Šta je novo?

Autobusi

Od kog proizvđača autobusa bi grad trebao da kupi 100 novih zglobnih vozila na gas.

  • Solaris

    Glasovi: 267 95,4%
  • BMC

    Glasovi: 13 4,6%

  • Ukupno glasača
    280
Искључен је, осим код једног. Наравно тај неко ко зна неће да каже који је у питању.

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
spominjali su broj ranije na temi, ja mislim da je 3053 ako se dobro secam. al ko ce to naci medju 500-1000 strana teme.
 
Potez 400 rules, pozdrav za vozače.;)

Ikarbus IK-112 LE GB 3225
3225 (1).JPG


Ikarbus IK-112 LE GB 3218
3218 (2).JPG
 
Ako ne grešim, trebalo bi da je 2015-2016. godište. Poprilično mi je 1,2m za toliko godina, čak i da je sve to vreme peglao Smederevac. Osim ako nije bio neki trosmenac, pa još radio i vikende.
Ako jeste, svaka čast!
 
Ako ne grešim, trebalo bi da je 2015-2016. godište. Poprilično mi je 1,2m za toliko godina, čak i da je sve to vreme peglao Smederevac. Osim ako nije bio neki trosmenac, pa još radio i vikende.
Ako jeste, svaka čast!
Sve vreme je na 408 za Ralju, mislim čak i najduzu liniju gradskog prevoza, a 3213 koji radi na 306 ima ja mislim oko 1,1m kilometara.
Edit: našao sam fotografiju iz aprila gde se vidi da je prešao 1.120000km u tom momentu.
 
Ako ne grešim, trebalo bi da je 2015-2016. godište. Poprilično mi je 1,2m za toliko godina, čak i da je sve to vreme peglao Smederevac. Osim ako nije bio neki trosmenac, pa još radio i vikende.
Ako jeste, svaka čast!
pa i ne bi morao da bude trosmenac. računica kaže da je u proseku prelazio 440-470 km dnevno. mislim da je to moguće pokriti i sa dve smene, čak možda i manje.
 
Moguće, s obzirom da je van grada.
U gradu je teško da prebaci 120k. Dešava se, ali ređe.
Svaka čast!
 
na 607 rade 4 citara i to: 70202,70203,70214 i čini mi se 70207. Jel su umesto njih na 601,610 i 611 novi konekti?
 
Danas sam na okretnici Zeleni Venac primetio jednu solo 706-cu i zglobnu 704-ku. Naravno da su obe linije zrele za zglob, ali situacija je najčešće obrnuta.
 
Sve linije pogona Zemun imaju solo autobuse odavno to nije ništa čudno jer to mučenje naroda traje godinama u garaži imaju jedno 40 ak zglobnih autobusa koji ne znam zasta im služe forsiraju samo solo po linijama, užasan pogon.
 
Danas sam na okretnici Zeleni Venac primetio jednu solo 706-cu i zglobnu 704-ku. Naravno da su obe linije zrele za zglob, ali situacija je najčešće obrnuta.
До набавке аутобуса из Турске и Кине те линије су имале искључиво зглобна возила.
 
Али подношљивијег капацитета. Боље стари зглоб него нови соло.
Džaba ti stari zglob kada se pokvari na prvoj stanici,pa red vožnje nema svrhu.
Zemun je najviše propao i treba mu novih vozila.

Sećam se pre na #300 kada ti pošalju #75 #81 #84 pa dva crknu, moliš se da stave kojeg Conectosa.
Čekaš po 40 min u špicu.
Ne ponovilo se...
 
Bilo je fapova kao 127 koji čim izađe znaš da će negde ostati u kvaru, ili će ga vozač iskljuciti i onda imas vozilo manje, a uz njih su tu bili stari Ik 103 i mutanti, da ne znaš šta je gori krš, sećam se Conecto is 2005 je bio premija i na 307 je dolazio jednom u par meseci
 
Džaba ti stari zglob kada se pokvari na prvoj stanici,pa red vožnje nema svrhu.
Džaba ti i novi solo kada ti vozi kako mu se ćefne pa nakon 20 minuta čekanja dođe vozilo u koje ne možeš da uđeš. Danas je takva situacija da možeš samo da se pomoliš da ćeš u vozilo koje dođe moći da uđeš i da će izdržati do tvoje krajnje tačke.​
 
Poslednja izmena:
Džaba ti i novi solo kada ti vozi kako mu se ćefne pa nakon 20 minuta čekanja dođe vozilo u koje ne možeš da uđeš. Danas je takva situacija da možeš samo da se pomoliš da ćeš u vozilo koje dođe moći da uđeš i da će izdržati do tvoje krajnje tačke.​
Sve ima svoje, kapiram i to... Ali bar dođe, a ovo nije dolazilo jer je bilo totalni raspad.
 
Vrh