Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 279 94,9%
  • BMC

    Glasovi: 15 5,1%

  • Ukupno glasača
    294
Велика је срамота што доста Стрелиних возила нема опрему за праћење,а овамо знају да купују најновија возила.Возаче бих ударао по џепу ако неће да укључе апарат за праћење возила.
Da, ima i toga, uz nedostatak opreme. Koliko puta ih vidim da nisu prijavljeni, jer voze po 5-10 minuta ranije od polaska.
 
Какви идиоти,да је ово нормалан град не би он мени могао изаћи на улицу без опреме за праћење возила.
Koliko si ograničen da ti je teško da shvatiš da nije Strela kriva što buslogic nema aparate koje bi morao da ima.
 
Koliko si ograničen da ti je teško da shvatiš da nije Strela kriva što buslogic nema aparate koje bi morao da ima.
Od početka je priča da su prevoznici zaduženi za nabavku i ugradnju opreme. Dakle, ako su znali da im stiže 300 autobusa, trebali su blagovremeno da kupe opremu. Gomila solo conecta im i dalje nema zadnji displej za broj linije, iz očigledno istog razloga.

Pritom - ko god da je u pitanju, mesecima se čeka. I oni koji imaju opremu, voze se neprijavljeni u veoma velikom broju slučajeva - aparati im stoje na login ekranu. Ne možeš me ubediti da je i to do buslogica.
 
Какви идиоти,да је ово нормалан град не би он мени могао изаћи на улицу без опреме за праћење возила.
AJDE! Privremeno ukinuti poteze 600, 700, 100 i ostale dok ne dođu aparati. Mislim da ovo više nema smisla da se vozimo bez aparata.
 
AJDE! Privremeno ukinuti poteze 600, 700, 100 i ostale dok ne dođu aparati. Mislim da ovo više nema smisla da se vozimo bez aparata.
И шта ја у пасуљ да гледам кад стиже возило?Како ја да знам да ли ће ми превоз доћи ако нема праћење???
 
Koliko si ograničen da ti je teško da shvatiš da nije Strela kriva što buslogic nema aparate koje bi morao da ima.
Нисам написао Стрела је крива што нема апарате,господа из Шитлогика су добро знали да Стрела узима потезе,они су кривци што нема апарата.
 
1000010267.jpg
 
A ostale linije izgleda nisu spremne za razmenu...52,88....?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Vrh