Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 272 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 14 4,9%

  • Ukupno glasača
    286
20150927143035.jpg

20150927143040.jpg


odrzavanje obratiti paznju na klimu prosla sezona fale djelovi
 
Posto ovde nisam primetio tu informaciju, ajde da napisem: po forumima kruzi prica da je gb3204 prokuvao i izbacio vodu na putu od Ikarbusa do skupstine, a na drugom ''Mercedesu'' je otpao nosac trecih vrata. Eto nama nove N serije. :D
 
Pre dva dana su ih provezli samo kroz Kosmaj, da ih vide valjda kosmajci i vratili u Ikarbus da ih pokrpe :D
 
Bolje da ih ikarbus drzi sve dok traje garantni rok od 2 godine a kosmajci samo da ih voze
 
Pa šta da ih drže, kad će i onako svake nedelje ići tamo...

Nego, nikako da stignem na računar da okačim ovu fotografiju. Inače, nastalu 21.9. 2015. godine, nešto posle oko 14:30, okretnica Medak III, garažni broj 3079, vozač sa kantom i onim džogerom briše bus, stvarno mi je bilo glupo da pređem i da pitam jel mogu da ga slikam, radi se o mlađem momku, redovan je na 18, pa ako neko ne daj Bože hoće da nagradi ovako vrednog radnika, imaju tu svi podatci...
dsc7559.jpg
 
ikarbus ne pravi svoje motore tesko da nije njihova greška ako neko prokuva.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
MilisaV":3xo1a094 je napisao(la):
ikarbus ne pravi svoje motore tesko da nije njihova greška ako neko prokuva.

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока

U Ikarbusu se sve pakuje , stežu šelne i ostalo. Tako da uglavnom greška ide na dušu Ikarbusa. Teško da na novom motoru zaglavi termostat ili da strada pumpa za vodu.
 
Upravo smo opalili u 552 auto na sajmu, sreca da sam tu silazio, al ovi mucenici ima da cekaju sledeci pola sata...






Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni deluje da je auto udario u vas

Послато са D6503 уз помоћ Тапатока
 
Sudeci po braniku, bus je isekao auto sa leve strane, a guska za volanom po svaku cenu nije htela da pusti autobus, prethodno verovatno daveci i vozeci 30 na sat, dnevno takvih 10 situacija vidim...
 
Ne znam, na busu nije bilo stete neke preterane, sem sto je malo izguljen al ko zna od kad je to. Slabo se razumem u ta prvenstva prolaza, ona se ukljucivala iz one ulice gde je home market. Bus je otisao na levo da je izbegne al kada je ispravio odvalio je branik i krilo bas al nisam mogao da slikam sa druge strane. Ovo mi je treca saobracajka za 10 dana... Dva puta je tramvaj pocepao neke automobile u 27. marta, katica je keva :).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa da, sta zna kokoska sta su znakovi, izleti na ulicu i teraj, takve slucajeve bi vracao u auto skolu, ovo je elementarno nepoznavanje saobracaja.
Inace, ne znam sta desava, u poslednjih 7 dana vracam se uvece oko pola 9 ka Slaviji, 4 puta udesi u cukanja, covek proleti keoz uslovno desnoni udari u bus, onda neki bosanci naprave karambol 3 auta se sudare, i cetvrtognodbace na tramvaj, pa cukanje u Borskoj, svako vece nesto...
 
I u nekim tramvajima su okacili ove ofingere, konkretno sam ih video na petici.
 
becks89":1cqa8sgy je napisao(la):
Pa da, sta zna kokoska sta su znakovi, izleti na ulicu i teraj, takve slucajeve bi vracao u auto skolu, ovo je elementarno nepoznavanje saobracaja.
Inace, ne znam sta desava, u poslednjih 7 dana vracam se uvece oko pola 9 ka Slaviji, 4 puta udesi u cukanja, covek proleti keoz uslovno desnoni udari u bus, onda neki bosanci naprave karambol 3 auta se sudare, i cetvrtognodbace na tramvaj, pa cukanje u Borskoj, svako vece nesto...


Ako je u pitanju ukljucenje sa pruznog prelaza kod Sajma, smer ka Banovom brdu, nije bas sve crno-belo. Jeste da je autobus imao prednost i da je kriv vozac auta, ali to ukljucenje je jaaako blizu pocetku zute trake i kamere koja odmah tu stoji. Tako da mora odmah da se juri srednja traka pod ozbiljnim uglom,2 trake se prelaze a vozila dolaze sa 60-100 na sat.

Sve u svemu, jako lose reseno.
 
Pa mora li po svaku cenu pod autobus, postoji li kocnica na tom autu da se ustupi prednost vozilu koje ga ima?
Danas majmuncina sa autom iz leve trake na Brankovom, sece dve trake i skrece desno, potom na kruznom toku na Nbgd iz unutras je trake do kruznog toka, baja krece udesno da skrece pravo pod autobus?!
Ne verujem da toliko ljudi nemaju grama mozga i da ne razmisljaju...
 
Vrh