Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 264 95,3%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,7%

  • Ukupno glasača
    277
Што се 18 тиче, ту је једино реално да се чека да 73 узме Стрела, па би ситуација требала да се поправи.

Зар није политика да приватници не улазе у строги центар града? Рецимо, Зелени Венац који се фактички налази у строгом центру, прима линије у којој би ускоро биле приватне, пре свега 704, 706 и 707. Јесу те линије троцифрене, али и да се мало одступа од правила не доласка приватника у центар, Стрела би могла да преузме 15, 43 и 84. Реално су кратке, али се те линије итекако поклапају са потезним линијама (поготово 84). Плус, на 15 и 43 раде зглобови, па би и то донекле значило у ситуацијама, попут данашње са линијом 18.
 
Ne može 43. Bila bi ona obuhvaćena tenderom za potez 100, ali polazi iz samog centra grada, a to po pravilima ubuduće mora da drži GSP. Ni 96 ne bi bila obuhvaćena tim tenderom da je vraćena na Trg Republike.
 
Lepo sam ja reko da je stavljanje pogona Otpad na 18 & 36 čista sabotaža GSP-a, nije to slučajno dato njima.

Kao sledeći korak plana predviđam izlaganje dr Šapića kako je on ispao u pravu za GSP i kako će dati još dvocifrenih linija privatnicima. Previše predvidljivo.
Šta je konkretno problem na 36?
 
Ik 112M 3240 koji mi je naleteo je raspad težak, smrdi na naftu i klima skoro i da ne radi, Higeri su i okej.
 
@протектор @Alex_BG
Sve se može kad se hoće. Da su hteli da uzmu 43, uzeli bi je. Isto kao što ne bi uzeli 96 da nisu hteli. Prosto, tenderi se prave tako da uključe sve što im odgovara, a isključe sve što im ne odgovara.​
 
Rastrešeni Higeri.

Drugo, nelogično je da Zemun drži 36 zbog položaja i trase linije, garaža nije uopšte blizu, osetiće se na zimu ta mana.
Jeste i sve ove sto su uzeli nije im zemunski pogon blizu,osim 18(ma da joj je bezveze) i mozda 67.To mislim na linije koje su od Jula presle
 
617FF2D0-3F95-442B-B2E9-E7F98A402D40.jpeg


Imam utisak da je danas vise Higera nego zglobova na 18, 3261 riknuo na Meštrovićevoj, kršine.
 
Jel uspeo neko da slika danas autobuse na 3A otkad ju je Zemun preuzeo ? Bas me zanima da li sada voze tu zglobovi ili sam ja sve pobrkao.
 
Otkud znaš, ja se lično vozio Japancem 1341 pre par godina dok je Nbgd imao još neke polaske, pocrkali svi solo Ikarbusi na tom polasku i na kraju vozaču dali zgloba.
 
НБГД је нешто друго. Ишао јеећ и Соларис једном. Нема шансе да Земун пошаље зглоба а и да пошаље неће издржати.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Imam utisak da je danas vise Higera nego zglobova na 18, 3261 riknuo na Meštrovićevoj, kršine.

видео сам једног Кинеза да вози на 18. а видео сам и једног у квару код окретнице 26, само не знам да ли је био на 18 или неки 400, јер није имао број
 
видео сам једног Кинеза да вози на 18. а видео сам и једног у квару код окретнице 26, само не знам да ли је био на 18 или неки 400, јер није имао број

Ne znam, video sam juče 4-5 puta Higer, u različito vreme ali svakako ne bi smelo da bude tako redovna pojava. Pa i na ovoj fotografiji koju sam postavio vide se svetla Higera koji ide iz suprotnog pravca.
 
Што се 18 тиче, ту је једино реално да се чека да 73 узме Стрела, па би ситуација требала да се поправи.

Зар није политика да приватници не улазе у строги центар града? Рецимо, Зелени Венац који се фактички налази у строгом центру, прима линије у којој би ускоро биле приватне, пре свега 704, 706 и 707. Јесу те линије троцифрене, али и да се мало одступа од правила не доласка приватника у центар, Стрела би могла да преузме 15, 43 и 84. Реално су кратке, али се те линије итекако поклапају са потезним линијама (поготово 84). Плус, на 15 и 43 раде зглобови, па би и то донекле значило у ситуацијама, попут данашње са линијом 18.
Ja ne znam te fore ko izmislja,Kao privatnik ne moze u centar grada.Ko da ovi iz poteza 700 koji idu zelenjak idu za negde dalje.Oni ljudi moju cim predju savu skoro tu okretnicai nema dalje.A da ga skrate do usca ili bilo gde,znaci uzas bi bilo.To je moje misljenje barem.
 
видео сам једног Кинеза да вози на 18. а видео сам и једног у квару код окретнице 26, само не знам да ли је био на 18 или неки 400, јер није имао број
Cini mi se da je to Kinez koji je bio u sudaru, srednja vrata su mu udarena od nezgode bas na okretnici 26.
 
Vrh