Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 257 95,2%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,8%

  • Ukupno glasača
    270
ko je bio nasilnik i kako je doslo do batinjanja
 
Vozač je krenuo od stajališta brankov most ka stajalištu 21. Blok. Prilikom prestrojavanja na brankovom mostu iz krajnje desne trake u srednju isekao je nekog magarca. Magarqc nalegao na sirenu dodao gas i krenuo da vozi paralelne sa vozačem autobusa i nešto da se raspravlja. Vozaču autobusa očigledno nije bilo do rasprave i krenuo je namerno da skreće u magarca da izazove sudar. Magarac dodao gas i zapalio i dalje je nebotan za ovu priču.

Elwm pošto je autobus bio dupke pun putnici krenuli da se bume zbog načina vožnje i ugrožavanja nas oatalih putnika. Najglasnija bila neka žena sa malim detetom.

Elem kad smo skrenuli levo ka stajalištu blok 21, vozač je stao desetak metara pre stajališta, zatim otvara prednja vrata i kreće da pali-gasi svetlo u putničkom salonu da izbaci ženu sa malim detetom napolje. Naravno na to su se pobunili ostali putnici, nakon čega vozač otvara sva vrata i isteruje sve putnike napolje. Gro putnika izlazi napolje, ali ostaje nas desetak koji poručuje vozaču da nećemo da izađemo i ako mu nw odgovara da zove policiju. Tu neki klinac od 14 godona kreće nešto da vileni i da udara po autpbusu.

U međuvremenu ( nekih 5 minuta) pojavljuje sw muž od ove žene, uskače u prostor za vozača, nalupa mu par ćuški i odlazi.

Nakon vaspitnih ćuški vozač odlučuje da nastavi vožnju. U mwđuvremenu dolaze saobraćajci sa lokalne raskrsnice, izvodw ovog klonca što je vileneo po autobusu. Autobus zatvara vrata i nastavlja dalje. Šta je bilo sa klincem ne znam.


Uglavnom žao mi je što ću to reći ali stvarno mislim da je vozač zaslužio to što mu se desilo.

Jeste da ovaj što je isečen nine imao pravo da reaguje na način na koji je reagovao, ali to nw daje razlog vozaču da krene autobusom da ga udari, a pogotovu mu ne daje razlog nakon toga da se istresa na putnicima. Pogotovu ne na ženama sa malom decom
 
Обожавам те краљице драме које имају мужеве на брзом бирању јер се на сваком ћошку дркају са неким. Но, за мало ја да пребијем неку веприну данас у 302 јер човеку нису довољна два крила врата да провуче гузицу па му треба и простор између седишта. Нападе ме да му блокирам врата, а стојим између седишта после средњих врата, а он долази из правца места за стајање ?! :x Људи су опасно прсли :violina:
 
A samo podignuta ruka u znak izvinjenja za 'izsecanje' bi sve aktere postedela tolikih neprijatnosti...
Kakav smo los narod postali...
 
E vala bas se poneo ko idijot taj vozac busa Ovaj sto mu je lupio samare bi mogao da naje*******e jer je Solaris pokriven kamerama ali i vozacu ne daje za prvo da se tako ponasa :ako nekome popusti taj prag tolerancije njega ni kamere nece spreciti da napadne vozaca
 
Somi303":38n9cdd8 je napisao(la):
Обожавам те краљице драме које имају мужеве на брзом бирању јер се на сваком ћошку дркају са неким.
Retki su momenti kada se slazemo ja i ti, ali ovaa ti je na mestu!

Sto se tice situacije, meni licno deluje kao naucna fantastika, hteo da istera jednog putnika? Koliko znam vozac za to nema nikakvo pravo ali ajde, karaburci su svemoguci.

Skoro sam prisustvovao jednoj slicnoj situaciji, stoje dve trake u pravcu Brankovog mosta u Bulevaru i nadje se pametnjakovic da uleti u zutu traku isece bus i stane onda jer niko nece da ga pusti, vozac krene da mu blica i svira i lik vadi neki mali pendrek i izbacuje ruku kroz prozor kao da pokaze sta ima, vozacu ne bude mrsko zavuce ruku ispod sedista izvucee stanglu i pokaze majmunu, ovaj uvuce onaj pendrek i pokaze srednji prst, da gas i skrene u prvo desnu ulicicu, u toku vadjenja oruzija psovao je vozacu majku i sl, cak i pljuvao, medjutim kako je vetar nezgodna pojava shvatio je da pljuvanje bas i nije najbolja ideja, pa su presli na ttv. Siljenje 'ciji je veci', srecom bez posledica po obojicu....
 
Kosmajci ni subotnji red vožnje ne mogu da ispune...
Stoga mala ekskurzija po selima oko Avale, egzibicije sa zglobom po brdima i dolinama i jedna za uspomenu :)


Stanica pre kraja sveta :roll: Terminus Glumčevo brdo...

 
A put do Glumcevog brda je sacuvaj boze ali mi je uvek bio lep dozivljaj kad idem tamo :)
 
Sad im je premestanje okretnice na Banjicu dusu dalo, inace bi zamenu dobili malo sutra, ili bi im poslali jos neku krntiju koja bi se pokvarila na pola puta.
 
A zadnji polazak na 15 ponovo radi solo vozilo...
1466237_10205133989894647_8966636917362670116_n.jpg
 
Trebalo bi da jeste, zaboravih da pomenem da sam fotografiju preuzeo sa fb naloga mog drugara :)
 
Garažni brojevi 301 i 898 ;) :)

Od mene su retke slike kosmajaca, ali eto...
#103 na 402L
DSCF3114_zps5441f1f9.jpg


#48 na 403
DSCF3117_zps945bcc1b.jpg


A sada primer kako se gine zbog gluposti, Lastin bus je prvo stao par metara iza stajališnog stuba skoro u krivini. Čovek kreće preko pune u obilazak u nepreglednoj krivini nadesno, pre svega od vozila ispred, a onda ni od kuća koje su na par metara od puta, jednostavno nije mogao da vidi ide li šta iz suprotnog smera, ovog puta je imao sreće...
 
U Lastinom autobusu na liniji 16 (nisam zapamtio GB) imaju prikljucke za usb za punjenje mobilnog/tableta... Prvi put to juce videh. Dva komada po dva ulaza, jedan komad u prvom delu zgloba kod drugih vrata, a drugi u drugom delu kod trecih vrata
usb.jpg
 
Mislim da se radi o busu sa Minoti reklamom(Zelena reklama), čini mi se 5907...
 
@becks89 nisam najsigurniji jer je bilo vece, ali mislim da je bila neka crvenkasta reklama
 
Dorcolski44":38nlsdct je napisao(la):
Еј бре ставите те модерне ИКаре и на потез 300!
Kako to misliš da izvedeš?

milanche":38nlsdct je napisao(la):
@becks89 nisam najsigurniji jer je bilo vece, ali mislim da je bila neka crvenkasta reklama
Ja sam mislio da je ovaj, pošto je najnoviji a i video sam pre neki dan da je rađeno nešto u njemu :D
 
A to je znaci to... Ja sam video na 17 pre mesec i po, drugari i ja nismo mogli da provalimo sta je. Mada su postavili na cudno mesto.
 
#1370 na Banjici :)

(Kliknite na fotografiju ukoliko želite da je vidite u punoj rezoluciji)
 
Vrh