Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 289 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 15 4,9%

  • Ukupno glasača
    304
U Narodnog fronta šest 56-ca i nijedan 53 i 52.
83 od 15:20 do 16:10 4 ubrzana sa Krsta, svi uredno prijavljeni u app. Zvao bgprevoz, kažu "pa to otpravnik šalje", oni ne mogu ništa. Stajao sam na jednoj nozi do Zemuna u onom u 16:10 koji je konačno pokupio putnike u 16:13.
 
Reče mi vozač GSP (Boban) da NBG uzima 71 od subote, a predaje 52.
Moguće da Strela uzme i 52, al će najverovatnije biti sa solo autobusima, jer zglobove nemaju, jedino da još osakate Obrenovac i potez 600, pa odatle poskidaju zglobove. Danas bi sekretarijat trebalo da objavi red vožnje na linijama koje menjaju prevoznike u subotu.
 
Moguće da Strela uzme i 52, al će najverovatnije biti sa solo autobusima, jer zglobove nemaju, jedino da još osakate Obrenovac i potez 600, pa odatle poskidaju zglobove. Danas bi sekretarijat trebalo da objavi red vožnje na linijama koje menjaju prevoznike u subotu.
Pa neko je pisao na nekoj temi foruma da Strela od Novembra dobija zglobnjake zbog 52 i 88
 
да ли ми је само промакло, или није било приче око повратка линије 25 у ГСП?
 
Да напишем утиске о линији 37.

Туража је 1 сат и 12 минута, што је немогуће стићи. Окретница у Кнежевцу се лако блокира најчешће због линија 501(Л) и 507, а и кад се нанижу Космајци/Земунци, било ко као и паркирана возила. Због центра наравно да је немогуће стићи туражу, коју би по мом мишљењу требало повећати за још 10 минута. Краћења су редовна појава али се и не осети толико. Панчевачки мост је немогуће блокирати јер је окретница реконструисана скоро. Чак се касни иако се убрзава.
 
Otkad tu okrecu 501 i 507? Zadnji put sam vozio 3A pre par godina bile su samo 37 i 3A tu
 
507 одувек а 501 већ 4 месеца због радова на мостићу на улазу у Кијево.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Да напишем утиске о линији 37.

Туража је 1 сат и 12 минута, што је немогуће стићи. Окретница у Кнежевцу се лако блокира најчешће због линија 501(Л) и 507, а и кад се нанижу Космајци/Земунци, било ко као и паркирана возила. Због центра наравно да је немогуће стићи туражу, коју би по мом мишљењу требало повећати за још 10 минута. Краћења су редовна појава али се и не осети толико. Панчевачки мост је немогуће блокирати јер је окретница реконструисана скоро. Чак се касни иако се убрзава.
Kakva je linija ovako?
 
Vrh