Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 278 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,1%

  • Ukupno glasača
    293
506 на 405 јел то једино нормачно што имате?

Послато са ST26i уз помоћ Тапатока
 
Шта нажалост па зрео је за расход...

Послато са ST26i уз помоћ Тапатока
 
Al je svakako bolji od mutanta, nije mi dobro kad neki dođe na zamenu na 307.
 
Дође ти на исто јер је Н серији ремонтована само каросерија што значи да то го*вно остаје тешко њесра након ремонта. Да је ремонтована и механика тј. комплетан мотор и мењач евентуално вешање и шасија + исправљање најосновнијих и најједноставнијих грешака попут кутије уместо кабине, ретровизора и унутрашњих огледала па и да кажем да је супер одрађено. Радници у фабрици су намерно грешили и зато испаштамо ми и возачи.
 
Putnik zbog retrovizora i kutije kabine.
Ja veće gomile gluposti nisam davno pročitao, pod kategorija imaju za kirbi usisivač, sem bicikla nisu ništa vozili i znaju kako je teško vozačima. Pogotovo ovo danas što vozi, kakva su to preseravanja o vožnji i šta bi trebalo kad bi trebalo, pre deset godina zidali kabinu od kartona da ne promrznu noge, klime imali u januaru i sad ovo ne valja.
Od senzora imali branike, kad pukne znači, ne može dalje, danas kojekakvi, od zaglavljivanja u vratima, preko kamera u vratima, ovog onog.
Nije taj ik ništa posebno, niko ga ne veliča, ali pojedini bez života, po ceo dan sede i izmišljaju neke gluposti, kako bi eto oni pljuvali nešto. Ma najlakše je naći mu 1001 manu, kupiš nov autobus iz Mana, Setre, pa izbaci neku grešku, neki problem, niko ne diže toliku buku oko toga.
Remontovati N seriju mislim da nema smisla, čak i ova iz 2012 je previše unakažena, bolje je sačekati godinu, dve kupiti nešto kvalitetnije, ali i to je uzalud, obzirom da se filozofija poslovanja ne menja, a vozački kadar, kao i ostali je svakog dana sve gori i istrošeniji.

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
BMC a ima samo 1780km
74c4bb14e7c3704f2d67ebed43a878a0.jpg


Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока
 
Umesto da teraju direktno za Smederevo oni ih proslede Kosmaju.



trebali su odavno ovako

 
Mrtva trka koji je grbaviji :laugh: Šta znači ovo i od kad je slika?Ma otići će oni na otpad čim im stigne još malo BMC
 
Trebali odavno. Sliku mi je poslao ortak , mislim da je od danas.
 
Mare111116":3slhzuc5 je napisao(la):
Mrtva trka koji je grbaviji Šta znači ovo i od kad je slika?Ma otići će oni na otpad čim im stigne još malo BMC
Znači da su prebačeni u Kosmaj. Kad sam čuo da će biti prebacivanja buseva po pogonima, nisam očekivao ovo.

Послато са Mi 9 SE уз помоћ Тапатока
 
Šta će njima ove krntije nadam se da ih neće prebaciti jer im tu nije mesto.
 
Е нека су Космају послали 453, 459, 464 и екипу... На 603, 604 и 605 је мртва трка да ли ће људи стићи у таквим ћакијама... Тужно ми је кад то видим, у чему се становници на тим линијама возе... Само још да посеку 1283, 1287, 1292, 1300 и престанак мучења више! И наравно 1124 који се мота на том потезу, јер без таквих кршева не може!
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=626504#p626504:ifo40wyb je napisao(la):
Miroslaves » Sub Jun 01, 2019 9:44 am[/url]":ifo40wyb]Ik 218m sa nbgd dati u zemun, 3263 vidjen na 73.
Znači onaj što je rekao da cela M serija ide u Zemun je bio u pravu. E sad da li idu i Kosmajevi ik 112M i Le
 
ЛЕ-и готово сигурно остају у Космају зато што је Космај једини погон специјализован за одржавање аутобуса са Мерцедесовим моторима. М-ови, нажалост, иду. :cry: Пази кад неки од ових новобеоградских шпорета са горње слике затекнем на 405 за неки дан... :bash:
Зна ли неко да ли то Кинези стижу и пре септембра? :)
 
Pa Kinezi treba svi da dodju do kraja septembra koliko sam pročitao, a da svi dodju u mesec dana previše je. Ja ih očekujem ranije, dolazice kao i BMC ovako u serijama..

I takođe mislim da ce LE ostati u Kosmaju, jer ovde nemaju u Zemunu sta da rade.. Najbolje im je da ih spakuju na poteze 300 i 400 za sta i jesu pravljeni, sto ce verovatno u učiniti kada dodju novi busevi i u Kosmaj. Tamo ce Zemun ostati ceo u Ikarbusu...
 
E pa nadam se da će sve iz Le serije da stave na poteze 300 i 400, ali mislim da se to neće desiti, nego da će ostati tu gde jesu, a da će samo dodati Higere gde su bili 112M
 
Почео почетак краја 3260-3264 пошто су пребачени у погон Ђубре(Земун).3260 данас на 15,3262 на 73 а 3264 на 706.
 
I 3263 je bio na 73, ne znam samo kad ce ostali biti prebačeni...
 
Verovatno se čeka ostali Bmc autobusi, a čekaju se higeri da prebace buseve M serije iz Kosmaja i Karaburme
 
Грбави ће бити послати у Земун. 3267, 3269, 3284 и 3285 су грбави сачувај Боже колико. Опљујте ме икарбусоманијаци и реците како је то нормално и безбедно за путнике. На сва 4 је пала висина приколице.

Послато са ST26i уз помоћ Тапатока
 
Znaci profilisu se pogoni po vozilima... Kosmaj ce biti Higer i Konekto, Zemun ce biti Man i Ikarbus... a gde idu novi zglobni uz Ikarbusa sto stizu do kraja godine?

Sent from my SLA-L02 using Tapatalk
 
U Zemun , ako je sudeći po ovome vezano za unifikaciju voznog parka po pogonima.
 
Vrh