Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 250 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,9%

  • Ukupno glasača
    263
1359 gubi vazduh, zato je isključen juče. Čeka red za popravku.
IMG-20190109-143009.jpg

1338 odradio krug puklo crevo vazduha
IMG-20190109-135535.jpg

1301 pokojni
IMG-20190109-143054.jpg

1295
IMG-20190109-143105.jpg
 
Предивно...све покварено и све вучено. И оно с ремонта први дан цркло.
 
Ево две неедитоване, штрокаве слике 410 после дужег времена поново сам га видео на свом редовном поласку на 704. Рекао бих да су му продужили регистрацију, значи има наде за њега. Не изгледа труло, бар не овако споља.
Поздрав за возача који ме мрзи јер му сликам бус :lol:
 
Лепо, баш лепо ко и овај гсп што баца аутобусе ко коштице од трешања. Икарус некад била фабрика све су правили и авионе, после аутобусе који су били буквално само што не авиони, затим Икарбусом су дошла просечна возила, па отпад возила да бисмо дошли у ситуацију да ће врв бити кинеска фабрика шрафцигера и помоћних делова...
 
Propadali su i veći pa je svet nastavio da živi.
Bar će vozačima i mehaničarima da svane.
 
Ziko bojim se da u ovoj zemlji uvek moze gore, tako da se ne nadamo previse
 
Kinezi opet ulaze u Ikarbus nije li to već bilo nekoliko puta?A da jeste,pred izbore tako će i ovaj put :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol:
 
Има ли неко слике покојног 1109, ја имам нажалост само једну своју и једну или две туђе. Ако неко има нека пошаље, нећу качити нигде.
 
Zasto 1359 srednja maska naopako i prikaceno tablice bzv od ova dva ispod sastaviti bar jedan ...
 
Колико ја памтим на 1359 је увек некако та маска била окренута безвезе. Искрено то ми је најружнији аутобус у гсп-у. Солариси су ми преружни и не волим их, код њих готивим само ћириличне дисплеје посебно натпис коњарник :lol: , али овај 1359 ми је ружнији и од солариса. 755 рецимо је лепше урађен него овај и није се до сад покварио. Овај оде први дан...
 
Kvario se 755, i to isto kad je izasao na ulicu, radio na 305 cini mi se... Ovi na farbanju nista nisu promenili na 1359, kako je otisao, takav se i vraća... Bar je prepoznatljiv i unikatan po nečemu ako nista drugo.
 
Бар ти се остварила жеља да имаш прилику да га сликаш полураспаднутог кад ти наиђе. Нисам знао за 755, морам да се распитам.
 
Večeras je 755 na 303, ne znam hoce li se tu zadrzati, iskreno ne verujem... nije to taj 1359 kao sto je bio, ono je bilo pravo čudo kako je sve sklepano, vise mi se svidja zuti i onako je lepši za fotkanje svakako, sad je sve iste boje, nema ogrebotina i ostalih stvari... jedino sto mu je ostalo kao i ranije je da se raspada i da se kvari :)
 
Ја лепо кажем жути кршеви су закон! Ма каква седишта била, да је распад и да је излупан, ваља. Надам се да ће потрајати и поново се уништити. Иначе има ли на 303 неки старији од 755?
 
Na 303 koliko znam rade mutant, konekto, 112M gb 3254 i bucni 493 :)
 
Na 303 rade povremeno MB O345 Connecto, IK-103F, IK-103, IK-112M i FAP A.537.
 
Е супер, доћи ћу један дан да исликам онда. Пре једно 3 недеље био је и #2 :D
.
https://www.blic.rs/vesti/beograd/gsp-o ... ih/91r1qvh

Ја сам до пре неких пола године улагао наду у Нбгд, али пошто су ово већински њихове линије изгледа да и они постају као Космај и Земун. Тужно стварно :shock:
 
Ако буду у стању да опслуже те линије јер на 88 већ месецима а ево у последње време и на 17 излазе соло возила.
 
Ваљда ће бити претумбавња међу погонима кад 600 преузму приватници.
 
511 сам готивио баш, било би лепо искрено. мада и ови бусеви на 511 сада су супер, то је једина приватна линија која по мени има неки ред вожње који се поштује.
 
Vrh