Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 267 95,4%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,6%

  • Ukupno glasača
    280
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=625830#p625830:3fzmfexu je napisao(la):
MidnightParkour » 29 Мај 2019, 15:07[/url]":3fzmfexu]Nekad privatnici uzmu 57, ali ovo je bio samo jedan polaznik privatnika u nekoj vanrednoj situaciji. Radili su isto i sa 38 jednom. Isto transproduct maz.
2e73a5b2bbdfb123b253adeb583ae2c0.jpg


Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Ретко се дешава да приватник упадне на 57 а и ако упада углавном је са 50 или потеза 500.
Овај МАЗ је са 58 и није прекомандован, возач је ставио нешто на дисплеј само да не би писао тачан назив линије због путника, то раде још и ТП и Лекон.
 
Aca604":3px67e4j je napisao(la):
Najdzel":3px67e4j je napisao(la):
Juce na 602 bmc imao problem sa vratima na centru Surcina,nisu mogla da se zatvore,valjda zbog senzora...
Iskljucivan vise puta zbog toga, i posle ikarbus ne valja...
Jeste los Ikarbus i ne valja i neka su ga ugasili, prebolece ove decije bolesti i bice to sve okej. Sve je okej dok autobus ne otvara sam vrata i toku voznje, kao sto se desava na ovim poslednjim M serijama. Pa poginuce neko ne daj boze. Da se razumemo zivim u Becmenu i zeleo bih da kazem nesto, srecan BMC svima koji slave pa i meni.

Послато са SM-A600FN уз помоћ Тапатока
Жив је Ик, умро није. Видећеш нове на улици до краја године ;)

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=625669#p625669:2bau24za je napisao(la):
Дошљак » Tue May 28, 2019 7:33 pm[/url]":2bau24za]Какви су утисци? :) На којој линији и да ли је било гужве?

Šta znam, isterao sam ga samo na Ledine iz garaze.
Dobar je, startan, lepo koči, ne nabada ko ik 218m. Unutrasnje ogledalo uzas, losa preglednost. Jedan veliki problem je ključ, mnogo je velik, može kolenom da se slomi a onda ceo volan mora da se menja što mu dođe oko 800E.
 
3251 u kvaru na okretnici 307
a048973bd2cf1c6b27cd10644abc93ac.jpg
a642c918b3191987693f0df32fe0e5de.jpg


Послато са Mi 9 SE уз помоћ Тапатока
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=625864#p625864:4s31e3eb je napisao(la):
Mare111116 » Sre Maj 29, 2019 5:08 pm[/url]":4s31e3eb]
1124 2 meseca bio u rashodu i lično sam iznenađen njegovim dizanjem iz mrtvih s obzirom da mlađe autobuse od njega uveliko rashoduju (980,1285,1289,1290 itd.)

1124 je imao sreću da mu je motor bio OK inače završio bi pre 10 godina karijeru kad mu je pukla prikolica. Donator mu je bio 1131.
 
За линије попут 604, је свако новије соло возило препород, шта се тамо вози, добро је да су људи читави, и да у комаду стижу... Поласци од 13 до 17, који иду до Преке Калдрме су натоварени до саме окретнице, а гађају се са терминима проласка Ласте јер иду до Михаљеваца, Деча, Ашање и Купинова... Тек од 19 када опада интервал на линији, људи је користе у локалу, али последња три из Блока 45 су за зглоб итекако... До скретања за Јаково уме да буде занимљиво! Пре бих ново возило видео, него да ме у покушају одвезе 459 и екипа... Јако лоша возила су на 604 и 605!
 
Od prvog bi trebalo da krenu na 604 da voze novi bmc doduse nisam siguran koliko njih. Nezvanicna informacija tako da nisam siguran ali videcemo..

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
Krenuli su vec.

Послато са SM-A600FN уз помоћ Тапатока
 
3264 на 56. Топлотна изолација нула. Седим код мотора разбија не топлотни талас из мотора. Толико о вашем велелепном Икарбусу икарбусоманијаци.

Послато са ST26i уз помоћ Тапатока
 
Jel te neko tjera da se vozis kod motora i da ulazis u ikare ....
 
Aca604":212fy94m je napisao(la):
Krenuli su vec.

Послато са SM-A600FN уз помоћ Тапатока
Ozbiljno, nisam video

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=626123#p626123:1uw87zi4 je napisao(la):
direktor » Čet Maj 30, 2019 6:23 pm[/url]":1uw87zi4]Jel te neko tjera da se vozis kod motora i da ulazis u ikare ....


Ući će neko drugi , nebitno. Strašno je kad je gužva usred leta.
Što se tiče Ikara jesu za izbegavanje.
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=626143#p626143:12fpjpqo je napisao(la):
Straxa » Thu May 30, 2019 9:49 pm[/url]":12fpjpqo]
Aca604":12fpjpqo je napisao(la):
Krenuli su vec.

Послато са SM-A600FN уз помоћ Тапатока
Ozbiljno, nisam video

Sent from my ANE-LX1 using Tapatalk

2 komada, kako ugradjuju busplus postepeno ih ubacuju.
 
Mislim da bi trebalo početi ovakve nalepnice,za broj sedišta.Pogotovo privatnici.
 
da, na 50 kod privatnika stalno iscupana sedista, ili jos gore polusicupana tako da ne moze da se sedi a zauzimaju mesto za stajanje
 
Пре свега конструкција самог возила идеалног за линије попут 50 и 95 је идеална мера јачина шасије, е ту нема спаса... Када ти на 95 на петој станици од Блока 45 претоваре аутобус, то је идеална мера да ли је каросерија јака за оптерећење, а и сама шасија аутобуса... Ту је Јапанац и Ман прављен у Словенији прешао игрицу... За оптерећење каросерије праве линије на Карабурми су 16, 65 и 95, а на Новом Београду 17, 18, 85 и 88, Земун и не рачунам, јер генералано Икарбус пати од чврстине саме шасије, и каросерије, а и самог вешања, јер гадно уме да буде у приколици на кружним токовима нарочито Општина Нови Београд и Војвођансак, ту спаса немаааа... Само оштећења која чак и путници могу видети у виду лелујања и јурења возила по правцу... Ту је Јапанац непревазиђен, чак и у неку руку Маз и Соларис могу парирати у том делу, а Икарбус нема теорије!
 
Наравно да су ИкарКРШеви за избегавање јер управо зато идем другачијом трасом у школу ових последњих дана па и данас.
 
Na liniji 202 je otpao volan u toku vožnje vozaču u krilo. U pitanju je gb. 786
 
Од ПБ до Максима Горког.

Послато са ST26i уз помоћ Тапатока
 
Djole Pevcanin":2qsd161x je napisao(la):
3264 на 56. Топлотна изолација нула. Седим код мотора разбија не топлотни талас из мотора. Толико о вашем велелепном Икарбусу икарбусоманијаци.

Послато са ST26i уз помоћ Тапатока
Ajde molim te nas batali više. Ja trenutno u pogonu Zemun pravim IK-112M od blata, a ti zaobiđi Ikarbus jednostavno. Po ceo dan samo kukaš, shvatili smo te više, preko glave si mi se popeo.
 
Прави шта да ти радим.

Послато са ST26i уз помоћ Тапатока
 
Jednostavno bus ne valja i to je činjenica. Praviš ga od blata samo iz razloga što ima grejanje i klimu, a to je u Zemunu misaona imenica za ostale buseve, kod nas u Kosmaju bar imaju Connecto busevi
 
Vinča307":bsypekkb je napisao(la):
Jednostavno bus ne valja i to je činjenica. Praviš ga od blata samo iz razloga što ima grejanje i klimu, a to je u Zemunu misaona imenica za ostale buseve, kod nas u Kosmaju bar imaju Connecto busevi
Правићемо ми Необус од блата...
 
Vrh