Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 257 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,8%

  • Ukupno glasača
    270
502 zvekete motor. Tako da neće ga biti jedno vreme.
Halo Bing sve zna.
 
Поред 502 је 457. А 464 је мало напред у ламели која није до ограде.
 
Ви озбиљно овде бркате појмове овде... Није исто кад пустиш крша на 88, 17 и 18, где се испадање неког поласка и не осети у шихти, замисли пошаљеш крша на 603 или 605 где је интеравал преко 25 минута, и где није свеједно где је у квару... Или исто примера ради пустиш трулог 1012 на 95 и пустиш га на 106 где аутобус иде једном у пола сата... Не треба се таквим стварима играти, а опет свима треба квалитетан возни парк на линији! Карабурми у овом тренутку фале нископодна соло возила за линије попут 202, 107 и 102... Док на Новом Београду нископодни су прекопотребни од 7 до 16 када је ударни период на 82, када су највеће посете гробљу на Бежанији...
 
962 definitivno najveći krš na nbgd
IMG-20190129-111133.jpg

Onda su mi dali 483 koji je takođe krš
IMG-20190129-140749.jpg
 
Koji je kriterijum da ti je dobar ?
Savet , čuvaj zglobove, kolena naročito u tim kantama. Kroz tu šugavu haubu bije kao tornado u kabini vozača. Ne znam koliko godina imaš ali ni ja u početku nisam ništa primećivao dok sad časkom dođe do upale. Davno kad su temp. bile u minusu vozio sam u majcama kratkih rukava a sada da otvoriš pozor u prikolici osetim.
Najbolji test kad padne mrak digni haubu upali lampu pa ćeš videti koliko svetla prodre u kabinu.

Jedina korist, mada mislim da je rađeno sa namerom da se smanji bela kuga je ta da reproduktivnim organima muškarca prija hladnoća pa je iz tog razloga napravljena šugava kabina na promaji. :D :D :D
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=595177#p595177:1wmwqbeh je napisao(la):
Miroslaves » Pon Jan 14, 2019 7:19 pm[/url]":1wmwqbeh]I na kraju 3023 koji teže nadruka ali ide lepo, dobar busić, prešao oko 550.000
IMG-20190114-153931.jpg
Moj redovan bus. Kolega i ja se trudimo da ga odrzavamo koliko je god to moguce, ali problem je sto ne moze sve da se resi zbog nedostatka delova. Cesto ima problem ujutru - da digne visinu prikolice, a tokom dana zna da mu padne prednja visina i pali crvenu lampu, kvar vrata i cesto nece da ih zatvori zbog loseg ventila, kvar EBS-a, greska menjaca.... Kad bi se trajno otklonili ti kvarovi - bus je savrsen...lepo ide, lepo greje.
 
Meni je dao 3063 pre par dana isto nije hteo da digne prikolicu a nije bio minus već 3, 4 stepena.

Inače od nedelje sam na 601 :)
 
Nema veze temperatura sa dizanjem jastuka, na tim autobusima strada tzv modulator / ima sva osovina.
 
Е супер ако си на 601, виђаћемо се онда. Истерај некад нешто старо рецимо тај 1283 или неки Н :D .
Успут, што мењаш линију?
 
[url=http://beobuild.rs/forum/viewtopic.php?p=598970#p598970:125r74m4 je napisao(la):
Arsa » Sre Jan 30, 2019 8:11 pm[/url]":125r74m4]Јел 3023 2/88 две смене? Или 2 и по?
Dopuna - smena - smena.
 
Почетком месеца је био на 604 и 605, баш се види да је чуван, затегнут ко праћка... Мада можда грешим душу, из моје перспективе човека високог скоро 190цм, делује ми као да је Јапанац бољи за вожњу, а обзиром да сам мршав, и да ме врат убија, јапанац у том случају има бољу прегледност него Соларис, или ме инсект мој вара(Икарбус и не рачунам)!
 
Gde lošiji sine ide ko metak, dizao je temperaturu danas nešto pa sam morao da isključim a imao je vode i tečnosti.
 
Aa ok onda sam ga izgleda pobrkao sa 1338 on baca mnogo dima a to ne volim da vidim cak se i neki auto nabio u njega prošle godine.Da li su sredili izduvavanje na 1338?
 
Vrh