Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 246 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 13 5,0%

  • Ukupno glasača
    259
Svakako je bolje stanje nego sa Higerima, čak je i dobro što su osmislili da se šihte u drugom delu pretvore u jednosmence
 
Боље не може бити, само 10 возила за линију која треба да има бар 13 и то зглобова. Ко гледа 53 као испомоћ 23 тај није нормалан.
 
Da li je neko primetio da več neko vreme autobusi na stajalištima signaliziraju sa sva 4, a ne kao do sada desnim migavcem? Zna li neko o čemu se radi, jel to neka promena saobraćajnih pravila ili šta?
 
Ovako nesto kinez
IMG-0c6d064275f06150bf4b6dd3d97fcdc6-V.jpg
 
Боље не може бити, само 10 возила за линију која треба да има бар 13 и то зглобова. Ко гледа 53 као испомоћ 23 тај није нормалан.
Ništa manje od onoga ko smatra da je 52 za solo vozila. ;)
 
Na šta liči taj 3247 to je da Bog sačuva…
Zemun stvarno i treba ugasiti, ispade posle svega Kosmaj najbolji pogon.
 
A pre 602 par godina radio na 606 po ceo dan, tamo je nabio ozbiljnu kilometrazu, a put za Grmovac je užas živi, sve rupe i džombe... sad su ga renovirali po ko zna koji put.. Ne ide da Strela raskanta svoje buseve po lošem putu 🙃
 
kad pričamo o potezu 600, meni žao što citari idu za kg...uspeo sam se provozati svim novim autobusima i nekako su mi ubedljiviji i od cobri i od solo connecta...
 
A pre 602 par godina radio na 606 po ceo dan, tamo je nabio ozbiljnu kilometrazu, a put za Grmovac je užas živi, sve rupe i džombe... sad su ga renovirali po ko zna koji put.. Ne ide da Strela raskanta svoje buseve po lošem putu 🙃
Tako su uradili i sa 602, odnosno Vinogradska ulica koja joj je većina trase "rekonstruisana" je pre mesec-dva, tako da se ni tu ne da Streli da raskanta kombije. Pre toga je za ulica bila ulica sa najviše rupa u Beogradu što se pisalo i u vestima.
 
Stigao sa Prokopa. ;)

Na kojoj liniji radi trenutno?
Ovo jutros je bio polazak na liniji 305.

Iznenađujuće,bio je pre nekad na šihti, ovo je redovan polazak, e sad, da li je upao jer je Higer vozio zbog kvara, nisam proveravao.
Ali u poslednje vreme su n serije tu prisutne često na #300.

Nije bilo problema u vožnji sa njim jutros, bar kad sam ja išao.
Bolje deluje svakako od nesrećnog #210 😁
 
Vrh