на свету, али опет није ни нешто што треба називати најгорим смећем и шкартом. Иначе, ГСП-ов је, чији би друго био, само ГСП има зглобне М-ове... :wink:
 
Kad se već sve vrti oko Ikarbusa
0WBGHTX.jpg

ICf4YGK.jpg
 
Ako se ne varam, ovo čudo na slici se oko 15h na kratko pokvarilo na raskrsnici Bulevara i Ruzveltove, blokirajući šine ka Ustaničkoj. Srećom trajalo je možda 5-10 minuta, barem da ga pomere unazad da ne blokira šine. Osim ako na 5A ima još jedan ovaj model Ikarbusa.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=656310#p656310:p5mpqi3j je napisao(la):
busspoter » Pon Sep 02, 2019 5:12 pm[/url]":p5mpqi3j]I 3206 je na 83, ne znam ko je pisao ali se secam da je neko pricao kako ga nema na 83, sa sve uzvicnicima..
Ja sam to napisao! :)
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=656303#p656303:2z2u0l1y je napisao(la):
predrag1978 » Pon Sep 02, 2019 4:58 pm[/url]":2z2u0l1y]Garažni broj 185 na liniji 83 stoji trenutno pokvaren kod Starog Merkatora.... majstor podigao poklopac zadnji od motora i već neko vreme čeka pomoć....

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
To se desava bukvalno svaki dan na 83
Prekljuce je na Krstu crkao 746
 
Neki 112M skinut je sa linije 307 na liniju 408. Video sam ga sa natpisom "307" na putu za Kragujevac.
 
Danas mi je bio dan ekstrema. Najpre sam se vozio u Solarisu bez klime , na liniji 17 , gde sam prokuvao , a onda kod Opštine prelazim u 75 BMC gde sam se maltene smrzao , koliko je duvala klima , a ja baš na mestu gde direkt tuče u mene , a nemam gde da se sklonim od gužve.
 
Expert":y3cy3l66 je napisao(la):
Neki 112M skinut je sa linije 307 na liniju 408. Video sam ga sa natpisom "307" na putu za Kragujevac.
Hvala na informaciji, možda se 3251 konačno vratio

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
SplashBrotherBG":3i75ao56 je napisao(la):
Danas je na Krstu u 7 i 50 je bila prepuna 83
Bilo je nekih 35-40 koji su je cekali na Krstu
Šta je to čudno za linije u Kosmaju, 307 nije bilo sad pola sata

Послато са Mi 9 SE помоћу Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=656602#p656602:1hddnlsz je napisao(la):
Miroslaves » Uto Sep 03, 2019 11:47 am[/url]":1hddnlsz]Beli volvo sa 511 ofarban u crveno.


Jel onaj hibrid ili stari sa 610? Verujem da je onaj stari, nije dugo ni radio..



Inace evo ga danas #318 na 700..


dq75HBS.jpg


kOExoaG.jpg
 
Mega Bus Lokalo U (или које год да је слово) је поцрвенео.
 
Vrh