Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 289 95,1%
  • BMC

    Glasovi: 15 4,9%

  • Ukupno glasača
    304
Da, da, nisam dobro video. A otkud to da će 27 da uzmu, a ne 27E? I jel znaš kome će 71?
 
Danas sam bio u garazi, kazu referenti 27 nbgd e sad da li će da dele sa Karaburmom nznm. 27E ostaje Kosmaju.71 nbgd
 
2. dan Higer na liniji 30 okrece kod okretnice 26 u Jerkovicu. Zasto?
 
3326, okolo su slike generala ako ste sumnjali.
IMG_1110.jpeg
 
Ako bude kao što najavljuju kombinacija Kosmaj-Novi Beograd na 37-ci,nešto slično ovih dana gledamo na 48,sa kombinacijom Zemun-Karaburma,kao da su tu već testirali i sa zglobovima i sa solaćima jednu liniju koja realno nije zglobna godinama,a može da bude što da ne...jedino je nesreća što joj se opet vraća privatnik od oktobra....očigledno je da će i tu na 37 uletati da li vanredno ili redovno neki zglob sigurno...jedino što mi nije jasno otkud 27 da pripadne NBGD-u,to mi nikako ne ide u glavu....

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока
 
Radni dan vozača GSP-a.


PS Šok mi je da displeji imaju kodirane Niške terminuse.:oops:
1726908933324.png
Screenshot iz videa Najave ZVUK, mislim da je to jedan od krivaca za tihu i nepostojeću najavu :D

Edit: Kolega me pretekao još sinoć u dugoj temi tako da ako je potrebno može da se briše.
 
Poslednja izmena:
Може зглоб целом трасом 74, чак и иза гробља без проблема и по Миријеву наравно.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока
Vala raskrsnica Mirijevskog venca i VKZ je baš lomača. Ako u isto vreme naiđu autobusi iz oba smera nastaje totalni kolaps na raskrsnici.

P. S. vozačima je to možda noćna mora, kao što je kad dobiju zgloba na 48, što sam čuo nedavno 😶.
 
Juče sam nešto računao i došao do zaključka da NBG-u predavanjem 52,56 i 88 ostaje slobodno 53 zgloba. A linije 27,37 i 74 ukupno zahtevaju 41 zglobno vozilo. S tim što sam za 37 računao da će biti pola NBG, pola Kosmaj (mada može većinski da je drži NBG). Tako im ostaje 12 slobodnih zglobova za ostale linije. Naravno ovo su sve idealni uslovi. Šta vi mislite o ovome?
 
P. S. vozačima je to možda noćna mora, kao što je kad dobiju zgloba na 48, što sam čuo nedavno 😶.
Не мислим да је ово неистина, нити то да демантујем, али што узимају уопште зглоба? Ајде да нема соло возила, али их заправо има, и то више него што треба. Има их и на линијама које су зглобне.
 
Vrh