Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 279 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,1%

  • Ukupno glasača
    294
IMG_1990.png
 
Ja bih voleo, fin bus i još sigurno jeftiniji od Higera zbog uvoza iz komšijske zemlje.
 

Prilozi

  • F9A57C6B-8C35-4BD4-A36C-75A1AD8E2949.png
    F9A57C6B-8C35-4BD4-A36C-75A1AD8E2949.png
    320,3 KB · Pregleda: 91
Kakva slepacka politika, unistise naseg Ikarbusa a hvale su tudjim smradom, je**** ih struja.
Шта се дешава са нашим Икарбусом какво је стање јел постоји фабрика идаље јел производи?
 
fabrika postoji formalno samo kao zgrada, ikarbus kao firma u stecaju vec godinu dana, sluzi im kao servis za higere. mozda u nekom trenutku i bude nesto, ali se najavljuje da ce se tamo sve poravnati za buducu gradnju, tako da je pitanje sta ce biti.
 
Vesić je najavljivao da će Kinezi krenuti tu da proizvode električne autobuse, ali kako smo krenuli neće toga biti skoro.
 
Ikarbusove hale se izdaju kao magacinski prostor, sem za servisiranje Kineskih krseva, a parking koristi Barbados travel. Firma je zvanicno u stecaju, hale su puste i prazne, sve je ocisceno i rasprodato kao sto sam vec pisao. Radnici su svi otpusteni.
 
Хоће ли можда овом реорганизацијом у превозу приватници имати неке зглобне аутобусе колико знам од 2016 само гсп држи зглобне линије?
 
Jedno glupo pitanje. Zar 105L sad ne ide Zrenjanincem kao 85 ka Zemunu? Otkud opet u Borči? Inače, genijalna numeracija, svaki put im se sve više divim. Treba imati IQ u minusu pa ostaviti ovu numeraciju za praktično novu liniju.
 
Jutros sam bas video solo Citara, linija je bila 105L. Isao je Pupinovim u smeru ka Borci.
 
Nešto si verovatno pomešao 😅
Svi ispravni Citari su na potezu 600, sad sam proverio, a inače odatle ne mrdaju
 
Imaće Strela (52, 73, 88, 101, 704, 706, 707), Niš ekspres (56) i CLC (511). Ostali teško.
А јел су све линије где су зглобни аутобуси одвојене или има неких где иду и зглобни и соло?
 
Vrh