Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 279 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,1%

  • Ukupno glasača
    294
Није још исечен. Не ради доста дуго.
 
Moj prijatelj je u aprilu 2018. u GSP Novi Sad dobio novog IkarKRŠINEbusa. :D

prvi utisak

Malo je ljigav na volanu nije kao Solaris direktan ali j.ebi ga šta ću mu ja. :D
Ovaj Ikarbus mi je sav nekako u debalansu, raspored težine nije dobar, odma se ljigavi, uvija kroz krivine i skretanja.
Imamo mi Volvoe isto motor pozadi ali buraz nema da ljulja ili bilo sta.

Dalje utisak za Solarise
Naši Solaris prešli već po 700.000 za 5-6 godina.
Najbolji, samo što to naši ne održavaju kako treba pa se kvare. A ceo bus kao nov, samo se sedišta pohabala.
Utisak vozača Solaris 10 Ika Zemun 2+

i ovih dana agonija sa novim i u garanciji IkarKRŠEM počinje

Ovaj moj novi (posle 9 meseci i 80 000 km) trosi 20 litara ulja dnevno i oko 15 litara antifriza ?????? Ma đubre obično, troši na kompresorima, 3 motora zveknula jer je kompresor promešao vodu i ulje. A ovi naši neće da menjaju kompresore jer je oko 1000€ (a vozilo u garanciji), a da bi skinuo komoresor mora da se seče šasija ili da se izvadi motor. Ma teško đubre od busa.
Dali mi 7 godina stari Croswey, buraz prešao je 600.000 ide kao lud, mnooogo bolji od onog g.ovneta Ika. Dobar je volan bolji od nove ike, unutra je sve celo samo je prljavo.
Putnicki prostor je dobar! Jako su dobri i za vožnju i za upravljanje.
Bolji je od ike za 3 koplja ispred, a i od Volva.

IVECO Crossway

Pogledajte prilog 4Pogledajte prilog 3Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
 
484 црко у Топчидерском парку, а 1194 код Сајма. 2 возила мање на 3А чему служе Солариси двосменци који не раде викендом?
 
Браво, одличне слике!
Јеси ли данас сликао? Питам да знам кад је 1000 био на 27.
 
Ova prva, Solaris, podseti me perioda pre 6,7 godina, srednja škola, pre škole tu na slikanje, neke prve slike tu sam napravio.
Inače, sve pohvale za fotose :)

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=599636#p599636:2bwah53a je napisao(la):
Žika » Sat Feb 02, 2019 2:43 pm[/url]":2bwah53a]Moj prijatelj je u aprilu 2018. u GSP Novi Sad dobio novog IkarKRŠINEbusa. :D

prvi utisak

Malo je ljigav na volanu nije kao Solaris direktan ali j.ebi ga šta ću mu ja. :D
Ovaj Ikarbus mi je sav nekako u debalansu, raspored težine nije dobar, odma se ljigavi, uvija kroz krivine i skretanja.
Imamo mi Volvoe isto motor pozadi ali buraz nema da ljulja ili bilo sta.

Dalje utisak za Solarise
Naši Solaris prešli već po 700.000 za 5-6 godina.
Najbolji, samo što to naši ne održavaju kako treba pa se kvare. A ceo bus kao nov, samo se sedišta pohabala.
Utisak vozača Solaris 10 Ika Zemun 2+

i ovih dana agonija sa novim i u garanciji IkarKRŠEM počinje

Ovaj moj novi (posle 9 meseci i 80 000 km) trosi 20 litara ulja dnevno i oko 15 litara antifriza ?????? Ma đubre obično, troši na kompresorima, 3 motora zveknula jer je kompresor promešao vodu i ulje. A ovi naši neće da menjaju kompresore jer je oko 1000€ (a vozilo u garanciji), a da bi skinuo komoresor mora da se seče šasija ili da se izvadi motor. Ma teško đubre od busa.
Dali mi 7 godina stari Croswey, buraz prešao je 600.000 ide kao lud, mnooogo bolji od onog g.ovneta Ika. Dobar je volan bolji od nove ike, unutra je sve celo samo je prljavo.
Putnicki prostor je dobar! Jako su dobri i za vožnju i za upravljanje.
Bolji je od ike za 3 koplja ispred, a i od Volva.

IVECO Crossway

Pogledajte prilog 4Pogledajte prilog 3Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
file.php

file.php

file.php

file.php

file.php
Жико, увек си добродошао на 604, 605 и 610, а неретко 602 и 601 да видиш какве ћакије возе... Колегинице моје са посла, она ђубрад из 2017 зову успињачама, највише због катастрофалног степеништа које није обезбеђено неким шипкама или гелендером према последњим вратима, а и није ми јасно, ко ради целу конструкцију гелендера у Икарбусовим аутобусима задњих 10 година? Да ли је могуће да су се шипке на овим ђубретима расклимале, а нису ни две године на улици? Опет понављам, последња врата Икарбусове М серије су толико непрактична, крајње опасна и катастрофална пре свега што немају неки гелендер обезбеђен целом дужином, јер свако нагло кочење повлачи са собом нежељене и крајње ризичне последице! И још једно питање, зашто и због чега Икарбусови радници штрајкују? Шта им треба сад?
 
becks89":5ff0vkrq je napisao(la):
Ova prva, Solaris, podseti me perioda pre 6,7 godina, srednja škola, pre škole tu na slikanje, neke prve slike tu sam napravio.
Inače, sve pohvale za fotose :)

Poslato sa Huawei Honor 9 uz pomoć Tapatoka
Једну твоју фотке одатле сам и имао у глави кад сам фоткао ;)

Послато са SM-G960F уз помоћ Тапатока
 
Opet gasparijus oko stepenica na zadnjim.vratima zamisli i kod zlocastog mana isto tako ....
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=599747#p599747:3b0hqyjq je napisao(la):
Gaspar18 » Ned Feb 03, 2019 1:10 am[/url]":3b0hqyjq]
Жико, увек си добродошао на 604, 605 и 610, а неретко 602 и 601 да видиш какве ћакије возе...

Kao da sam bio. Vozio ortak , oduševio se. Kaže zeznuto na okretnici uveče, nema žive duše samo divlje životinjke.

Pogledajte prilog 11
Pogledajte prilog 10Pogledajte prilog 9Pogledajte prilog 8Pogledajte prilog 7Pogledajte prilog 6Pogledajte prilog 5Pogledajte prilog 4Pogledajte prilog 3Pogledajte prilog 2Pogledajte prilog 1
 
ИкарКРШ није безбедна рикшетина јер аутобус сигурно није него кантурина, ни за возача, путнике, механичаре који морају да одржавају тај отпад итд. По мом мишљењу одавно су они требали да иду у стечај. Агонија је готова!
 
Не, само одоше у стечај и сад им следи социјални програм.
 
Sad ce da rade sa kinezima ziv je ikarbus umro nije slavice se 100 rodjendan u inat svima ...
 
IKARBUS trenutno nema: vlasnike i radnike, koji bi se pozabavili proizvodnjom vozila. Vozila treba da se prave od plemenitih materijala na kvalitetan način, a ne od plastike da bi nakon dve godine bila isečena.
 
Не, има Фојтовог тро или четворобрзинца као и остали ИкарКРШеви 201.
 
Vrh