Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 283 95,0%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,0%

  • Ukupno glasača
    298
Koja je sada kolor sema za pigradske autobuse nikad se nisam vozio pa ne znam
Brate crvena, sta imas da se vozis pun ih je grad. Mozda ljudi greskom ulaze u njih jer nenvide dobro broj. Meni se nekad desavalo kada trcim kod sajma da udjem unone prve bambusove kobre zeleno-plave misleci da je 56, kad ono 860. Sva sreca stajao je kod sajma inace bih isao do Ostruznice :)
 
Brate crvena, sta imas da se vozis pun ih je grad. Mozda ljudi greskom ulaze u njih jer nenvide dobro broj. Meni se nekad desavalo kada trcim kod sajma da udjem unone prve bambusove kobre zeleno-plave misleci da je 56, kad ono 860. Sva sreca stajao je kod sajma inace bih isao do Ostruznice :)
Nisam znao jer nikad mi nisu trebali
 
Из бгпревоз су ми одговорили на мејл и лепо објаснили да је био квар кад сам пријављивао то ме је мало изненадило јер кад сам звао раније гсп да пријављујем увек је била нека бахата и нељубазна особа с друге стране
 
I crvena je bila odvratna, jer je svako imao svoje nijanse, a tek ovo koliko je odvratno, ali nova šema za pranje para i da nečija napredna farbara zaradi koji dinar. Tako napredno i već vidjeno. Zamislite Niš Ekspres u plavom hahahahah
По мени већина приватника је имала другачије нијансе од гсп што се тиче црвене не знам може ли се то уопште довести у ред да сви буду у истој нијанси
 
Moze li neki vozac ili bilo koji zaposleni u GSP ako vas ima na forumu da kaze ako zna da li ce i kada biti isplacivana solidarna pomoc za komunalna preduzeca? Ja bi trebalo tamo od novemba da krenem da radim u jednom JKP pa bi me cisto zanimalo ako neko zna nesto vise o tome?
 
Vecina njih ce pretpostavljam uzeti socijalni program otpremnine i pravac kod privatnika
 
Convoy

1000011791.jpg


 
Ne zaboravite da Grad plaća cenovno više zglobna vozila, te su možda odredili da idu solo. Mislim može biti i još mali milion razloga zato ne bih žurio sa zaključcima..
 
Možda se čeka konačna raspodela, pa će onda da zadužuju vozila. Ne znamo gde će 18 na koji ide dosta zglobova. Ne znamo šta će biti sa 95, odnosno da li će je komplet uzeti NBG ili će i dalje da je dele. Ne znamo 27 ko će da drži, ni 35. Mislim da će sve biti jasnije kada sve rokade budu izvršene. A ne treba zaboraviti da kada stignu novi busevi, nijedan ne bi trebalo da ode u rashod (starosno), tako da će i tu biti prostora za pojačanja i možda nove linije (nagađam).
 
Ne zaboravite da Grad plaća cenovno više zglobna vozila, te su možda odredili da idu solo. Mislim može biti i još mali milion razloga zato ne bih žurio sa zaključcima..
Zašto onda šalju zglobne na 48 kad je ugovor od Mobilitasa koji su preuzeli bio predviđen samo za solo vozila. Da ne pričam za 110 npr.
 
Vrh