Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 284 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,0%

  • Ukupno glasača
    299
vdl1.jpg


vdl2.jpg


vdl4.jpg


vdl6.jpg


vdl5.jpg


vdl7.jpg


Odlicno izgleda!
 
Sviđa mi s plavo-beli displej a i ova kombinacija tamnih stakala i bele boje najviše ide,ne znam kako bi izgledao sa žutom.. :kafa:
 
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

JA bi zeleni,ova zuta ga upropasti
 
Crvena ili zuta,vreme je da se ratosiljamo tih komunalnih boja(zute i narandzaste)
 
amm8990,

Jedan + za probno farbanje! :D


Delija,

+ za prezentaciju. :)


Superishka je busiTJ, ne mogu da dochekam! Hocu odmah sutra da se prevezem u njemu! :laugh:


:gobb: :gobb:
 
Ja sam potpuno za NOVI IZGLED autobusa gsp-a ...konkurs ponude i idemo,ima kreativnih ljudi ... al sta znacu dizajneri,kada dovati to "kreativna radionica" gsp dizajnerske skole
 
Bojane,

moram i tebi jedan +, da ne shkrtarim. :laugh:


Super su vam foto-montaze, eto sta ti je chudo od savremene tehnologije, sve probas na rachunaru pre nego sto pustis iz fabrike. :D


Delija,

podrzavam! Ta tamno crvena rules! Mocno! :gobb:
 
Ipak mu žuto-plava najbolje izgleda također i crvena... :kafa: Hvala na trudu svima što ih ofarbaste.. :rolleyes: kad razmislim .najbolje je da ceo vozni park bude crven,uključujući i vozove..
 
koliko ima autobusa na 26? malo pre sam kod mene u Jerkoviću video 3 na okretnici, plus dve su stigle jedna iza druge (Japanc i zglobna), nekih 5 minuta kasnije su prošla još 2 Japanca i par minuta posle jedna zglobna
 
Beograd bi trebalo da nabavi ovakve autobuse za GSp i nema potrebe za saobracajnim guzvama i novim mostovima plus mozete turisticki da razgledate Beograd sa reka.. :laugh:
Parlament_with_bus_on_Danube.jpg
 
Ako nam trole prokisnjavaju,veoma je moguce da ce busevi da nam propustaju ako budu ovakvi a to se ne bi dobro zavrsilo...
 
Ovaj u Budimpešti je zamalo potonuo jednom (čuo ja od nekih prijatelja koji su bili na probnoj vožnji)...
 
Vrh