Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 272 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 14 4,9%

  • Ukupno glasača
    286
То је бус за "ластине" линије, зоне 3 и 4, а не за 39 ... ментоли из ГСП-а и Дирекције. Ментоли.
 
stf":2bn545ew je napisao(la):
То је бус за "ластине" линије, зоне 3 и 4, а не за 39 ... ментоли из ГСП-а и Дирекције. Ментоли.
Ne , to nije autobus za Lastine linije ili linije sa poteza 300 i 400 , to je autobus za promociju lika i dela Aleksandra Vučića i SNS. Bliže se izbori ...
 
solecar":1x5kbc81 je napisao(la):
stf":1x5kbc81 je napisao(la):
То је бус за "ластине" линије, зоне 3 и 4, а не за 39 ... ментоли из ГСП-а и Дирекције. Ментоли.
Ne , to nije autobus za Lastine linije ili linije sa poteza 300 i 400 , to je autobus za promociju lika i dela Aleksandra Vučića i SNS. Bliže se izbori ...

Знам ја да је нови бус убачен на градске линије због предизборне промоције, али господа која саветују премијера не капирају да је овакав вид промоције заправо - антипромоција. Пошаљеш људима нови бус да се још више малтретирају. Невероватно. Зашто си га онда који мој онда платио?
 
Bulbulderac17":8id4nu15 je napisao(la):
"Solaris" strog, velike pare za prefarbavanje
Фарбање народа нема цену. За та дају колико год треба - народних пара.
 
Дајте Икамерце овамо да нам се разведи мало . :lol:

302 јурца за 303 у атару Болеча.


2d842sp.jpg
 
Колико год волео бетмена у покушају (#297) тешко ће стићи моју тројку у оваквој поставци :dil:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=SPaIq_zKjKA[/youtube]
Снимак је и настао на тој деоници :vops:
 
Mila majko, duša me boli kad vidim ovaj 297, kakva je to limuzina bila u Zemunu, znači svaka sijaličica mu je radila, radio je na tadašnjem osmom polasku, imao redovnu posadu i bio je auto oko koga su se tukli u garaži, onda dadoše ovim slepcima i gledaj na šta liči... Da ih čovek strelja i da mu žao ne bude... Zamisli sad Ikamerc koji je 5x lošijeg kvaliteta sa tim održavanjem, biće gori od M i N serije zajedno...
 
Не раде сијалице, штрокав, екстремно бучан и нема топлотну изолацији..
Наставити по жељи:
 
Jedan od vozača se žalio i na probleme sa pritiskom. Pominjao je da je zakucao na 12 bara.
 
Možda su instrumenti poludeli, retko kad se desi da može i da nadruka preko 10... Mada, kosmajci su to, ništa se ne sme isključiti ;)
 
Crveni "Solarisi" bez garancije?
N. V. | 09. oktobar 2015. 23:59 | Komentara: 0

Farbanje vozila javnog gradskog prevoza, kako GSP tako i privatnih prevoznika, uveliko u toku, glavni problem predstavljaju poljska vozila.

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74. ... -garancije

Procena je da će ova akcija po vozilu koštati do 1.800 evra, dok je cena za "Solarisove" čak 5.500!
 
Joca28":1x2t5now je napisao(la):
Crveni "Solarisi" bez garancije?
N. V. | 09. oktobar 2015. 23:59 | Komentara: 0


Ово је један од разлога због чега сам баталио поједине новине да читам! Тотално изгубљен наслов у односу на чланак. Само бомбастично , скандално , сензационално... :bash:

Sa "Solarisovim" autobusima imamo problem zbog garancije, ali to nije nemoguće srediti, samo treba razgovarati s njima da se farbanje obavi na kvalitetan način, da ne bismo izgubili garanciju - kazao je Mali.

Није могло рецимо "Фарбање Соларисових аутобуса могло би да доведе до губитка гаранције?" ако су већ желели то да назначе за 'телигенцију која прочита само наслов? ... Ама јок... Само скандалозно , таблоидно и апокалиптично! Фуј! :violina:
 
Koliko sam ja ispratio tu pricu oko farbanja Solarisa, gube garnaciju na farbu i karoseriju, na mehaniku ostaje. I tako ce najverovatnije i biti, i dalje ce se limarski zahvati raditi u Pancevu u Autoremontu Pivasevic samo van garancije.
 
Upitan zašto ne funkcioniše internet u autobusima GSP-a u kojima je ugrađen, Mali je rekao da je jutros imao sastanak o tome, da internet funkcioniše i da je preuzimanje podataka "u porastu".

- Imamo eksponencijalni rast preuzimanja podataka u 450 autobusa.
Internet generalno radi - rekao je Mali i dodao da ako internet ne funkcioniše u nekom pojedinačnom autobusu to treba prijaviti.

Ja u koji god autobus da sam ušao u nijednom nije radio internet...
 
Kako ovaj ima normalne prozore, a ne one na kipovanje koji su sranje.
 
Zato što ovi ne mogu da se zaključaju, i st*** ne ume da koristi takav autobus, pa bi leti hladili Beograd, umesto autobus...
Elem, u poslednjih nekoliko dana, sve više ih je u kojima zaista radi, baš sam testirao kad izvalim da ima nalepnica jel radi...
 
Od 10 vozila koje u toku dana promenim tek mozda u jednom radi net. Cak su i u katice ubacili kao wi fi al ne radi. Jos su znak zalepili za plafon, pa sam nesto bio zamisljen i slicajno snimim nalepnicu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Od 10 vozila koje u toku dana promenim tek mozda u jednom radi net. Cak su i u katice ubacili kao wi fi al ne radi. Jos su znak zalepili za plafon, pa sam nesto bio zamisljen i slicajno snimim nalepnicu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh